Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača

poruka: 68
|
čitano: 10.704
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača".
15 godina
offline
Re: Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača
Dakle, ako musk ne laže, autopilot nije bio uključen.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača

Što također ide u prilog ideju da je vozač lansiran na drugo sjedalo pri sudaru...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
4 godine
protjeran
offline
Re: Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača
Stric_Jura kaže...
učo kaže...
ludizao kaže...

Kako je poluproizvod auto koji te vozi, a da ne sjediš za upravljačem? Čini se kao da je suprotno istina, da je sustav autonomne vožnje toliko dobar da se razne budale usuđuju prepustiti mu upravljanje u potpunosti iako se Tesla ne reklamira kao potpuno automomno vozilo. To što neki njeni vlasnici jako priželjkuju da je pa se onda iznenade kad ih realnost lupi po nosu i novčaniku je samo njihov problem.

 Apsolutno se slažem s tobom.  Tesla glasno i jasno naglašava da je još sve u testiranju, nisu oni krivi ako se netko od vozača ne drži uputa pa strada. Kada objave da je sustav gotov i da je automobil potpuno samostalan, a dogodi se nesreća, tek onda će to ići na dušu Tesli, do tada su krivi vozači koji ne paze.

 momci, sve stoji kaj vi velite, međutoa...

 

To je auto iz Amerike gdje su ljudi tužili lance restorana jer nisu na poklopcima čaša kave za van napisali: pazi vruće...

 

ili na kostimu Supermana mora pisati: nošenje kostima NE omogućava letenje...

 Zaboravio si jos i onu iz autiju "objects in mirror may be closer than they appear" 🤣🤣🤣

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
16 godina
neaktivan
offline
Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača

Da rezimiramo:

 

- Autopilot nije bio uključen niti ga je taj auto imao. Mislim na FSD Betu, autopilot ne vozi gdje nema crte na cesti a ova cesta nema crte.

 

- Ako autopilot ne detektira dodir vozača na volan svakih par sekundi, on upali "sva četiri" i sigurno zaustavi auto. Sve drugo je hack i čin idiotizma.

 

Vatrogasci su se isto javili:

 

- Vatra je ugašena za 2-3 minute a ne za 4 sata.

 

- Nisu kontaktirali Teslu kako gasiti požar.

 

 

Američki senzacionalizam u novinarstvu na steroidima.

 

 

 
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača
Virtua Fighter kaže...

 

 

- Autopilot nije bio uključen niti ga je taj auto imao. Mislim na FSD Betu, autopilot ne vozi gdje nema crte na cesti a ova cesta nema crte

 Ovo je opovrgnuo jedan tesla driver na Twitteru jučer, vozi po cesti bez crte i vozi brže od ograničenja

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
12 godina
offline
Re: Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača
Virtua Fighter kaže...

Da rezimiramo:

 

- Autopilot nije bio uključen niti ga je taj auto imao. Mislim na FSD Betu, autopilot ne vozi gdje nema crte na cesti a ova cesta nema crte.

 

- Ako autopilot ne detektira dodir vozača na volan svakih par sekundi, on upali "sva četiri" i sigurno zaustavi auto. Sve drugo je hack i čin idiotizma.

 

Vatrogasci su se isto javili:

 

- Vatra je ugašena za 2-3 minute a ne za 4 sata.

 

- Nisu kontaktirali Teslu kako gasiti požar.

 

 

Američki senzacionalizam u novinarstvu na steroidima.

 

 

 

Oćeš reći da je opet ljudska glupost kumovala nesreći i da su imali autopilot preživili bi 100%?!?

Interesantno. Što sad kažu akteri iz početka threada o računalima?

Bili radje sjeli sa ovakvim vozačem u auto ili sa autopilotom?

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr | XBox: VandaLpr
16 godina
offline
Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača

Tesla admits its Full Self-Driving technology is a Level 2 system

 

https://www.autoblog.com/2021/03/09/tesla-full-self-driving-level-2-sae/

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Dvoje ljudi poginulo u Tesli - bez vozača
da su vozili concept one to se nebi desilo...on ima star trek level auto pilota
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice