Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasprodajom,

poruka: 10
|
čitano: 3.514
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasprodajom,".
12 godina
offline
Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasprodajom,

Odlično od Epica, 14 novih igara koje ću dodati u Library i nikad ne pokrenuti 

Moj PC  
14 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasproda
nex987 kaže...

Odlično od Epica, 14 novih igara koje ću dodati u Library i nikad ne pokrenuti 

 Otprilike ako i sa svim ostalim igrama :D

12 godina
online
Re: Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasproda
nex987 kaže...

Odlično od Epica, 14 novih igara koje ću dodati u Library i nikad ne pokrenuti 

 Smješno je zato što je istina.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
8 godina
offline
Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasprodajom,

Što mislite da li bi se mogao prodati epic account? Mislim, imam oko 150 igara na njemu. Sve su bile poklonjene od Epica, ali ipak je to 150 igara. I ima nekih vrlo dobrih.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasproda
DuxCro kaže...

Što mislite da li bi se mogao prodati epic account? Mislim, imam oko 150 igara na njemu. Sve su bile poklonjene od Epica, ali ipak je to 150 igara. I ima nekih vrlo dobrih.

 Ponudit cu ti 0.0001 BTC.

8 godina
offline
Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasprodajom,

Ima kaj đabe? Imam Star Wars Battlefront II koji sam dobio đabe na nekoj akciji, mada ne igram :D. Jedina glupost je, treba imat epic store koji onda pokrene igru na originu

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 19:17 (win10pro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasprodajom,

Ekipa znate li koje novije PC igre da nisu zaključane za platformu tipa steam, epic, ubisoft itd.

Neki dan išao instalirati COD: BO2 na airgaped mrežu. , ukratko nemoguća misija. Bacen novac.

 

Gledam ovdje : langamelist.com.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasproda
File32 kaže...

Ekipa znate li koje novije PC igre da nisu zaključane za platformu tipa steam, epic, ubisoft itd.

Neki dan išao instalirati COD: BO2 na airgaped mrežu. , ukratko nemoguća misija. Bacen novac.

 

Gledam ovdje : langamelist.com.

 

 

Na GOG.com sve igre su bez ikakvog DRM-a. Iako su krenuli kao store za stare igre, sada ima sve više i novih. Ovisi što te zanima, provjeri.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
2 godine
protjeran
offline
Re: Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasproda
Q-Tip kaže...
File32 kaže...

Ekipa znate li koje novije PC igre da nisu zaključane za platformu tipa steam, epic, ubisoft itd.

Neki dan išao instalirati COD: BO2 na airgaped mrežu. , ukratko nemoguća misija. Bacen novac.

 

Gledam ovdje : langamelist.com.

 

 

Na GOG.com sve igre su bez ikakvog DRM-a. Iako su krenuli kao store za stare igre, sada ima sve više i novih. Ovisi što te zanima, provjeri.

 Hoću,  hvala.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.12.2021 19:41 (File32).
5 godina
offline
Re: Epic Games Store krenuo s blagdanskom rasproda
nex987 kaže...

Odlično od Epica, 14 novih igara koje ću dodati u Library i nikad ne pokrenuti 

 Ove su barem mukte. Koliko li sam ih samo kupio da ih nisam pokrenuo ili nikada zavrsio...

Bas gledam ovu ogromnu bazu igara samo na epicu (da ne ulazim na steam i ostalo). Do kraja zivota tu ima sto da se igra.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice