Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

poruka: 144
|
čitano: 40.848
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi".
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
Urtz kaže...

Molio bih da mi netko objasni sta podrazumjeva pod: "ja zivim zdravo."

Pa da se i ja tog malo pridrzavam :D

 Ne piješ i ne pušiš, redovito vježbaš, jedeš isključivo organski proizvedenu hranu koja nije špricana i tretirana konzervansima te provodiš redovne kontrolne preglede za genetski predodređene bolesti. Na kraju umreš kao i svi drugi, možda desetak godina stariji, obićno teško pokretan i u pelenama.

6 godina
protjeran
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
XXX kaže...
Urtz kaže...

Molio bih da mi netko objasni sta podrazumjeva pod: "ja zivim zdravo."

Pa da se i ja tog malo pridrzavam :D

 Ne piješ i ne pušiš, redovito vježbaš, jedeš isključivo organski proizvedenu hranu koja nije špricana i tretirana konzervansima te provodiš redovne kontrolne preglede za genetski predodređene bolesti. Na kraju umreš kao i svi drugi, možda desetak godina stariji, obićno teško pokretan i u pelenama.

 Ima od toga nekih 5 godina, dok sam još živio u ZG. Penjao sam se na Sljeme i pri kraju puta sam naletio na nekog starca, kroz kratku priču saznao sam da ima 80 godina. Moj djed sa 80 godina živi na relaciji dnevna soba - wc - - spavaća soba. Tako da - generaliziranje je majka zajeba. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 9:16 (Paolo Maldini).
15 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
XXX kaže...
Urtz kaže...

Molio bih da mi netko objasni sta podrazumjeva pod: "ja zivim zdravo."

Pa da se i ja tog malo pridrzavam :D

 Ne piješ i ne pušiš, redovito vježbaš, jedeš isključivo organski proizvedenu hranu koja nije špricana i tretirana konzervansima te provodiš redovne kontrolne preglede za genetski predodređene bolesti. Na kraju umreš kao i svi drugi, možda desetak godina stariji, obićno teško pokretan i u pelenama.

 I sve to ti ne znaci nista ako si lose srece...

Znam jako puno ljudi koji su vodili vrhunski zivot i na kraju sve otisli u pm... genetika je zahebana stvar kojoj ti ne mozes izaci na kraj zdravim zivotom evetnualno malo odgodit, na genetiku ne mislim samo tvoji mama i tata vec i malo dublje..

 

Sto se tice dopunskog osiguranja uplacujem ga i zena takoder. Sto god da se dogodi u pokricu sam a moze se svaki dan nesto dogodit, od bolesti do nesreca. Ovdje je osim klasicnih situacija i bolesti u pokricu i bolnicko lijecenje, sto se naravno placa.

 

Netko je rekao gle koliko sam ustedio u 18 godina ne placanja. Pa sto cu ti reci nego bravno, no imam jedno pitanje, jel ti isto dati 2000kn u komadu ili 70kn mjesecno (sad ima ovisno o dobi i za 45kn mjesecno) (koje si vrlo vjerovatno potrosio na druge neke porive)?

 

Budite malo i realni i nikada ne mozete reci to je glupo jer nije. Stvar je odabira samo pls nemojte kukat kao netko tko ne osigurava nekretninu pa susjed preko osigura dogode se pozari i poplave i onda zavide susjedu odakle mu pare za drugu/novu, eto susjed nije stedio da si osigura nekretninu koju je gradio ili teskom mukom kupio.

U nekim stvarima se skrtost ne isplati.

 

16 godina
odjavljen
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

Zaboravo napisati da se mora izbjegavati stres, joga i razne meditacije su poželjne.

 

edit;

 

Na kraju 1/3 života potrošiš da bi ga produžio

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 9:21 (XXX).
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
miller1985 kaže...
Kao 100% invalid (bubrežni bolesnik) imam besplatno osiguranje, a za druge je preporuka da uplate jer nije istina da će uvijek biti zdravi i da će 2000 kn potrošiti na liječenje

 Šta je kolega sa bubrezima otkazala oba pa je  dijaliza  u pitanju?

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 9:23 (Seki001).
9 godina
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

Punti

svatko ima svoje misljenje i saznanja oko necega.. ne mozes mi reci uplacuj jer ce ti mozda trebati.. sad cu ja tebi reci; uplacuj nekoj gradevinskoj firmi da ti moze besplatno popraviti ogradu od dvorista jer ce ti se mozda neki auto zabiti u nju.. ili tako neki primjer.. u cemu je razlika? nema je. sto se svodi na "mozda".

vjerojatno mi i hoce trebati jednog dana (kao i svima), a do tada sam vec debelo ustedio sto nisam placao tako da nisam u gubitku.. koliko vremena mora proci da se vidi da imam dopunsko od dana kada ugovorim?

 

toliko brijete na to da to nije normalno.. kao da hodamo svaki dan po uzetu iznad neke litice i cekamo minutu kad ce nam se dogoditi nesto..

vjerojatno se neki ljudi tako i osjecaju, da ce im se svakog trena nesto dogoditi

 

kad osjetim i vidim da mi je zdravstveno stanje naruseno onda cu poceti uplacivati, do tada me nitko i nista nece nagovoriti na bacanje novaca u vjetar

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 9:30 (digitall).
Moj PC  
0 6 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
digitall kaže...

Punti

svatko ima svoje misljenje i saznanja oko necega.. ne mozes mi reci uplacuj jer ce ti mozda trebati.. sad cu ja tebi reci; uplacuj nekoj gradevinskoj firmi da ti moze besplatno popraviti ogradu od dvorista jer ce ti se mozda neki auto zabiti u nju.. ili tako neki primjer.. u cemu je razlika? nema je. sto se svodi na "mozda".

vjerojatno mi i hoce trebati jednog dana (kao i svima), a do tada sam vec debelo ustedio sto nisam placao tako da nisam u gubitku.. koliko vremena mora proci da se vidi da imam dopunsko od dana kada ugovorim?

 

toliko brijete na to da to nije normalno.. kao da hodamo svaki dan po uzetu iznad neke litice i cekamo minutu kad ce nam se dogoditi nesto..

vjerojatno se neki ljudi tako i osjecaju, da ce im se svakog trena nesto dogoditi

 

kad osjetim i vidim da mi je zdravstveno stanje naruseno onda cu poceti uplacivati, do tada me nitko i nista nece nagovoriti na bacanje novaca u vjetar

 Nitko ne tjera na nista, no usporediti neki gradevinski zahvat s kompleksnin ljudskim organizmom je u najmanju ruku smjesno..

Da onda ces zvati ko i druge bakice, mamice, tatice koji trebaju zavrsiti na hitnoj operaciji kad ono skuze da za dopunsko osiguranje postoji karenca, lupat ces se po glavi i to jako, no opet to je tvoj izbor..

11 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
digitall kaže...

vjerojatno mi i hoce trebati jednog dana (kao i svima), a do tada sam vec debelo ustedio sto nisam placao tako da nisam u gubitku.. koliko vremena mora proci da se vidi da imam dopunsko od dana kada ugovorim?

 ako stavljaš te novce na stranu (i neke druge, onako za "crne dane"), možda se i može reći da si uštedio

međutim, većina ljudi u hrvatskoj nema plaće s kojima mogu stavljati nešto na stranu i tih 70 kuna ionako potroše jer uvijek fali na kraju mjeseca

i kad se nešto dogodi, a dogodi se prije ili kasnije, onda treba iskeširati pozamašni iznos iznenada

 

ako si štedio ionako, pa imaš (bubam) 40-50 tisuća kuna ili više sa strane (k'o naši političari koji imaju po 200-300 soma eura na štednji), to je ok i bez dopunskog

pa onda računaš, toliko i toliko si uštedio sa 70 kuna mjesečno, platio si manje ili više zbog neke bolesti i onda se zbrojiš

 

međutim, može ti se dogoditi, kao mojim roditeljima, da oboliš od tumora i završiš u bolnici od-do, uz bolesno skupe terapije s kojima bi začas potrošio i one političke ušteđevine

i to iznenada, danas zdrav, sutra zaboli i završiš u bolnici na neodređeno... 

9 godina
neaktivan
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

Jebote dopunsko. Inace do sad uvijek firma placala,a dns kod zubara pa vi nemate dopunsko platite...

Ne zelim na to uopce razmisljati. Kakva je to fora? Firme mogu birati hoce ili nece placati?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

moze se svasta dogoditi, ne govorim da ne moze, ali sve je to jedno ogromno mozda o kojem ne zelim razmisljati slijeci niz godina.

i ako se nesto dogodi iznenada spreman sam iskesirati odredenu svotu koliko god je potrebno. vjerojatno manje nego sto ste uplatili do sada.

nemam jos uvijek 100 godina da razmisljam da ce me napasti raznorazni problemi u roku 5 minuta, brinem o sebi i idem na besplatne preglede

Moj PC  
0 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

Imam, plaćam i nadam se da ću ga plaćati za bezveze do kraja života, tamo negdje kad me strefi herc u krevetu u 112 godini sa šestom ženom.

 
10 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
Kolacic kaže...

Jebote dopunsko. Inace do sad uvijek firma placala,a dns kod zubara pa vi nemate dopunsko platite...

Ne zelim na to uopce razmisljati. Kakva je to fora? Firme mogu birati hoce ili nece placati?

 Normalno da mogu. Dopunsko nije obavezno i to je stvar dobre volje firme ako će ti plaćati, kao što je tvoj izbor ako nećeš.

 

Osobno plaćam, ne zato što sam nešto bolestan, ali ne želim razbijati glavu ako se nešto dogodi hoću li ili ne imati par tisuća kuna za liječenje ili boravak u bolnici. Osobno mi je lakše odvajati 70kn mjesečno i da nemam neke brige oko toga. Nikad ne znaš što će i kada biti.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
digitall kaže...

moze se svasta dogoditi, ne govorim da ne moze, ali sve je to jedno ogromno mozda o kojem ne zelim razmisljati slijeci niz godina.

i ako se nesto dogodi iznenada spreman sam iskesirati odredenu svotu koliko god je potrebno. vjerojatno manje nego sto ste uplatili do sada.

nemam jos uvijek 100 godina da razmisljam da ce me napasti raznorazni problemi u roku 5 minuta, brinem o sebi i idem na besplatne preglede

 To je najbolja taktika, takozvana nojeva taktika. Glava u  pjesak, guzica u nebo i nadaj se da te nitko neće naguziti. 

9 godina
neaktivan
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

Ma najjaci mi je taj argument: Zdravo zivim... Po meni to ne pali ni malo, ali nek vjeruje kako tko zeli :D

Nema generaliziranja... Stvar je osobnog odabira, kockas se sa svojim novcem. Zdravstveni sustav ce te rijesit (kako tako) a kako ce se naplatit od tebe je drugi par opanaka :D

 
2 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
Da i ne, oba su otkazala poslušnost, a sad imam od donora, skoro 22 godine, bio sam na dijalizi 4 godine
*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
9 godina
neaktivan
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
digitall kaže...

nemam jos uvijek 100 godina da razmisljam da ce me napasti raznorazni problemi u roku 5 minuta, brinem o sebi i idem na besplatne preglede

 Danas ljudi od 20, 30 godina rak dobiju samo tako. Evo, vidim danas je gosp. Raos preminuo od takve zloćudne bolesti. To kaj voziš bicikl, ideš u teretanu ili ne znam kak se hraniš ti ne znači ništa. Tak je i jedan moj bio super zdrav, preko noći problemi sa srcem, na bicikl više ne smije sjesti. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
JozoBozo121 kaže...
digitall kaže...

nemam jos uvijek 100 godina da razmisljam da ce me napasti raznorazni problemi u roku 5 minuta, brinem o sebi i idem na besplatne preglede

 Danas ljudi od 20, 30 godina rak dobiju samo tako. Evo, vidim danas je gosp. Raos preminuo od takve zloćudne bolesti. To kaj voziš bicikl, ideš u teretanu ili ne znam kak se hraniš ti ne znači ništa. Tak je i jedan moj bio super zdrav, preko noći problemi sa srcem, na bicikl više ne smije sjesti. 

 tak je moja stara završila u bolnici s 50 godina, došla s bolovima, ostala s dijagnozom nekog galopirajućeg raka krvi i koštane srži... meni se dogodilo da sam desetljećima skoro potpuno zdrav, vrlo otporan na razne boleštine tipa prehlade, gripe i slično, imam jak imunitet tako da nikad nisam imao problem s ranama - uvijek su mi govorili da nam kao pas, poližem i zaraste, na jarunu s dečkima - svi izađu s crvenim pečatima zbog nekog sranja u vodi, jedini ja normalno, no jedan dan s 35 godina me presjeklo u leđima, bolovi koji oduzimaju dah i noge, završiš u bolnici na operaciji kičme pod hitno

 

račune bez dopunskog za staru i sebe bojim se i nagađati, vjerojatno bi ih i dan danas otplaćivao na rate malko veće od 70 kuna

9 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
toxic kaže...
digitall kaže...

Punti

svatko ima svoje misljenje i saznanja oko necega.. ne mozes mi reci uplacuj jer ce ti mozda trebati.. sad cu ja tebi reci; uplacuj nekoj gradevinskoj firmi da ti moze besplatno popraviti ogradu od dvorista jer ce ti se mozda neki auto zabiti u nju.. ili tako neki primjer.. u cemu je razlika? nema je. sto se svodi na "mozda".

vjerojatno mi i hoce trebati jednog dana (kao i svima), a do tada sam vec debelo ustedio sto nisam placao tako da nisam u gubitku.. koliko vremena mora proci da se vidi da imam dopunsko od dana kada ugovorim?

 

toliko brijete na to da to nije normalno.. kao da hodamo svaki dan po uzetu iznad neke litice i cekamo minutu kad ce nam se dogoditi nesto..

vjerojatno se neki ljudi tako i osjecaju, da ce im se svakog trena nesto dogoditi

 

kad osjetim i vidim da mi je zdravstveno stanje naruseno onda cu poceti uplacivati, do tada me nitko i nista nece nagovoriti na bacanje novaca u vjetar

 Nitko ne tjera na nista, no usporediti neki gradevinski zahvat s kompleksnin ljudskim organizmom je u najmanju ruku smjesno..

Da onda ces zvati ko i druge bakice, mamice, tatice koji trebaju zavrsiti na hitnoj operaciji kad ono skuze da za dopunsko osiguranje postoji karenca, lupat ces se po glavi i to jako, no opet to je tvoj izbor..

usporedba je savrsena, jer se radi samo o jednoj jedinoj stvari - novac. kakve veze ima sto tocno je osigurano?

po tvojim teorijama ispada da si kod doktora u nekoj prednosti sto imas dopunsko, da mene nece htjeti ni lijeciti jer nemam dopunsko ili tako nesto.. i tebe i mene ce jednako lijeciti, u pitanju je samo naplata toga.

kakve veze ima organizam ili cigla, druaciji tretman imas ili sto?

jesi kucu osigurao?

 

i odgovori na pitanje koliko vremena treba proci da mi dopunsko pocne vrijediti od dana ugovaranja? okvirno? pa ako u tom periodu dok ne pocne vrijediti ispadne da moram platiti npr. 10ak tisuca kn, u cemu je problem?

pa ovim vasim spikama ispada da cu u 5 minuta dobiti sve moguce i nemoguce bolesti dok me u isto vrijeme gazi vlak i kamion koji prevozi nuklearni otpad koji curi po kotacima, i da cu nakon toga lezati u bolnici do kraja zivota i placati milijune, i da se u meduvremenu necu osigurati kad se to nesto dogodi, i da karenca traje 16 godina, a ne 16 dana.

ajd malo realnosti..

 

15 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
digitall kaže...

usporedba je savrsena, jer se radi samo o jednoj jedinoj stvari - novac. kakve veze ima sto tocno je osigurano?

po tvojim teorijama ispada da si kod doktora u nekoj prednosti sto imas dopunsko, da mene nece htjeti ni lijeciti jer nemam dopunsko ili tako nesto.. i tebe i mene ce jednako lijeciti, u pitanju je samo naplata toga.

kakve veze ima organizam ili cigla, druaciji tretman imas ili sto?

jesi kucu osigurao?

 

i odgovori na pitanje koliko vremena treba proci da mi dopunsko pocne vrijediti od dana ugovaranja? okvirno? pa ako u tom periodu dok ne pocne vrijediti ispadne da moram platiti npr. 10ak tisuca kn, u cemu je problem?

pa ovim vasim spikama ispada da cu u 5 minuta dobiti sve moguce i nemoguce bolesti dok me u isto vrijeme gazi vlak i kamion koji prevozi nuklearni otpad koji curi po kotacima, i da cu nakon toga lezati u bolnici do kraja zivota i placati milijune, i da se u meduvremenu necu osigurati kad se to nesto dogodi, i da karenca traje 16 godina, a ne 16 dana.

ajd malo realnosti..

 

Da osigurao sam i kucu i auto i klince i zenu, imas jos koje pitanje?

 

 

11 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
digitall kaže...

ajd malo realnosti.. 

 malo realnosti?

 

imam 45 godina i sa 35 sam završio u bolnici radi sjebane kičme, mater mi je završila u bolnici radi karcinoma, stari je završio u bolnici radi loma kuka i umro je tamo, sestra mi je dobila aneurizmu i završila je u bolnici iznenada na operaciji glave, prijatelja i poznanika nema prstiju dovoljno na rukama i nogama za koje znam da su iznenada završili u bolnici samo u zadnjih 10-ak godina koliko se mogu prisjetiti

 

a baš nikome koga znam nije auto završio u ogradi

16 godina
odjavljen
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

Nemora biti bolest, može biti saobračajna nesereća sa skupim liječenjem...može biti bilo kaj. Meni miran san po pitanju troškova vrijedi 70 kn mj. taman da mi nikada ne ztatrebalo..tj. potpisujem odmah da to plaćam do smrti i da mi ne zatreba dopunsko.

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

Upravo sam si uplatio dopunsko hzzo. U meduvremenu cu se naplacati participacija jer ce biti aktovirano za 2 tjedna. Nisam dobio nikakvo upozorenje nit ista da nemam. Nek se ebu.

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

uplacujem dopunski zdravstveno a i mirovinsko,zivotno ... ne oslannjam se na sustav i drzavu od kojih i ne trazim nista a ono sto me zakonski sljeduju bice ionako nekakva mizerija i ponizenje !

 

 Zivot ce mi biti onakav kakav ja oraganizujem sa onim sto sam postigao svojim radom,nikakva milostinja mi ne treba od drzave koja je samo ogradjeni komad zemlje ili se moliti Bogu ,izmisljenom od ljudi da mi da nesto.  Zivot je nepredvidljiv  i najbolje uvijek biti spreman za najgore a sve se vrti oko novca.

 

 

waaagh
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 12:10 (warhammer).
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
toxic kaže...
digitall kaže...

usporedba je savrsena, jer se radi samo o jednoj jedinoj stvari - novac. kakve veze ima sto tocno je osigurano?

po tvojim teorijama ispada da si kod doktora u nekoj prednosti sto imas dopunsko, da mene nece htjeti ni lijeciti jer nemam dopunsko ili tako nesto.. i tebe i mene ce jednako lijeciti, u pitanju je samo naplata toga.

kakve veze ima organizam ili cigla, druaciji tretman imas ili sto?

jesi kucu osigurao?

 

i odgovori na pitanje koliko vremena treba proci da mi dopunsko pocne vrijediti od dana ugovaranja? okvirno? pa ako u tom periodu dok ne pocne vrijediti ispadne da moram platiti npr. 10ak tisuca kn, u cemu je problem?

pa ovim vasim spikama ispada da cu u 5 minuta dobiti sve moguce i nemoguce bolesti dok me u isto vrijeme gazi vlak i kamion koji prevozi nuklearni otpad koji curi po kotacima, i da cu nakon toga lezati u bolnici do kraja zivota i placati milijune, i da se u meduvremenu necu osigurati kad se to nesto dogodi, i da karenca traje 16 godina, a ne 16 dana.

ajd malo realnosti..

 

Da osigurao sam i kucu i auto i klince i zenu, imas jos koje pitanje?

 

 

imam. sva ova na koja si izbjegao odgovor, a koja su poanta ove rasprave

 

 

picajzla0707 kaže...
digitall kaže...

ajd malo realnosti.. 

 malo realnosti?

 

imam 45 godina i sa 35 sam završio u bolnici radi sjebane kičme, mater mi je završila u bolnici radi karcinoma, stari je završio u bolnici radi loma kuka i umro je tamo, sestra mi je dobila aneurizmu i završila je u bolnici iznenada na operaciji glave, prijatelja i poznanika nema prstiju dovoljno na rukama i nogama za koje znam da su iznenada završili u bolnici samo u zadnjih 10-ak godina koliko se mogu prisjetiti

 

a baš nikome koga znam nije auto završio u ogradi

i sto s tim? ja bi radi tvojih ili necijih dogadaja trebao nesto poduzeti? nagovori me. 18 godina me nagovaraju, ne uspijevaju.

pola familije mi je proslo tako kao tebi, i sto s tim? neki su imali dopunsko neki nisu, neki su kasnije uzeli kad im se zdravstveno stanje pogorsalo i kada je postojala veca vjerojatnost da ce im trebati.. oni su oni, ja sam ja. svatko ima drugacije godine i zdravstveno stanje. kad osjetim potrebu, razmisliti cu. u cemu je problem? ako se sto slucajno dogodi platiti cu koliko treba i opet na kraju krajeva nisam nista izgubio.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 12:17 (digitall).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
warhammer kaže...

uplacujem dopunski zdravstveno a i mirovinsko,zivotno ... ne oslannjam se na sustav i drzavu od kojih i ne trazim nista a ono sto me zakonski sljeduju bice ionako nekakva mizerija i ponizenje !

 

 Ja još imam cc godinu dana da otplatim pogrebne troškove, a počeo uplaćivatai u dvadesetima...Beat That!

8 godina
offline
Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga i vi

a ja poceo 98' ,vec imam mirovinu kod jednog osiguranja, i dalje ulazem !

 

waaagh
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
warhammer kaže...

a ja poceo 98' ,vec imam mirovinu kod jednog osiguranja, i dalje ulazem !

 

 Mirovinu možda i ne dočekam a pogrebni troškovi će svakako biti

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 12:17 (XXX).
8 godina
protjeran
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
miller1985 kaže...
Da i ne, oba su otkazala poslušnost, a sad imam od donora, skoro 22 godine, bio sam na dijalizi 4 godine

 Ja nakon 17 godina hemodijalize nakon otkazivanja moja oba bubrega prije 30godina dobio drugi bubreg od donora tj.druga transplantacija ovaj drugi sad radi 10 godina odlično prvi transplantirani bubreg mi je odbacio i otkazao poslušnost nakon 3,5 godine. pozdrav ti

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
digitall kaže...

 

 

imam. sva ova na koja si izbjegao odgovor, a koja su poanta ove rasprave

 

 

 

Poanta je da dopunsko nije loše i ako već nema ljudi poput tebe koji sve mogu keširat da si uplacuju dopunsko vrlo jednostavno.

samo cu ti reci da se svakodnevno susrecem s ljudima koji zale sto nemaju dopunsko.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.8.2018 12:44 (toxic).
11 godina
offline
Re: Dopunsko zdravstveno osiguranje - imate li ga
Ako misliš da te nagovaram, grdno se varaš. Samo sam ti htio ukazati da lupetaš gluposti kad realizmom zoveš usporedbu moguće bolesti i zabijanja auta u kućnu ogradu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice