eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi

poruka: 11
|
čitano: 5.646
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi".
7 godina
protjeran
offline
eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi

"Taiko se to radi" - zabolio me mozak

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi
Čitatelj kaže...

"Taiko se to radi" - zabolio me mozak

 U čemu je problem? Autor se samo poslužio imenom da naglasi da se to dobro odradilo. Nikakav napad na mozak nisam primjetio, zapravo je ispala dobra fora.

dolazim odmah - Godot
7 godina
protjeran
offline
eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi

BOSE me sacuvaj.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
17 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi
Čitatelj kaže...

BOSE me sacuvaj.

 Noice!

14 godina
offline
Re: eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi

To šiba ko ludo!

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi

Danny, može neka kratka usporedba sa Cloud II? Vidim da su dosta toga "posudili".

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi
Danny_HR kaže...
Čitatelj kaže...

BOSE me sacuvaj.

 Noice!

Noise!

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi
kratos091 kaže...

Danny, može neka kratka usporedba sa Cloud II? Vidim da su dosta toga "posudili".

Nisu puno lošije ako pričamo o zvuku. Ugodno su me iznenadile.

Materijali i završna obrada su nešto lošiji na Taiku, kao i mikrofon. A Cloudice su i udobnije kad ih dugo nosiš na glavi. Doduše, ja Cloud 2 imam u uredu i doma, pa je sasvim moguće da sam se samo navikao na njihov filing na glavi, budući da ih furam minimalno 8 sati na dan.

 

Ono što Taiku ide u prilog jest da je jeftiniji. A ima i tu dosta dobru torbicu za prenošenje. Vjerojatno ga nikad ne bih prenosio, al je sama činjenica da je uključena vrlo kul.

 

Bih li zamijenio Cloudice ovima? Vjerojatno ne. Da mi rikne Cloud možda bih išao na nešto skuplje. Ali bih Taiko bez problema kupio da tražim nešto u njegovom cjenovnom rangu.

16 godina
offline
Re: eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi
Danny_HR kaže...
kratos091 kaže...

Danny, može neka kratka usporedba sa Cloud II? Vidim da su dosta toga "posudili".

Nisu puno lošije ako pričamo o zvuku. Ugodno su me iznenadile.

Materijali i završna obrada su nešto lošiji na Taiku, kao i mikrofon. A Cloudice su i udobnije kad ih dugo nosiš na glavi. Doduše, ja Cloud 2 imam u uredu i doma, pa je sasvim moguće da sam se samo navikao na njihov filing na glavi, budući da ih furam minimalno 8 sati na dan.

 

Ono što Taiku ide u prilog jest da je jeftiniji. A ima i tu dosta dobru torbicu za prenošenje. Vjerojatno ga nikad ne bih prenosio, al je sama činjenica da je uključena vrlo kul.

 

Bih li zamijenio Cloudice ovima? Vjerojatno ne. Da mi rikne Cloud možda bih išao na nešto skuplje. Ali bih Taiko bez problema kupio da tražim nešto u njegovom cjenovnom rangu.

 Jel može pliz kakva recenzija/usporedba headseta za profesionalnu primjenu, tipa Jabra i slično? Mislim da je to sada vrlo zanimljiva tema kada se radi od doma, a i raditi će se sve više u bliskoj budućnosti.

9 godina
offline
eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi

eShark ESL-HS4 su generic slušalice. Najpoznatije su pod nazivom Redragon H510 Zeus, ali i pod HAVIT HV-H2002U. Za "Redragon" imate i dosta review-a na amazonu.

Naručio sam ih, al sad me već lagano trta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2021 21:01 (hudibitek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
eShark ESL-HS4 Taiko - Taiko se to radi

Kratka recenzija za putnike namjernike:

USB DAC sa kontrolama je pozicioniran metar od slušalica što je poprilično blesavo jer se onda metar žice mora držati u krilu. Zvuk je poprilično dobar, osjetno bolji nego na Logitech G430. Mikrofon isto dobar, iako mi je to manje bitno. Ništa ne šumi kad se na prazno poglasne (za razliku od Logitecha).

Slušalice vrše dosta veliki pritisak te iako je izolacija zvuka bolja nego na L430, udbobnost je lošija. Školjke imaju veći rub nego na L430 i uši mi stanu na knap. Volio bih da su udubine/školjke veće (i moje uši manje).
Zaboravite na virtualni 7.1 jer se ne može uključiti. Opcije za njegovo uključivanje u windowsima više nema - nestala je s nekom verzijom windowsa (provjereno na bespućima interneta). Pošto nikakav software ne dolazi sa slušalicama pitanje je hoće li ikada više to biti omogućeno. Link na kojem možete naći više o ovom problemu. Iako mi ta opcija ne znači ništa očekujem da ono što platim mogu barem isprobati.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice