Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao cije

poruka: 8
|
čitano: 4.064
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao cije".
12 godina
offline
Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao cije

Netko je manipulirao vrijednošću kripto valute?

Ne mogu bre da vjerujem. A koji je smisao kripto valuta ako ne manipuliranje? 

 
12 0 hvala 0
8 godina
offline
Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao cije

 

Velik zlikovac, ovaj Musk Elon. Dodji u Hrvatske, uklopio bi se!

 
0 0 hvala 0
16 godina
online
Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao cije

Znači ako Ante hvali dogecoin u birtiji nikom ništa ali ako to radi bogataš onda je problem jer ga sluša više ovaca.. Idiotizam.

Amenoum
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao
Problem je šta je on nakupovao milijune dodgecoina mjesecima prije nego ga je počeo hvaliti.
Zbog njega je narastao sa cca 0.01$ na 0.70 $ pa je vjerojatno nakon pumpanja prodao većinu...easy money za njega. Klasični pump and dump. Nije on kriv šta su većina ljudi ovce.
Mislim da tako nešto ne smije se raditi sa dionicama (možda sam u krivu) i da bi dobio veliku kaznu, ali kriptovalute su još uvijek u sivoj zoni pa rokaj dok ide :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao
evincar kaže...
Problem je šta je on nakupovao milijune dodgecoina mjesecima prije nego ga je počeo hvaliti.
Zbog njega je narastao sa cca 0.01$ na 0.70 $ pa je vjerojatno nakon pumpanja prodao većinu...easy money za njega. Klasični pump and dump. Nije on kriv šta su većina ljudi ovce.
Mislim da tako nešto ne smije se raditi sa dionicama (možda sam u krivu) i da bi dobio veliku kaznu, ali kriptovalute su još uvijek u sivoj zoni pa rokaj dok ide :)

 Ti stvarno mislis da je najbogatijoj osobi na svijetu stalo da zaradi par milijunceka od doge-kripta?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
6 godina
offline
Re: Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao
EZY-E kaže...
evincar kaže...
Problem je šta je on nakupovao milijune dodgecoina mjesecima prije nego ga je počeo hvaliti.
Zbog njega je narastao sa cca 0.01$ na 0.70 $ pa je vjerojatno nakon pumpanja prodao većinu...easy money za njega. Klasični pump and dump. Nije on kriv šta su većina ljudi ovce.
Mislim da tako nešto ne smije se raditi sa dionicama (možda sam u krivu) i da bi dobio veliku kaznu, ali kriptovalute su još uvijek u sivoj zoni pa rokaj dok ide :)

 Ti stvarno mislis da je najbogatijoj osobi na svijetu stalo da zaradi par milijunceka od doge-kripta?

 ja bi cak rekao da i da... par miljunceka za na novi najmjestaj od djevičanskog hrasta starog 231 godinu :D

NULL!=NULL
14 godina
offline
Re: Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao
Da, easy money sa par tweetova a nije zabranjeno.
Lova nije u prvom planu već ego tj. pokazivanja svoje moći.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.6.2023 13:22 (evincar).
12 godina
offline
Re: Elon Musk suočen s optužbom da je manipulirao
Malo mu je Twitter poljuljao ego. Pretpostavljam da je i tu mislio kako će njegovo ime biti dovoljno da zaradi. Sad se polako pravi da nema ništa s tim.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice