Električna struja iz bakterija

poruka: 5
|
čitano: 2.874
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Električna struja iz bakterija".
8 godina
offline
Električna struja iz bakterija

Odlična stvar ako se implementira i ako nešto drugo ne pođe po zlu (npr nekakav kancerogeni nusprodukt procesa)... no obzirom na dosadašnje učestale najave o proizvodnji struje / baterija svih mogućih vrsta i oblika, od kojih se veći dio nije ostvario, djeluje mi za sad upravo kao "Brljan inspired" ;-)
Iliti: bolje biti skeptičan nego septičan.

 
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Električna struja iz bakterija

Brljanovština ili ne, ovakva istraživanja imaju i te kako smisla - a što će na kraju od njih biti to nitko ne može znati. Trebalo je iskušati 10.000 prototipova aviona dok nismo došli do avijacije. I onda su ljudi mislili da su avioni samo igračke za dokonu gospodu, i ništa više.

Velik broj predloženih sprava i spravica za novo, alternativno dobivanje energije pokazuje da se na tome mnogo i ozbiljno radi. A to je jako, jako dobar znak. Toliko od autora ovoga članka. 

 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Električna struja iz bakterija

budući da su nam crefca prepuna bakterijuma, jednoga ćemo dana sve uređaje puniti tako da ih utrpamo tamo gdje sunce ne sja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Električna struja iz bakterija

Uvijek me očara ta jednostavnost izrečenog i pružanja novih informacija prevedenih "narodu".
Ova tema i sve njegove druge teme o kojima je pisao je popularizacija znanosti i nada u bolju budućnost

cijeloga svijeta! Umjesto oružja stvarti bolji svijet preko znanosti. A to je ljubav a ne mržnja

(svijet pokreće novac, ali spašava ga ljubav)

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Električna struja iz bakterija

Sad će kolegi ATJ biti srce na mjestu jer bude mogao opravdano govoriti bakterija :)

Kruha i igala...
 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice