Dyson predstavio usisavač s laserskim detektorom p

poruka: 8
|
čitano: 10.808
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dyson predstavio usisavač s laserskim detektorom p".
16 godina
offline
Dyson predstavio usisavač s laserskim detektorom p

Gdi su bili devedest prve kad sam kupoval usisavac! Imam Dysona i zadovoljan sam ali 700 je to much za 2 dolara laser upgrade.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Dyson predstavio usisavač s laserskim detektorom p

dyson je ionak 5-6 puta skuplji od uobičajenog (a iznimno dobrog) saugera (npr. electrolux) no usisava jednaku količinu prašine. fabrica preseravica

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
8 godina
offline
Dyson predstavio usisavač s laserskim detektorom p

ja usisavam samo u mraku, tak sam brze gotov

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
8 0 hvala 2
16 godina
moderator
offline
Re: Dyson predstavio usisavač s laserskim detektor
Ajar kaže...

dyson je ionak 5-6 puta skuplji od uobičajenog (a iznimno dobrog) saugera (npr. electrolux) no usisava jednaku količinu prašine. fabrica preseravica

Imam Dyson V8 Absolute, psa i tri mačke, i ne bih se složio s tobom. :)

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 22:15 (Denis).
3 godine
protjeran
offline
Re: Dyson predstavio usisavač s laserskim detektor
Ne znam ja, do sada sam uvijek usisavao od ruba do ruba...
Life is meant to die. Accept your fates.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dyson predstavio usisavač s laserskim detektor
Denis kaže...

Imam Dyson V8 Absolute, psa i tri mačke, i ne bih se složio s tobom. :)

 imam i ja (border collie - profesionalni kuštravi linjatelj 24/7/365) + kuća starija od 100 godina s neiskorjenjivom prašinom (obrišeš i za pol vure jednako kao i prije) a iskušao sam sve i svašta. mislim da dyson nije toliko bolji koliko je skuplji no to je osobno. ziher ih ima koji buju to kupili (kao i onu rumbu ili kak se već zove - ono robotako okruglo za vožnju mačaka) i nisam geek s brdo love (za takve stvari). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
offline
Re: Dyson predstavio usisavač s laserskim detektor
Ajar kaže...
Denis kaže...

Imam Dyson V8 Absolute, psa i tri mačke, i ne bih se složio s tobom. :)

 imam i ja (border collie - profesionalni kuštravi linjatelj 24/7/365) + kuća starija od 100 godina s neiskorjenjivom prašinom (obrišeš i za pol vure jednako kao i prije) a iskušao sam sve i svašta. mislim da dyson nije toliko bolji koliko je skuplji no to je osobno. ziher ih ima koji buju to kupili (kao i onu rumbu ili kak se već zove - ono robotako okruglo za vožnju mačaka) i nisam geek s brdo love (za takve stvari). 

 Bolji je u smislu da je dovoljno snažan u odnosu na klasični žični usisavač (zapravo, u nekim stvarima i bolji zahvaljujući motoriziranim nastavima), a beskrajno praktičniji. 

Samo da se razumijemo, ne zagovaram kupovinu Dysonu zbog lasera koji mjeri veličinu zrnaca prašine :D Stariji modeli rade sasvim dobro. 

11 godina
offline
Re: Dyson predstavio usisavač s laserskim detektor

Ja sam prosli tjedan uzeo Dyson Ball Animal 2, kakti najjaci usis medju Dysonima. Uopce nemam zivotinje :)
Bio 25% na popustu, $450+porez u Kanadi, cca 2600kn, IMHO prihvatljivo, a vec ga neko vrijeme pikiram, jer s prijasnjim el-cheapo modelom nikad nisam bio zadovoljan. Nakon jednog koristenja, definitivno uocljivo bolji, a sad jel vrijedan toga, meni je, nekome mozda ne...
Mm da, US$700, debelo u "diminishing returns" kategoriji...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice