eBay optužio Amazon za preotimanje klijenata

poruka: 5
|
čitano: 2.814
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "eBay optužio Amazon za preotimanje klijenata".
15 godina
offline
eBay optužio Amazon za preotimanje klijenata

nikad se nitko i nigdje nije obogatio na pošten/zakonit/moralan način. čemu, dakle, tužbe i čuđenje? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
moderator
offline
eBay optužio Amazon za preotimanje klijenata

Mene više čudi što se eBay sad bavi time, a ne da poboljšaju svoj sajt, odnosno iskustvo kupovanja na svom sajtu (godinama je sve takoreći isto - ne baš najbolje), te tako zadrže korisnike (a time i velike prodavače). Da ne znam bolje, pretpostavio bih da je AliExpress taj koji eBayu uzrokuje najviše problema, jer AliExpress, barem prema mom mišljenju, ima puno bolji sajt, kupcima nudi puno bolje iskustvo kupovanja.

 
21 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: eBay optužio Amazon za preotimanje klijenata
Jadni i jedni i drugi, mislim da bi trebali organizirati prikupljanje sredstava ....da im koja milijarda ne fali
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
eBay optužio Amazon za preotimanje klijenata

Komedija! Nisam vjerovao da bi se nešto ovako moglo dogoditi. Kao kod nas kad se Mare i Kate posvađaju oko turista....

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: eBay optužio Amazon za preotimanje klijenata
mbaksa kaže...

Mene više čudi što se eBay sad bavi time, a ne da poboljšaju svoj sajt, odnosno iskustvo kupovanja na svom sajtu (godinama je sve takoreći isto - ne baš najbolje), te tako zadrže korisnike (a time i velike prodavače). Da ne znam bolje, pretpostavio bih da je AliExpress taj koji eBayu uzrokuje najviše problema, jer AliExpress, barem prema mom mišljenju, ima puno bolji sajt, kupcima nudi puno bolje iskustvo kupovanja.

 upravo tako i ja sam skoro razmišljao o tome kako sve više ljudi traži kinesku robu na aliexpress nego na ebay kojeg praktično niko ne spominje više. sad ispade da im ja amazon konkurencija, a ne aliexpress

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice