Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: zaključana tema

poruka: 1.795
|
čitano: 202.747
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV: ".
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
(E i mozda da si nadjes izvore koji takodjer govore da je CNN uzegla bacva sranja - ali koji mozda nisu asocirani sa gornjom listom ljudi)

 

 

Ovo Baksa! Ovo je tvoj kredibilni izvor informacija kojeg ja mora gledati u polusatnim laprdanjima? James O'Keefe?

 Istrazio sam ove tvrdnje.

 

Jedini spomen Kyle Jureka od strane Bernieve kampanje je ova slika:

Na popisu ljudi koji su radili na Bernievoj kampanji nema spomena Kyle Jureka.

https://www.democracyinaction.us/2020/sanders/sandersorg.html

 

(Ne dovodim se u ikakvu vezu sa Sandersom niti sa demokratima, niti tvrdim ista - osim da je O'Keefe osudjeni lazljivac sa duljim dosjeom sirenja laznih vijesti. Mozda je Pool trebao bolje provjeriti svoje izvore?)

(Je li bilo zlocinaca u Bernieovoj kampanji? Mozda? Vjerojatno?)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
moderator
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
mbaksa kaže...
Znači, kritiziram medije kako rade character assasination, spomenem lika koji, između ostalog, razotkriva medije kako rade character assasination i sad, umjesto da pokažeš kako je lik u krivu, ti njemu radiš character assasination!

 Da, tocno to radim.

Dobro je da priznaš. A imaš li valjan razlog za to? Prvo počneš s neosnovanim paralelama i ad hominem napadom, neosnovanom optužbom za rasizam i retoričkim pitanjem "zašto?", kao da time što postavljaš pitanje nešto dokazuješ, što je inače tipična taktika teoretičara zavjera.

 

wyks kaže...
Project FUCKING Veritas! Koliko ih je puta Tim Pool koristio kao kredibilne izvore informacija?

I opet, umjesto da napišeš što krivo je Tim Pool rekao, napadaš jedan izvor na ideološkoj osnovi. Kao da time što napadaš taj izvor automatski znači da ono za što je Pool taj izvor iskoristio lažno, bez da si pokazao da je to lažno, te kao da je taj izvor jedino čime se Pool bavi.

 

Dakle, ni dalje nisi dokazao da je Pool išta krivo rekao, i dalje samo sve dublje ideš u character assasination i još se pritom služiš nekim taktikama kojima se služe teoretičari zavjera, koje prezireš.

 

Mislim, stvarno ne kužim. Ako je Tim Pool stvarno takav kakvim ga pokušavaš prikazati, volio bih to znati, pa da ga prestanem pratiti. Ako je stvarno takav pa onda bi ti bez problema to mogao pokazati. A ti to ne radiš nego nastavljaš s character assasinationom i stvaraš neku famu, neku zavjeru oko Poola. Na kraju ćeš još reći da je Pool mason, čovjek gušter ili što već.

12 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
NoDe31 kaže...

Someone is triggered!!!!  

 Na sve njegove valjane kontra argumente za koje se vidim dosta potrudio ti ga flejmaš.

 

I još ti objektivni admin sa zavidnom razinom socijalne inteligencije (umjesto da ti obriše post) da TU.

 

*slow clap*

 

 

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 19:39 (DarthMarkus).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
MrBlc kaže...
Visak kaže...
@mrblc
Ako je virus kreiran, to još ne znači da je namjerno pušten. Ako su ga skuhali u Wuhanu, vjerojatno ga ne bi tamo i pustili. Osim ako ga je napravio netko drugi pa tamo podmetnuo, da izgleda kao da je njima pobjegao. Osim ako ga Kinezi nisu namjerno tamo pustili da tako izgleda. Osim....

To ne mijenja činjenicu da bi u toj hipotetskoj situaciji mogli doznati detalje koji bi s epidemiološkog aspekta bili iznimno korisni.

 Što bi nam s epidemiološkog stanovišta značilo da je virus proizveden?

Bi li više znali o zaraznosti i smrtnosti? Pa ne proizlaze ti parametri iz dizajna, ono tri OH skupine više povećavaju zaraznost za 1%. To moraš testirati, a teško da su u laboratoriju radili kliničke testove i to na dovoljno velikom uzorku.

 

Ta informacija bi bila zanimljiva iz geopolitičkih razloga. Ili stručno sigurnosnih, ako je virus pobjegao. No oni koji to pitanje potežu ne rade to zato da bi se poboljšale sigurnosne mjere diljem svijeta, nego jer se teško nose s nemoći i neznanjem. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 19:49 (Visak).
4 godine
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
DarthMarkus kaže...
NoDe31 kaže...

Someone is triggered!!!!  

 Na sve njegove valjane kontra argumente za koje se vidim dosta potrudio ti ga flejmaš.

 

I još ti objektivni admin sa zavidnom razinom socijalne inteligencije (umjesto da ti obriše post) da TU.

 

*slow clap*

 

 

 

 

 Kontra argumente? Nemoj me nasmijavati...

12 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
NoDe31 kaže...
DarthMarkus kaže...
NoDe31 kaže...

Someone is triggered!!!!  

 Na sve njegove valjane kontra argumente za koje se vidim dosta potrudio ti ga flejmaš.

 

I još ti objektivni admin sa zavidnom razinom socijalne inteligencije (umjesto da ti obriše post) da TU.

 

*slow clap*

 

 

 

 

 Kontra argumente? Nemoj me nasmijavati...

 Dobro, drugi put kad budemo vodili neku raspravu ja ću navesti Zrinku K sa dnevno.hr i Velju Bujanca kao totalno kredibilne izvore. Šešelja isto.

 

Nakon toga ću sjesti u fotelju i pisati : Imate samo ad homineme, char assassination i HAHAHA TRIGGERED

 

 

On topic : kad smo još kod COVIDA evo Trumpa u punom sjaju loži naoružanu sirotinju

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/amerikanci-spremaju-prosvjede-protiv-karantene-trump-ih-podrzava/2176104.aspx?fbclid=IwAR1bdvAuI3ebeRgFCe77qdiVmRDiT0DnZ-V52nxGdxmL4dmjmPTy5tJl01g

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 20:31 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
mbaksa kaže...

Nisi pokazao da je Tim Pool negdje u krivu.

 Da se vratimo na ovaj video:

 

1. Je li Pool ovdje ikako dokazao da je Kyle Jurek zbilja placeni organizator na terenu Bernieve Kampanje?

2. Je li Pool ijednom recenicom iskazao sumnju u informacije koje je prenio Project Veritas? Osim sto je rekao da je ovo mozda izoliran pojedinac (Sto ne dokazuje placenu poveznicu sa kampanjom)

3. Koliko je teorija Pool razvio iz ove informacije koja nije potvrdjena igdje na internetu osim sto postoje navodi na Project Veritasovim stranicama?

4. Je li se ponovio ovakav slucaj da bi se pokazao nekakav trend?

 

5 - Sasvim je tocno da postoje zestoki radikali koji podupiru Bernia (mozda su neki i kriminalci).

 

Tim Pool na oko 7:00 mark, kaze da bi grijesili ako pomislimo da je ovo sve sto James O'Keefe ima na ovu temu - proslo je 4 mjeseca od tada - gdje su ti daljnji navodi o utjecaju Jureka (u cije stavove ne ulazim) na Bernievu kampanju, ili bilo kakvi drugi navodi koji potvrdjuju ovu pricu?

 

Ajmo o Project Veritasu:

- James O'Keefe je vec osudjivan

- Primili su Trumpovu donaciju od 10 000$ i nekoliko njegovih pohvala

- Bili su u kontaktu su sa Erikom Princeom - osnivacem Blackwater privatne vojne kompanije, bratom Betsy DeVos - Trumpove ministrice za skolstvo.

(ovo je sa Prinecovog ranca)

 

Evo objasni mi ti koji clustefuck se ovdje dogodio?

- https://www.washingtonpost.com/investigations/a-woman-approached-the-post-with-dramatic--and-false--tale-about-roy-moore-sje-appears-to-be-part-of-undercover-sting-operation/2017/11/27/0c2e335a-cfb6-11e7-9d3a-bcbe2af58c3a_story.html

 

Vratimo se na Kyle Jureka!

 

Tko je taj covjek? Ima li ikakav dokaz povezanosti njega i Bernieve kampanje? Ima li ikakav dokaz povezanosti njega sa ikakvom skupinom ili organizacijom?

Je li ikako moguce da je Project Veritas - organizacija koja je vec nekoliko puta uhvacena u laziranju prica i identiteta (sam O'keefe je osudjen zbog laznih namjera) izmislila i ovo?

Da li se nepristrani komentator medija poput Tima Poola treba pitati ova pitanja?

 

Zadnjih par minuta videa Pool kaze slijedece izjave:

- Middle americans will freak out from this (Osim veritasa ne vidim da je itko sirio pricu niti trazio nekakve trendove)

- All this democrats who raised their hands saying "We're going to give healthcare to non-citizens", they have gone so far left they may actually embrace this guy

 

Je li "this guy" uopce istinita osoba u kontekstu u kojem je predstavljen? Postoji Jurekovo uhicenje, covjek je zbilja iz Iowe, ali kakva je poveznica sa kampanjom?

 

Gle, mislim da je ocito da svatko - pa i Bujanec, Jones, Icke i O'Keefe mogu navoditi tocne podatke. To ne sporim. No problem je sto kad dio, pola, vecina izjava bude netocno - covjek mora provjeriti svaki navod - jer i onaj koji zvuci istinito moze biti lazan.

Zasto Tim Pool O'Keefeu daje prostor, bez da uopce provjeri istinitost tvrdnji?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
4 godine
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
DarthMarkus kaže...
NoDe31 kaže...
DarthMarkus kaže...
NoDe31 kaže...

Someone is triggered!!!!  

 Na sve njegove valjane kontra argumente za koje se vidim dosta potrudio ti ga flejmaš.

 

I još ti objektivni admin sa zavidnom razinom socijalne inteligencije (umjesto da ti obriše post) da TU.

 

*slow clap*

 

 

 

 

 Kontra argumente? Nemoj me nasmijavati...

 Dobro, drugi put kad budemo vodili neku raspravu ja ću navesti Zrinku K sa dnevno.hr i Velju Bujanca kao totalno kredibilne izvore. Šešelja isto.

 

Nakon toga ću sjesti u fotelju i pisati : Imate samo ad homineme, char assassination i HAHAHA TRIGGERED

 

 

On topic : kad smo još kod COVIDA evo Trumpa u punom sjaju loži naoružanu sirotinju

 

https://www.index.hr/vijesti/clanak/amerikanci-spremaju-prosvjede-protiv-karantene-trump-ih-podrzava/2176104.aspx?fbclid=IwAR1bdvAuI3ebeRgFCe77qdiVmRDiT0DnZ-V52nxGdxmL4dmjmPTy5tJl01g

 Kakvu raspravu? Ideološku? Misliš kad se pretače iz šupljega u prazno?  Ajde ne sekiraj se toliko... Baksa je samo ukazao na licemjernost medija što čak ni ne moraš raspravljat, jer to je činjenično stanje... 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
Visak kaže...

 Što bi nam s epidemiološkog stanovišta značilo da je virus proizveden?

Bi li više znali o zaraznosti i smrtnosti? Pa ne proizlaze ti parametri iz dizajna, ono tri OH skupine više povećavaju zaraznost za 1%. To moraš testirati, a teško da su u laboratoriju radili kliničke testove i to na dovoljno velikom uzorku.

Je li lakše napraviti antivirus na temelju analize virusa ili na temelju saznanja o tome što je i kako autor virusa želio postići?

 

Ako ništa, barem bi se laboratorijski testovi mogli usmjeriti u nekom ciljanom smjeru.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
10 godina
neaktivan
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Uzalud raspravljate istina je otkrivena.

Covid 19 najveća laž u povijesti

https://www.facebook.com/erna.m.selimovic/posts/3291463894219464

Respirator širi sluz sa nanopartikulama po organizmu 

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
texas.bug kaže...

Uzalud raspravljate istina je otkrivena.

Covid 19 najveća laž u povijesti

https://www.facebook.com/erna.m.selimovic/posts/3291463894219464

Respirator širi sluz sa nanopartikulama po organizmu 

 Stavi upozorenje da ljudi ne skrolaju slučajno.

 

Ova je i Pernara nadjebala.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
16 godina
moderator
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
Tko je taj covjek? Ima li ikakav dokaz povezanosti njega i Bernieve kampanje? Ima li ikakav dokaz povezanosti njega sa ikakvom skupinom ili organizacijom?

Je li ikako moguce da je Project Veritas - organizacija koja je vec nekoliko puta uhvacena u laziranju prica i identiteta (sam O'keefe je osudjen zbog laznih namjera) izmislila i ovo?

Da li se nepristrani komentator medija poput Tima Poola treba pitati ova pitanja?

Jesi gledao Veritasovu tajnu snimku Jureka? Jurek se na njoj ponaša ko da doista radi u Sandersovoj kampanji. Ako ne radi - onda je ili plaćeni glumac ili mu se nešto ozbiljno zbrčkalo u glavi (mislim, zbrčkalo mu se u glavi u svakom slučaju jer se pokazao kao opasna osoba). No, da si pogledao taj video, vidio bi i da daju screenshot transakcija iz Bernijeve kampanje Jureku. Što sad to znači - da su iz Veritasa fotošopirali taj screenshot?

 

Znači, ti si "istražio" situaciju tako da si malo proguglao, našao stranicu https://www.democracyinaction.us/2020/sanders/sandersorg.html i zaključio da, ako na njoj nema Jureka, da to znači da taj lik ne radi za Sandersa u njegovoj kampanji. I tebi je to bilo dovoljno. Jer više od toga nisi želio vidjeti, zar ne? Jer zapravo nisi ništa istražio - tražio si potvrdu svoje neosnovane teze i kad si mislio da si je našao, to je bilo to.

 

Inače bih tražio da objasniš screenshot pa da se još više prokažeš samoga sebe kao teoretičara zavjera, no ne da mi se s tobom više navlačiti. Otišao sam na fec.gov i sam potražio je li gospon Bernie gosponu Jurek platio što za sudjelovanje u njegovoj kampanji. I imao što za vidjeti - platio mu je 18 puta, između 31.7.2019. i 27.2.2020., sve transakcije su za plaću (SALARY) osim jedne za putovanje. Nije mi se dalo točno zbrajati, naoko ukupno je tu oko 25 tisuća dolara u pitanju.

 

Jesmo sad završili? Ljute te teoretičari zavjera, a sam si tu stvorio teoriju zavjere samo kako bi nečime mogao napasti Tima Poola! Mislim da je stvarno krajnje vrijeme da se zapitaš gledaš li na stvari objektivno ili živiš u svom "bubbleu" i kad vidiš nešto što se ne slaže s tvojom ideologijom, s tvojim narativom, to automatski, bez razmatranja odbacuješ, a ako nešto ne možeš baš samo tako odbaciti, onda tražiš samo potvrdu svojeg narativa umjesto da tražiš sve dokaze, za i protiv, pa da onda možeš objektivno odlučiti jesi li u pravu ili u krivu. I onda na kraju, kad ni time ne možeš uvjeriti sugovornika u svoju tezu, onda krećeš u stvaranje teorije zavjere. Jer apsolutno nije moguće da si ti u krivu, zar ne? Jer je tebi neprihvatljivo saznanje da Bernie ima u svojim redovima takve ekstremiste. Ako ni sam Bernie ne kaže da taj čovjek nije radio u njegovoj kampanji (barem ja to nisam čuo), odakle tebi potreba onda ti to "dokazuješ"?

15 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
MrBlc kaže...

Je li lakše napraviti antivirus na temelju analize virusa ili na temelju saznanja o tome što je i kako autor virusa želio postići?

 

Ako ništa, barem bi se laboratorijski testovi mogli usmjeriti u nekom ciljanom smjeru.

 Virus je odavno sekvencioniran, znači nema nekih velikih nepoznanica koje bi autor mogao otkriti. A i od saznanja da je dizajniran, do identiteta autora i njegove pune suradnje je jako dug put. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
mbaksa kaže...
Inače bih tražio da objasniš screenshot pa da se još više prokažeš samoga sebe kao teoretičara zavjera, no ne da mi se s tobom više navlačiti. Otišao sam na fec.gov i sam potražio je li gospon Bernie gosponu Jurek platio što za sudjelovanje u njegovoj kampanji. I imao što za vidjeti - platio mu je 18 puta, između 31.7.2019. i 27.2.2020., sve transakcije su za plaću (SALARY) osim jedne za putovanje. Nije mi se dalo točno zbrajati, naoko ukupno je tu oko 25 tisuća dolara u pitanju.

Stranica fec.gov mi izbacuje 403 forbidden - tj. tek nakon desetog pokusaja sam ju uspio otvoriti.

 

https://docquery.fec.gov/pdf/519/201912199166432519/201912199166432519_187737.pdf

 

Ostalome ne mogu pristupiti - 403 Forbidden mi izbacuje na oba browsera koja koristim.

 

mbaksa kaže...
Jesmo sad završili? Ljute te teoretičari zavjera, a sam si tu stvorio teoriju zavjere samo kako bi nečime mogao napasti Tima Poola! Mislim da je stvarno krajnje vrijeme da se zapitaš gledaš li na stvari objektivno ili živiš u svom "bubbleu" i kad vidiš nešto što se ne slaže s tvojom ideologijom, s tvojim narativom, to automatski, bez razmatranja odbacuješ, a ako nešto ne možeš baš samo tako odbaciti, onda tražiš samo potvrdu svojeg narativa umjesto da tražiš sve dokaze, za i protiv, pa da onda možeš objektivno odlučiti jesi li u pravu ili u krivu. I onda na kraju, kad ni time ne možeš uvjeriti sugovornika u svoju tezu, onda krećeš u stvaranje teorije zavjere. Jer apsolutno nije moguće da si ti u krivu, zar ne? Jer je tebi neprihvatljivo saznanje da Bernie ima u svojim redovima takve ekstremiste. Ako ni sam Bernie ne kaže da taj čovjek nije radio u njegovoj kampanji (barem ja to nisam čuo), odakle tebi potreba onda ti to "dokazuješ"?

No, sto tvrdi Project Veritas?

 

The recordings give insight into the mentality of many Sanders staffers and what they truly believe.

 

Koliko je many? Jurek I Martin Weissgerber - za njega ne nalazim podatke da je bio placen - mozda je do one gornje greske sa FEC stranicom.

 

(I napomenuo sam gore u tocki 5 - sasvim je moguce da kriminalci i radikali rade za Berniea.

Btw - prenosenje javno dostupnih podataka sa interneta nije teorija zavjere - kao sto rekoh pocetna premisa (da je Bernie placao kriminlaca) moze biti validna, kao sto je i Tim Pool u pravu kad kaze da mediji lazu - problem je u tome sto on dalje insinuira sa tim tvrdnjama - i sa kojim ljudima se okruzuje. Ja ga nisam tjerao u Pariz intervjuirati opskurne rasiste, jelda?)

 

E, sad TI i Tim Pool - morate dokazati tvrdnje Veritasa da su slucaji dva ekstremista u redovima kampanje Sandersa nekakv radikalno-lijevi trend. (kao sto i CNN uvijek mora dokazati hate-speech ili nekakav trend kod konkretno Trumpovih pristasa - jer, da Trump nije Hitler.)

 

Sto je sa videom u kojem Pool debunkira trolerski tviter account?

Ili sa videom u kojem tvrdi da su mediji popusili pricu o nekom hoaxu sa 4Chana

Ili sa videom u kojem govori da se Alexa Jonesa treba pustiti da radi svoje "crazy videe" - koji zapocinje sa premisom da se i mentalno ludim ljudima treba dopustiti da javno govore (Sto uopce nitko nije ni tvrdio, niti je itko govorio o mentalnoj sposobnosti Alexa Jones, niti je to bila osnova po kojoj su Jonesu banirani racuni)

 

Ja nemam teoriju zavjere - ja samo govorim da neki Poolovi zakljucci nisu valjani. I da je njegovo povezivanje sa ljudima koji dokazano imaju radikalno-desne stavove zabrinjavajuca (iako Pool u tom video kaze da su svi dobri novinari teoreticari zavjere do neke mjere :D)

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
10 godina
neaktivan
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
DarthMarkus kaže...
texas.bug kaže...

Uzalud raspravljate istina je otkrivena.

Covid 19 najveća laž u povijesti

https://www.facebook.com/erna.m.selimovic/posts/3291463894219464

Respirator širi sluz sa nanopartikulama po organizmu 

 Stavi upozorenje da ljudi ne skrolaju slučajno.

 

Ova je i Pernara nadjebala.

 Na 6:30 je cip koji oduzima slobodnu volju. Ubuduce nakon sto me cijepe imam opravdanje za sve gluposti koje napravim, nisam ja nego cip 

Dobro si me sjetio, treba ovo poslat Pernaru, zamisli da ovo krene prepricavat u Saboru

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
16 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
NoDe31 kaže...
hummer0 kaže...

Što mislite kako ide Švedskoj?

Ispada da su stranci najveći problem.

Hm uvijek su stranci krivi.

 

https://www.thelocal.se/20200418/swedens-foreign-population-more-at-risk-of-the-coronavirus

 

Sweden 13.822 slučajeva 606 danas. 111 mrtvih.

 Po ovome također ispada da jesu.. Samo za razliku od šveđana , kinezi sve stavljaju na višu razinu, pa tako i rasizam koji je čak i potican od strane partije,  jer ako nisi kinez momentalno si diskriminiran na svim razinama (ne smiješ ući čak ni u hotel), pa čak i ako na testu za sars cov2 ispadnes negativan... Trump je mica maca u odnosu na ove...Visak  bi se dobro uklopio u ovu okolinu... :D 

 

 Da, ali ovaj video navedenog Jutubera je snimljen ove godine.Dok su on i njegov kompanjon živili u Kini, onda baš i nisu bili tak žestoki dakle bili su znatno oprezniji sa Jubitu izjavama.

 

U Kini moš laprdat svašta, ali samo sebi u bradu da te nitko ne čuje.Čim ti javno ideš kontra sistema, dakle da te sluša(ulica ili plac itd) puno ljudi e onda buš nagrabusil."Kina je prepuna stare tvrde ekipe", koji eto nemaju drugog posla pa eto vrlo rado prijavljuju vlasti razne sitnice koje se ne uklapaju u šemu.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/weibo-vise-korisnika-svog-uzora-twittera/250444.aspx?page=0&jumpto=5387497&sort=asc&view=flat

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 22:48 (rambox).
16 godina
moderator
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
Stranica fec.gov mi izbacuje 403 forbidden - tj. tek nakon desetog pokusaja sam ju uspio otvoriti.

 

https://docquery.fec.gov/pdf/519/201912199166432519/201912199166432519_187737.pdf

 

Ostalome ne mogu pristupiti - 403 Forbidden mi izbacuje na oba browsera koja koristim.

Imaš F5 na tipkovnici. https://drive.google.com/open?id=1B5pmmiM0kNdW7A6-gx4ipUs2LmBpif_p

 

Uglavnom, nije me više uopće briga što imaš za reći, nemam ni vremena ni volje za tvoje bedastoće. Kritiziraš teoretičare zavjera, a sam si izmislio teoriju zavjere da ocrniš lika koji se usuđuje u svojim prilozima pokušati objektivno sagledati sve strane i pritom se usuđuje izreći nešto što je suprotno tvojoj ideologiji. I ni dalje ne odustaješ. Izađi iz svog bubblea, sagledaj svijet iz raznih perspektiva pa onda odluči, umjesto da si krojiš viđenje svijeta prema svojoj ideologiji. Bit će bolje i tebi i meni - nećeš više trošiti moje vrijeme, a imati ćeš točniju sliku svijeta oko sebe.

4 godine
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
rambox kaže...

 

 Da, ali ovaj video navedenog Jutubera je snimljen ove godine.Dok su on i njegov kompanjon živili u Kini, onda baš i nisu bili tak žestoki dakle bili su znatno oprezniji sa Jubitu izjavama.

 

U Kini moš laprdat svašta, ali samo sebi u bradu da te nitko ne čuje.Čim ti javno ideš kontra sistema, dakle da te sluša(ulica ili plac itd) puno ljudi e onda buš nagrabusil."Kina je prepuna stare tvrde ekipe", koji eto nemaju drugog posla pa eto vrlo rado prijavljuju vlasti razne sitnice koje se ne uklapaju u šemu.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-it-vijesti/weibo-vise-korisnika-svog-uzora-twittera/250444.aspx?page=0&jumpto=5387497&sort=asc&view=flat

 

 

 

 Slažem se u potpunosti, a u tome i jest poanta... U usporedbi sa CCPom, američka desnica i Trump su amateri... Trumpa se optužilo za ksenofobiju kada je zabranio ulaz kinezima, a ovi su sada sto puta gori...

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.4.2020 23:37 (NoDe31).
15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
mbaksa kaže...

Uglavnom, nije me više uopće briga što imaš za reći, nemam ni vremena ni volje za tvoje bedastoće. Kritiziraš teoretičare zavjera, a sam si izmislio teoriju zavjere da ocrniš lika koji se usuđuje u svojim prilozima pokušati objektivno sagledati sve strane i pritom se usuđuje izreći nešto što je suprotno tvojoj ideologiji. I ni dalje ne odustaješ. Izađi iz svog bubblea, sagledaj svijet iz raznih perspektiva pa onda odluči, umjesto da si krojiš viđenje svijeta prema svojoj ideologiji. Bit će bolje i tebi i meni - nećeš više trošiti moje vrijeme, a imati ćeš točniju sliku svijeta oko sebe.

 

 

Je li argument kojeg Poole ovdje iznosi logicki valjan:

 - Mentally ill people have a right to have their channels

 

Da bi bio valjan u konteksu Alexa Jonesa premise moraju ici ovako:

- Mentally ill people have a right to have YT channels

- Alex Jones is mentally ill

-----------------------------------

Alex Jones has a right to have a YT channel

 

Je li Alex Jones sluzbeno menatlly ill? Sud kaze da nije - prema presudi za skrbnistvo nad djecom - gdje su Jones i njegov odvjetnik dali kontradiktorne tvrdnje oko toga je li Jones umjetnik koji izvodi performanse ili zbilja zastupa svoje stavove.

Primjeti da u pravnom sustavu postoji stroga distinkcija je li netko umno sposoban sa namjerom da zastupa stavove, umno sposoban sa namjerom da vara ali ne zastupa stavove, umno sposoban sa namjerom da potice na mrznju i nasilje i umno nesposoban - te su to sasvim razlicite kaznene kategorije.

 

I koju tocno mentalnu bolest ima Alex Jones? Sto ako je neka koja potice na agresiju, a sto ako je nesto drugo, benignije - isto distinkcija koju Pool ne navodi u svojoj argumentaciji - jedno je da osoba smanjenih kognitivnih sposobnosti crta cvijece, pjeva i svira - a drugo je da siri govor mrznje (tada bi bilo humano da se takvoj osobi pomogne jelda?.

 

Ono sto je genijalno - je da Tim Pool ne dokazuje ni da je Jones zbilja mentalno ill - vec to tvrdi - i ja mu moram vjerovati!

 

(Ovako se radi nepristrana analiza - jer jesam li spomenuo da se sa Jonesom slazem ili ne? A nekako sam obranio VISE njegovih prava od Poola :D)

 

---------------------------------------------------------------------

 

 

Benjamin je izjavio nehumane komentare:

 

https://www.independent.co.uk/news/uk/crime/carl-benjamin-ukip-police-investigation-jess-phillips-rape-youtube-sargon-akkad-a8902666.html

 

In a video posted on YouTube late last month, he said: “There’s been an awful lot of talk about whether I would or wouldn’t rape Jess Phillips. I’ve been in a lot of trouble for my hardline stance of not even raping her.

“I suppose with enough pressure I might cave. But let’s be honest nobody’s got that much beer.”

 

Koji je Poolov argument ovdje - da se Benjamin ne treba, dapace da bi bilo respektabilno prema samome Benjaminu da se ne ispricava jer to ne zanima ljutu, zivotinjsku masu koja ga napada.

Da li taj sud imao potvrdjuje validnost/nevalidnost Benjaminovih tvitova? Ili je ovo strawman?

 

Kasnije u videu na 8:57 :

 

 

 

iznosi tezu da je Benjamin u pravu jer - "blue collar" radnik koji je napadnut optuzbama da je rasist potjeran u skute desnicara poput:

- Dave Rubin - individua koja je stavove Tommya Robinsona (kojeg Benjamin poimenice spominje u komentaru u videu) okarakterizirao kao extremly moderate. Robinson je osudjeni kriminalac.

- Candance Owens

In October 2018, during the bombing attempts targeting prominent Democrats, Owens promoted the conspiracy theory that the bomb mailings were sent by leftists.[71] After authorities arrested a 56-year-old suspect who is a registered Republican and Trump supporter on October 26, Owens deleted her comments without explanation.[72]

- Charile Kirk - kojeg je samo danas Trump retvitao desetak puta i kojeg kritizira i Washington Examiner

https://www.washingtonexaminer.com/weekly-standard/charlie-kirks-book-campus-battlefield-is-a-joke

je li i Examiner ljevicarska propaganda? (Ne kazujem o istinitosti navoda, vec o postojanju polarizirajucih komentara i sa konzervativne strane - a rekao bih da je Anshutz veoma konzervativna licnost)

 

Zanimljivo je i da si do sada na ovome forumu nekoliko puta citirao RationalWiki kao support za svoj argument - a jesi li vidio RatinalWiki clanke o svim navedenim ljudima koje sam spomenuo u zadnjih nekoliko komentara? Ili je njihova definicija Burden Of Proofa validna - ali clanci su propaganda?

 

Opet - ako cemo pricati o agendi (kao cinjenicnom trendu kojeg npr. Pool zeli dokazati na temu ljevice)- mozes li mi razumno pobiti cinjenicu da su svi navedeni u jednom trenutku intevjuirali jedan drugog ili na neki nacin si dali podrsku?

https://rationalwiki.org/wiki/Dave_Rubin#Notable_guests_from_the_New_Center.E2.84.A2

Je li Peterson bio gost Stefanu Moelynouxu - koji propagira rasisticke teorije o IQ rasa? Zasto?

Tvoj kolega iz redakcije Galic je na ovom forumu nekoliko puta zestoko (i s njime sam se slozio) reagirao na navode koji povezuju nizi IQ sa nekim rasama - dapace to je bio povod i nekim zakljucivanjim tema na ovom forumu.

 

Pa ako je Patreon banirao seksistu Benjamina, PayPal je banirao islamofoba i kriminlaca Robinosina i Bug je banirao promicatelje lazne teorije o povezanosti nizeg IQa sa rasom, Zasto Tim Pool promovira Petersona - koji je dao intervju Moulyneuxu?

 

 

A sad procitaj stavove Drage (hahaha i mene :D) u temi koja je zakljucana!!!!!

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/francuska-novim-zakonom-protiv-govora-mrznje-in/269427.aspx

(E obrati posebnu, posebnu, posebnu paznju na Dragine stavove pa ga pitaj o ovoj temi kad se vidite na poslu :D, a mozes i procitati i moje stavove :P)

(Ovaj Neuk koji ti daje TU - davao je i TU na ovoj temi o govoru mrznje na neke jako "sarolike" stavove - pa se pitaj zasto ih ne daje meni :D)

E i za ozbac sada - ti si moderator - Drago je moderator - zasto je ovaj Groyper protjeran sa foruma a govori iste stvari kao i Stefan Molyenoux?

 

E i ako sam ja u nekom balonu kako to da si se samom slozio u onoj drugoj temi gdje sam kritizirao pretjerano i netocno i ludo povezivanje filma Harley Quinn i Sonica?

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/ai-cita-vijesti-otkriva-politicku-pristranost/273774.aspx?page=0&jumpto=6076595&sort=asc&view=flat

 

Kako sam prepoznao ovo kao sranje - ako sam u pristranom balonu (ili sam to namjerno napravio da te intelektualno nepostujem :P :D)

 

Gle - zasro si se sa ovim tipom, jer kazuje nacelno dobar zakljucak, ali ima "sarolik" pristup temi - koja je bas bas bas tema ciljano povezanih ljudi - eto i Rubin je intervjuirao Molyneouxa :D

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/francuska-novim-zakonom-protiv-govora-mrznje-in/269427.aspx?page=2&jumpto=5942494&sort=asc&view=flat

Da ja ne iznosim argumente protiv kad ih je vec Drago iznio :D

 

E - ja ne negiram lazljive navode medija, dapace dijeli ih pa da i ja serem :D. Ali bez Tima Poola i belosvetskih rasista i 14.88$ meme smijesnih FaCts AnD LoGiC pizdarija.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 5:01 (wyks).
16 godina
moderator
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...

Izmislio si teoriju zavjere kako bi opravdao character assasination na Poola, koja ti je pobijena dokazom. Intelektualno pošteno bi bilo priznati to. Ako si se prenaglio, ako si se zaje*o - OK. Onda reci tako. Nastavljaš istom tehnikom - nabacuješ bedastoće i gledaš što će se primiti, a ja neka gubim vrijeme na debunkanje tih bedastoća. S intelektualno nepoštenim ljudima ne mislim raspravljati.

15 godina
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
mbaksa kaže...

Izmislio si teoriju zavjere kako bi opravdao character assasination na Poola, koja ti je pobijena dokazom. Intelektualno pošteno bi bilo priznati to. Ako si se prenaglio, ako si se zaje*o - OK. Onda reci tako. Nastavljaš istom tehnikom - nabacuješ bedastoće i gledaš što će se primiti, a ja neka gubim vrijeme na debunkanje tih bedastoća. S intelektualno nepoštenim ljudima ne mislim raspravljati.

Ja sam izmislio da je Rubin ugostio ljude poput Lauren Southern? Rubina kojeg Pool navodi u svojim tezama da su skupa sikanirani od strane ljevicarskih medija?

 

Jesam li ja izmislio da Southern i Sellner u jednom trenutku imali zabranu ulasaka u UK?

Je li UK kao suverena drzava ljevicarska propaganda koja je ovima dvoje zabranila ulazak u drzavu na temelju suda o njihovom ekstremizmu i rasizmu?

 

Lauren Cherie Southern (born 16 June[3] 1995) is a Canadian former far-rightpolitical activist[a] and YouTuber. She has been described as alt-right and a white nationalist.[4][5] In 2015, Southern ran as a Libertarian Party candidate in the Canadian federal election. She worked for The Rebel Media until March 2017, doing independent work before subsequently retiring from political activism in June 2019.

Southern is known for her promotion of the Great Replacement conspiracy theory. A YouTube video of the same name she released in July 2017[6] has more than 680,000 views[7] and is credited with helping to popularize the white supremacist conspiracy theory.[8]

In 2017, Southern supported the white Identitarian group Defend Europe opposing the action of non-governmental organizations (NGOs) involved in search-and-rescue operations in the Mediterranean Sea.[9] She was detained by the Italian Coast Guard for blocking a ship embarking on a search-and-rescue mission.[9] In March 2018, she was questioned under the UK Terrorism Act[10] and barred from entering Britain because of her intentions during her March visit.[11][12]

In July 2018, she went on a speaking tour of Australia with Stefan Molyneux. In August 2018, her attempted speaking tour of New Zealand was unsuccessful. The Auckland Council cancelled Southern's booking of a council venue and blocked her from using its venues, saying she wished to "stir up ethnic or religious tensions".[13]

On 2 June 2019, she announced on her website that she was stepping back from public life to resume her education.[14]

 

Jesam li ja izmislio sve ovo napisano? I To da je Rubin ovoj osobi dao sat vremena u svom sou?

 

https://www.bbc.com/news/blogs-trending-43393035

 

(Zasto svaki clanak o Rubinu, Poolu i Shapiru nekako dovede do ove trojice i Robinsona?)

 

Je li se cijeli svijet urotio protiv ovih 10 osoba - Southern koja je u Rubinovom showu apologirala neonacista dok je on sutio?

"Richard Spencer is not a white supremacist, he is a white nationalist. He believes in a white ethnostate, he doesn’t believe in whites being superior."

 

DOKAZI NEISTINITOST IJEDNE OD OVIH TVRDNJI

 

(Ono sto je nadasve smijesno je da si popusio Poolovu pricu - a moje tvrdnje ignoriras, ironija, zalosna ironija.)

(E i da prema Burden of Proof - TI I POOL TVRDITE DA postoji ljevicarska propaganda - pa ju i dokazi - ja sam tu da prokazem nelogicnosti - kad smo kod koje:

Hoces li mi sa svojim cjelokupnim obrazovnim integritetom kazati da je Poolov argument oko Alexa Jonesa logicki valjan?)

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
moderator
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
wyks kaže...
 

Neću čitat tvoje postove dok ne pokažeš intelektualno poštenje.

14 godina
protjeran
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
mbaksa kaže...
wyks kaže...
 

Neću čitat tvoje postove dok ne pokažeš intelektualno poštenje.

Pomelo te. Ovo si vec pokazivao, radje ces se sramotit u beskonacnost nego priznat da si u krivu. Koji lik...

6 godina
protjeran
offline
Re: Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nC
ansha kaže...

Pomelo te. Ovo si vec pokazivao, radje ces se sramotit u beskonacnost nego priznat da si u krivu. Koji lik...

Ne hvali se tuđim, nego svojim djelima...

Ovako ispadaš trolčina...

Wyks i Mario imaju razmjenu podataka, razmišljanja, a pitam te koja je tvoja uloga u svemu tome da bez smisla kanališ Maria.

Njih dvojica imaju kvalitetnu diskusiju koju čitam i ne želim se petljati. To je njihova stvar.

 

Bez veze si se upetljao a ništa pametno nisi rekao. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
16 godina
moderator
offline
Epidemija izazvana novim koronavirusom 2019-nCoV:

Tema je odavno otišla u neke stranputice, ostavljena je na životu zbog aktualne situacije, s nadom da ćete se vratiti na temu, ali sada je to postalo beznadno.

 

Neki odveć laki na okidaču, koji su najviše i utjecali na degradaciju teme, malo će odmoriti od foruma, a tema se zaključava.

 

Svi koji imaju potrebu palamuditi jako dobro znaju u kojim temama imaju prostora za svoje eskapade.

 

...
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2020 11:57 (Miro).
Moj PC  
11 3 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice