Ethereum prelazi na energetski efikasniji oblik po

poruka: 13
|
čitano: 5.311
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ethereum prelazi na energetski efikasniji oblik po".
14 godina
offline
Ethereum prelazi na energetski efikasniji oblik po

Bit ce interesantno vidjeti dali ce biti zanimljiv tada kad se vise ne bude mogao rudariti ili ce biti, tko zadnji magarac 😅

 
0 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
Trebao bi biti itekako zanimljiv jer ce feejevi za nftove, leveraging i ostale makinacije postati bagatelni. Ne mora do mjeseca, dost da skoci duplo, bar privremeno.
 
3 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
Eth ima ozbiljnih problema sa brojem transakcija u sekundi i tu im POS, a ni Isus Krist nisu od pomoci.

You've read this here first.
14 godina
offline
Ethereum prelazi na energetski efikasniji oblik po

o prelasku na pos slušam od 2016, baš me zanima kad će javiti da se odgađa opet

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
Dakle kljucna rijec ovdje je mogao! Otkako znam
Za ethereum najavljuju taj pos i vec su ga odgadjali 5-6 puta sigurno! Nece ni sada biti nista od toga a ako ipak nekim cudom i bude sta ce ether sa time dobiti? Crypto je svima zanimljiv zbog moguce zarade a ne sa time sto nudi! Ako se prestane rudariti bit ce sigurno manje zanimljiv za vecinu
be Cool
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
Horned Reaer kaže...
Dakle kljucna rijec ovdje je mogao! Otkako znam
Za ethereum najavljuju taj pos i vec su ga odgadjali 5-6 puta sigurno! Nece ni sada biti nista od toga a ako ipak nekim cudom i bude sta ce ether sa time dobiti? Crypto je svima zanimljiv zbog moguce zarade a ne sa time sto nudi! Ako se prestane rudariti bit ce sigurno manje zanimljiv za vecinu

 I ja sam tog misljenja

12 godina
neaktivan
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
bus kaže...

Bit ce interesantno vidjeti dali ce biti zanimljiv tada kad se vise ne bude mogao rudariti ili ce biti, tko zadnji magarac 😅

Može se stejkati... tko želi rudariti ima ETC koji ostaje PoW.

 

Horned Reaer kaže...
Dakle kljucna rijec ovdje je mogao! Otkako znam
Za ethereum najavljuju taj pos i vec su ga odgadjali 5-6 puta sigurno! Nece ni sada biti nista od toga a ako ipak nekim cudom i bude sta ce ether sa time dobiti? Crypto je svima zanimljiv zbog moguce zarade a ne sa time sto nudi! Ako se prestane rudariti bit ce sigurno manje zanimljiv za vecinu

Binance je već pustio timeline, mislim da ovaj put neće biti odgađanja, odnosno vjerujem da će do 2023. ETH preći u PoS.

 

Ovo boldano bi se vremenom trebalo obrnuti i kripto projekti bi trebali ljudima postati zanimljivi zbog mogućnosti i projekata koji su na njima temeljeni. Naravno da je u startu radi popularizacije bilo ovako kako si napisao, ali ne vidim to u budućnosti.

14 godina
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
mzopg kaže...

Može se stejkati... tko želi rudariti ima ETC koji ostaje PoW.

 mislim da bi RVN bio zanimljiviji 

12 godina
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
Prouci malo pojmove: layer 2 i rollups (optimistic, zk itd.)
15 godina
offline
Ethereum prelazi na energetski efikasniji oblik po

točno prema predviđanjima babe vange. inkredibl. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Ethereum prelazi na energetski efikasniji obli
Tanuki kaže...
Prouci malo pojmove: layer 2 i rollups (optimistic, zk itd.)

 

Cak i da to funkcionira, tek se treba pokazati u praksi.

Account bazirani sistemi, a eth pogotovo se pokazao izuzetno losh za znacajniji broj transakcija u sekundi.

Egzodus aplikacija to samo dodatno potvrdjuje. 

12 godina
neaktivan
offline
Ethereum prelazi na energetski efikasniji oblik po

https://bordel.wtf

 

TTD prediction for The Merge

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Ethereum prelazi na energetski efikasniji oblik po

ERGO mi se čini najboljim za mining nakon ethera jer troši najmanje struje, ne grije toliko grafičke i rigovi rade tiše

Ergo je moj favorit 

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice