Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: zaključana tema

poruka: 1.795
|
čitano: 202.802
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: ".
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Neuk kaže...
Ako imaš problema sa čitanjem i razumijevanjem napisanog komentara traži negdje pomoc. Ja ti je neću dati. 

To za pušenje nečijih kuraca sam upražnjavaj. Ja nemam namjeru nikome pušiti kurac samo zato što sam pogledao jedan dobar interviju.

 Ako ces intervju covjeka koji doslovno vrednuje neciji zivot (ajde, vjerojatno u njegovim ocima vrijedis vise od Afganckih civila - sto mislis koji je omjer Americkog vojnika i hrvatskog civila? 1/3? Vrijedi li noga americkog vojnika vise od Luke Modrica) okarakterizirati civiliziranim i dobrim, nemam sto dodati.

 

(Ali dodati cu - koliko cesto mladici u 18-toj godini pisu da su OK sa ubijanjem civila? Mislim ako cemo njega abolirati jer je bio mlad i glup - pa onda je i Vucic u Glini i Sarajevu bio mlad i glup jelda?

Dragi Lastane - danas sam u koristenjem FaCts AnD LoGiC zakljucio da noga americkog civila vrijedi vise od afganskog civila.

Koliko vrijedi americki vojnik u odnosu na prosjecnog Hrvata? Vrijedi li noga americkog vojnika vise od Luke Modrica?)

 

Meni je genijalno kako apologeti rasizma i America First politike uvijek zive u uvjerenju da eto vrijede vise od afganskih civila.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

na ovoj temi imamo najvece svjetske genijalce i vrhunske strucnjake na svim mogucim i nemogucim poljima znanosti, politike, medicine, stocarstva, i svega sto postoji i ne postoji.. odnosi se na sve zaracene strane :)

 

cekaj samo da vas otkriju u svijetu.. firme, organizacije i drzave ce se tuci za vas..

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Neuk kaže...

Onaj gore sa Titovom slikom na avataru mi hladno prozvao pokojnog djeda ustašom. Komentar prijavljen danas , nitko ništa ne reagira.

Prijavljeni su mu i komentari u kojima poziva na nasilje pa opet ništa.

 

Napisao sam moderatorima da želim da moj profil trajno uklone ako ne izbrišu ogavne uvrede prema mom pokojnom djedu. 

Koji bullshit, koja patetika, sad si kao osjetljiva pahuljica jer ti toboze dedu vrijedjam? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
digitall kaže...

na ovoj temi imamo najvece svjetske genijalce i vrhunske strucnjake na svim mogucim i nemogucim poljima znanosti, politike, medicine, stocarstva, i svega sto postoji i ne postoji.. odnosi se na sve zaracene strane :)

 

cekaj samo da vas otkriju u svijetu.. firme, organizacije i drzave ce se tuci za vas..

 Nece jer su najveci Problem ovog drustva oni koji mogu sagledati na stvari iz bilokojeg "kuta". 

5 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
digitall kaže...

na ovoj temi imamo najvece svjetske genijalce i vrhunske strucnjake na svim mogucim i nemogucim poljima znanosti, politike, medicine, stocarstva, i svega sto postoji i ne postoji.. odnosi se na sve zaracene strane :)

 

cekaj samo da vas otkriju u svijetu.. firme, organizacije i drzave ce se tuci za vas..

 Pa opce je poznato da se Balkanci u sve razumiju. Pernar lijeci c-vitaminom sve od prehlade do raka, dok starce ostavlja na vjetrometini . Starcima izgleda ne pomaze niti c vitamin

15 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Trump je možda lud, ali nije glup
problem je što on ne razumije kako državna birokracija funkcionira

on je naučen da vlada autokratski kao u svojoj firmi (pogledajte onaj njegov tv-show "pripravnik" -https://www.imdb.com/title/tt0364782/ )
on se okruži mladim gladnim i sposobnim ljudima i pobere vrhnje nakon njihova uspjeha
U njegovoj firmi kud on okom firma skokom, ali državna birokracija i sama država tako ne rade i tu je rascjep, veliki rascjep
država ne razumije njega, on državu

za bolje razumjevanje kako država "ne radi" imate dvije serije
West wing - https://www.imdb.com/title/tt0200276/
onda zločestu verziju
House of cards - https://www.imdb.com/title/tt1856010/

ili parodije
Državnik novog kova - https://www.imdb.com/title/tt0094519/
Da, Ministre - https://www.imdb.com/title/tt0080306/
Da, Premijeru - https://www.imdb.com/title/tt0086831/

kad to sve odgledate, onda možete Trumpa ubaciti u jednadžbu
a onda usporedite Trumpa sa našim papanima...
(mi bi bili presretni i sa takvim Trumpom, naspram naših beskrvnih političara)

if only you knew the power of the dark side
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Nobelovac koji je otkrio HIV: Korona stvorena u laboratoriju!

 https://www.24sata.hr/news/nobelovac-koji-je-otkrio-hiv-korona-stvorena-u-laboratoriju-687948 

 

Još jedna teorija zavjere koja je vrlo vjerojatno istinita.

Moj PC  
0 5 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Recimo da je virus stvarno kreiran. To za samu epidemiju uopće nije bitno. Bitno je samo onima koji su ljuti i htjeli bi tu frustraciju na nekoga usmjeriti, pa sad traže krivca. Od 5G pa do one babe na kraju sela što živi sama s mačkama.

Jer nekima je teško prihvatiti da se stvari u prirodi događaju bez voljnog uzroka, pa za sve silom traže kreatora.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
5 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
walentkane kaže...

Nobelovac koji je otkrio HIV: Korona stvorena u laboratoriju!

 https://www.24sata.hr/news/nobelovac-koji-je-otkrio-hiv-korona-stvorena-u-laboratoriju-687948 

 

Još jedna teorija zavjere koja je vrlo vjerojatno istinita.

 A to sto ih velika vecina(citaj manje vise svi ostali) tvrde da nije to nema veze. Bitan je onaj jedan koji prica ono sto narod zeli cuti....Procitaj clanak.KAd 24sata tvrde da je kontroverzan i demantuju ga u clanku onda znas koliko ta izjava drzi vodu.....

15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
mbaksa kaže...
Poprati malo Tima Poola na YouTubeu (kanali Tim Pool, Timcast - on je ko news media aggregator) kad je riječ o Trumpu, pa i o pandemiji, lik ti lijepo razloži što jedni mediji pričaju, što drugi mediji pričaju i što je Trump stvarno rekao ili napravio pa možeš onda sam ocijeniti koliko ima istine u medijskim napisima.

 Vidim, vec si nekoliko puta spomenuo ovo lika, pa sam se upecao :D.

 

 

ovaj Tim Pool?

 

AMERICAN TRUMP SUPPORTER IN FRANCE, MEETING BRITTANY PETTIBONE

 

In February 2017, Sellner was involved in a fight in a Vienna U-Bahn station where he used pepper spray on people he described as far-left activists. Since this incident, he has been banned from carrying weapons.[22]

In March 2018, Sellner and his girlfriend Brittany Pettibone were denied entry to the United Kingdom at Luton Airport on the grounds that their presence in the United Kingdom was not conducive to the public good.[23] Sellner intended to deliver an address at Speakers' Corner in Hyde Park, London.[24] They were denied entry, detained for two days and deported.[23][25]

 

Ovaj Tim Pool?

Tim Pool koji na istaknutom video promovira Peterosna?

 

Tim Pool koji prenosi lazne vijesti Jacoba Wohla?

 

Jacoba Wohla koji je na svoju mater registrirao firmu kako bi sirio lazne vijesti? Koji je fotosopirao svoju sliku kako bi izgledalo da u fake firmi radi vise ljudi? Koji je ukrao slike random ljudi na internetu kako bi pokazao te "strusnjake" koji rade za tu fejk firmu?

Kako to ja da ne naletim bas na Sellnera, Wohla i Peterosna na cesti?

Dovraga, pa ja sam i na ovom forumu insinuirao da je Clinton pedofil, da je Biden sramota od kandidata, kao i Hillary, da je Obama sramota za Nobelovu nagradu - pa kako to da ja nemam apsolutno nikakve potrebe intevjuirati opskurni ljudski olos poput ove Sellnerice? Kako to da ja nemam potrebu okupiti grupu radikalnih debila i trolova i s njima popiti pivo? Koja je civilizacijska vrijednost ove slike?

 

Tim Pool koji daje intervjue Stevenu Crowderu?

 

kako to da kad se desi neko rasisticko i ksenofobno i anti-gay sranje uvijek ispadne lista ovih ljudi? (I Crowder je radio za BreitBart - kako to da ja ne radim za BreitBart?)

 

Jeli sve ok kod kuce Baksa?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 12:55 (wyks).
12 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Đabe se trudiš. Što god ti napisao kultovski mozak neće shvatiti.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Nisam rekao da nije uopće bitno, nego da nije bitno za epidemiju. Znači oko toga se slažemo.

Sad napravi novu temo o porijeklu virusa, HAARPu, chemtrailsima i utjecaju 5G na kišne gliste, pa tamo razglabajte o zločestim Kinezima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
DarthMarkus kaže...
Đabe se trudiš. Što god ti napisao kultovski mozak neće shvatiti.

Meni je groteskno zanimljivo kako svi ljudi sa one liste zavrse jedan drugome u studiu.

 

Peterson je "najpopularniji intelektualni um jos od Junga" pa mora svoje misli dijeliti kod Stefana Molyneuxa, jer eto - mora se!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
14 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
walentkane kaže...

Nobelovac koji je otkrio HIV: Korona stvorena u laboratoriju!

 https://www.24sata.hr/news/nobelovac-koji-je-otkrio-hiv-korona-stvorena-u-laboratoriju-687948 

 

Još jedna teorija zavjere koja je vrlo vjerojatno istinita.

OTKRIO?!!! Pa zar i HIV nije stvoren u laboratoriji? 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
ludizao kaže...

Čemu agresija?

 

Upravo sam ti se i javio zato što mi se čini da izjednačavaš one koji moraju imati krivca pa makar i izmišljenog s onima koji samo propituju mogućnosti pa i tu da je virus umjetno kreiran. Osobno nisam među njima, ali ne vidim zašto bi se svakog tko želi dokaze o točnom porijeklu virusa trpalo u 5G-flatearth-chemtrails koš.

 Nije mi bila namjera biti agresivan, nego imamo posebnu temu za luđake koji povezuju 5G i virus, pa bi mogli i za ovo.

 

Osobno sam također zainteresiran da se utvrdi porijeklo virusa, ali sve oko ove priče smrdi na teoriju urote, pa ju tako i kategoriziram. Kada netko ponudi ozbiljniji pristup rado ću ga razmotriti.

 

Ovo je kao pismo Billa Gatesa da će dati 1$ za svaku forvardušu. Ne razmišljam dugo o takvim pismima.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
walentkane kaže...

Nobelovac koji je otkrio HIV: Korona stvorena u laboratoriju!

 https://www.24sata.hr/news/nobelovac-koji-je-otkrio-hiv-korona-stvorena-u-laboratoriju-687948 

 

Još jedna teorija zavjere koja je vrlo vjerojatno istinita.

 Covjek je dobio novce od britanske homeopatske asocijacije jos davnih dana. Sirom poznata prica u medicinskoj zajednici. Eksplozivna recenica samo da ga vrati u novine. 

13 godina
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Što mislite kako ide Švedskoj?

Ispada da su stranci najveći problem.

Hm uvijek su stranci krivi.

 

https://www.thelocal.se/20200418/swedens-foreign-population-more-at-risk-of-the-coronavirus

 

Sweden 13.822 slučajeva 606 danas. 111 mrtvih.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 16:00 (hummer0).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
online
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
hummer0 kaže...

Što mislite kako ide Švedskoj?

Ispada da su stranci najveći problem.

Hm uvijek su stranci krivi.

Članak je odličan, detekcija i pristup rješenju problema su mi također odlični. 

Ako je citirano sve što si uspio izvući iz njega, džabe si krečio... 

Gledam te!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...
Nisam rekao da nije uopće bitno, nego da nije bitno za epidemiju. Znači oko toga se slažemo. 

Sama ideja da je umjetno stvoren je komična, ali u hipotetskoj situaciji da jest, ne bi baš bilo nebitno za epidemiju, točnije, ovisilo bi o tome što je želio postići i koliki utjecaj ima. Ako je cilj panika i preuzimanje kontrole i ako ima takve resurse, hipoteza da je virus manje opasan nego se čini ima dobre temelje. Ako je cilj eugenika, onda prema cilju možemo bolje predvidjeti koje su rizične skupine i kako ih zaštititi...

 

 

Međutim, to je sve u hipotetskoj raspravi jer već sama tvrdnja da je netko uopće sposoban napraviti neki virus koji je toliko ciljan da moće polučiti neki cilj, a da pritom još mutacijom ne izmakne kontroli i uništi svog tvorca podrazumijeva daleko veću razinu tehnološke razvijenosti od današnje, ako ovaj drugi uvjet nije uopće može biti zadovoljen bez kršenja prirodnih zakona. RNA virus je zapravo najgora opcija po tom pitanju i onaj tko bi išao nešto ciljano raditi bi i ima dovoljno znanja za to napraviti, RNA virus ne bi radio ni u ludilu.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
@ludizao
Ponavljam, ne govorim o tebi osobno, nego o karakteru ove vijesti.

Što se Švedske tiče, stvarno misliš da neki članak u 24sata ili Jutarnjem Šveđani osjećaju kao pritisak?
Imaš peticiju par tisuća švedskih liječnika koji su tražili oštrije mjere. Mislim da je to ipak veći pritisak, ali se ne uklapa u tvoju priču o hrabrim vikinzima koji odolijejvaju vanjskim napadačima.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Veliki Brat kaže...
hummer0 kaže...

Što mislite kako ide Švedskoj?

Ispada da su stranci najveći problem.

Hm uvijek su stranci krivi.

Članak je odličan, detekcija i pristup rješenju problema su mi također odlični. 

Ako je citirano sve što si uspio izvući iz njega, džabe si krečio... 

 Pa pročitao sam članak i zanima me vaše mišljenje jel bi se moglo dogoditi da optuže doseljenike za svoju neuspješnu politiku oko virusa.

16 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Veliki Brat kaže...

Članak je odličan, detekcija i pristup rješenju problema su mi također odlični. 

Ako je citirano sve što si uspio izvući iz njega, džabe si krečio... 

Smeće od članka koji o ničemu ne govori i samo bezveze baca ulje na vatru. Sad je odjednom problem virus, a kriminal i višegodišnje ignoriranje pravih problema je mudro prešućeno. To više nije politički korektno/moderno pričat ili je zabranjeno, jer bi neki cvjetić mješovitog roda moga prerano uvenut od tih surovih istina.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
@mrblc
Ako je virus kreiran, to još ne znači da je namjerno pušten. Ako su ga skuhali u Wuhanu, vjerojatno ga ne bi tamo i pustili. Osim ako ga je napravio netko drugi pa tamo podmetnuo, da izgleda kao da je njima pobjegao. Osim ako ga Kinezi nisu namjerno tamo pustili da tako izgleda. Osim....
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
4 godine
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
hummer0 kaže...

Što mislite kako ide Švedskoj?

Ispada da su stranci najveći problem.

Hm uvijek su stranci krivi.

 

https://www.thelocal.se/20200418/swedens-foreign-population-more-at-risk-of-the-coronavirus

 

Sweden 13.822 slučajeva 606 danas. 111 mrtvih.

 Po ovome također ispada da jesu.. Samo za razliku od šveđana , kinezi sve stavljaju na višu razinu, pa tako i rasizam koji je čak i potican od strane partije,  jer ako nisi kinez momentalno si diskriminiran na svim razinama (ne smiješ ući čak ni u hotel), pa čak i ako na testu za sars cov2 ispadnes negativan... Trump je mica maca u odnosu na ove...Visak  bi se dobro uklopio u ovu okolinu... :D 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 17:11 (NoDe31).
16 godina
online
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
hummer0 kaže...

 Pa pročitao sam članak i zanima me vaše mišljenje jel bi se moglo dogoditi da optuže doseljenike za svoju neuspješnu politiku oko virusa.

Pa uopće ne "ispada" da su stranci krivi, nego je i logično da doseljenici nemaju 100% švedski mentalitet, pa da se drugačije ponašaju.

I umjesto da ih se za išta okrivljuje, rade ono što je najbolje u toj situaciji - educiraju.

Na kraju, uopće ne mislim da im je politika neuspješna, tako se i tu razilazimo. 

Gledam te!
16 godina
moderator
online
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
mbaksa kaže...
Poprati malo Tima Poola na YouTubeu (kanali Tim Pool, Timcast - on je ko news media aggregator) kad je riječ o Trumpu, pa i o pandemiji, lik ti lijepo razloži što jedni mediji pričaju, što drugi mediji pričaju i što je Trump stvarno rekao ili napravio pa možeš onda sam ocijeniti koliko ima istine u medijskim napisima.

 Vidim, vec si nekoliko puta spomenuo ovo lika, pa sam se upecao :D.

Znači, kritiziram medije kako rade character assasination, spomenem lika koji, između ostalog, razotkriva medije kako rade character assasination i sad, umjesto da pokažeš kako je lik u krivu, ti njemu radiš character assasination!

 

wyks kaže...
Jeli sve ok kod kuce Baksa?

A eto ga - to pokušavaš napraviti i meni.

 

Nisi pokazao da je Tim Pool negdje u krivu. Nisi pokazao da sam ja negdje u krivu. Ali nas svejedno pokušavaš prikazati kao nešto... Kao nešto što nismo. Bravo, vrlo "produktivno" i "intelektualno pošteno".

15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
hummer0 kaže...

Što mislite kako ide Švedskoj?

Ispada da su stranci najveći problem.

Hm uvijek su stranci krivi.

 

https://www.thelocal.se/20200418/swedens-foreign-population-more-at-risk-of-the-coronavirus

 

Sweden 13.822 slučajeva 606 danas. 111 mrtvih.

 

Ne vidim ovo kao napad na strance, nego kao konstataciju realnog stanja. I jedan 'stranac' to sam kaže:

Hamid Zafar, an Afghan-born former school principal in Gothenburg, agreed, writing in an op-ed in newspaper Goteborgs-Posten that lack of information was not the main problem.

Rather, Zafar argued it was authorities' lack of insight into cultural differences.

He noted for instance that the recommendation to refrain from visiting elderly relatives would be inconceivable among certain immigrant communities.

A distrust of authorities could also play a role, but the authorities' real "blind spot" was that immigrant communities sometimes have their own social networks, power hierarchies and authority figures.

 

Znači država je kriva jer ne uviđa da ti građani ne jebu pet posto tu istu državu koja se za njih brine, nego slušaju svoje lokalne poglavice i drže se svojih običaja. Jer te poglavice i ti običaju su im tako dobro činili kod kuće da su prešli pola svijeta da žive negdje pristojno.

Ali to je općepoznati problem imigracije.

 

Smiješno je što se spominju i zemlje bivše Jugoslavije kao populacija s povećanim brojem oboljelih, što je najbolji dokaz da švedski pristup, čak i ako funkcionira u Švedskoj, nikako ne bi funkcionirao ovdje.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...
@mrblc
Ako je virus kreiran, to još ne znači da je namjerno pušten. Ako su ga skuhali u Wuhanu, vjerojatno ga ne bi tamo i pustili. Osim ako ga je napravio netko drugi pa tamo podmetnuo, da izgleda kao da je njima pobjegao. Osim ako ga Kinezi nisu namjerno tamo pustili da tako izgleda. Osim....

To ne mijenja činjenicu da bi u toj hipotetskoj situaciji mogli doznati detalje koji bi s epidemiološkog aspekta bili iznimno korisni.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
mbaksa kaže...
Znači, kritiziram medije kako rade character assasination, spomenem lika koji, između ostalog, razotkriva medije kako rade character assasination i sad, umjesto da pokažeš kako je lik u krivu, ti njemu radiš character assasination!

 Da, tocno to radim.

 

Je li Alex Jones isto kredibilni izvor informacija? Ukoliko je inofrmacija da CNN povremeno (cesto, nekad, dvaput, uvijek - izaberi kvantitetu koja pase tvom sudu) laze - U PRAVU JE!,

 

Trebamo li uvijek slusati Alexa Jonesa?

 

Hocete li ti, Drago i Petric u Terapiju dovesti Pavunu ili Bujaneca pa raspraviti vezu 5Ga i corone?

Zasto ne?

 

mbaksa kaže...
Nisi pokazao da je Tim Pool negdje u krivu. Nisi pokazao da sam ja negdje u krivu. Ali nas svejedno pokušavaš prikazati kao nešto... Kao nešto što nismo. Bravo, vrlo "produktivno" i "intelektualno pošteno".

Tim Pool - neobrazovni mladic koji zivi od patreonskih donacija radikalnih desnicara (vidljivo po tisucama desnicarskih komentara ispod njegovih YT videa), leti u Pariz intervjuirati notornu rasisticku glupacu - koja ne bi bila popularna da joj tipovi poput njega i Baked "Ostavljam 14.88$ baksisa" Alaske ne daju prostora za laprdanje rasistickih pizdarija.

Oh gle - Tim Pool je intervjuirao i Baked Alasku!

 

Pravi GoNzO Journalist!

 

Da. Mario Baksa - u 2020. godini sasvim je legitimno ne pricati sa budaletinom koja siri rasisticke pizdarije. Niti se asocirati s njima, niti davati im intervjue.

 

Zasto se:

- Dave Rubin

- Steven Crowder

- Jordan Petersen

- Stephen Moleynoux

- Ben Shapiro

- John Paul Watson

- Tim Pool

 

nekako uvijek nadju u istom studiu?

 

Je li mozda zato sto zive od tih intervjua i circle-jerkanja?

 

Project FUCKING Veritas! Koliko ih je puta Tim Pool koristio kao kredibilne izvore informacija?

 

Kako to da je svaki pojedinac od nabrojanih radio ili bio u nekom odnosu sa BreitBartom? Jesi li ti ikada dosao u poslovnu ili privatnu suradnju sa Bujanecom ili Hrvatskim Tjednikom? Ili je simptomaticno da se gle cuda - i kod nas grupiraju Pavuna, Bujanec i Hrvatski Tjednik?

 

Mozda te procese povezivanja uce u skolama? Mene jesu :D.

 

E i da:

- Iz dvije validne premise pojedinac moze izvuci ne-validan zakljucak.

 

(E i mozda da si nadjes izvore koji takodjer govore da je CNN uzegla bacva sranja - ali koji mozda nisu asocirani sa gornjom listom ljudi)

 

 

Ovo Baksa! Ovo je tvoj kredibilni izvor informacija kojeg ja mora gledati u polusatnim laprdanjima? James O'Keefe?

 

When his videos portraying ACORN workers seemingly aiding a couple in criminal planning hit the 24-hour cable news cycle, the U.S. Congress quickly voted to freeze funds for the non-profit. The national controversy resulted in the non-profit also losing most of its private funding before investigations of the videos concluded no illegal activity occurred. In March 2010, ACORN was close to bankruptcy and had to close or rename most of its offices.[10] Shortly after, the California State Attorney General's Office and the US Government Accountability Office released their related investigative reports. The Attorney General's Office found that O'Keefe had misrepresented the actions of ACORN workers in California and that the workers had not broken any laws. A preliminary probe by the GAO found that ACORN had managed its federal funds appropriately.[11][12] One of the fired ACORN workers sued O'Keefe for invasion of privacy; O'Keefe issued an apology and agreed to pay $100,000 in a settlement.

O'Keefe has gained support from right-wing and conservative media and interest groups. In 2009, Andrew Breitbart commissioned him for the option to publish new videos exclusively on BigGovernment.com. In June 2010, O'Keefe formed a 501(c)(3) organization, Project Veritas.

 

Opet JEBENI BREITBART.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
4 godine
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Someone is triggered!!!!  

Moj PC  
2 2 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice