Dolazi novo ugljeno doba

poruka: 6
|
čitano: 12.215
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dolazi novo ugljeno doba".
15 godina
offline
Dolazi novo ugljeno doba

Uhh, ovaj je odličan članak.

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Dolazi novo ugljeno doba
pitanje za doktora... kako stojimo sa proizvodnjom grafen izvan laboratorija...ima li nade za masovnu proizvodnju:)
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dolazi novo ugljeno doba
Envy kaže...

Uhh, ovaj je odličan članak.

 Kao i svaki od istog autora.

11 godina
offline
Re: Dolazi novo ugljeno doba
HCMAA kaže...
pitanje za doktora... kako stojimo sa proizvodnjom grafen izvan laboratorija...ima li nade za masovnu proizvodnju:)

 

 koliko sam ja upoznat vec postoje bike kosturi (rame) koji sadrze grafena u manjim kolicinama, oko 1%... uz carbon fiber, rezine i ostalo

tako da, izvan laboratorija to vec postoji, pitanje je samo kad ce to biti dostupno za siroke mase a ne samo za profesionalce kojima je svaki gram bitan...

 

1gram grafena je oko 50-60eura...

 

e sad, preciznost struktura grafena koji se koristi kao "aditiv" u kompozitu sigurno nisu toliko bitne koliko i strukture grafena za poluvodice ili cak cijele mikroprocesore...

15 godina
offline
Dolazi novo ugljeno doba

ima tu nešto: ak ovaj dilkan oplete s atomskim raketama, svi i sve će pougljeniti. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Dolazi novo ugljeno doba
sisko93 kaže...
Envy kaže...

Uhh, ovaj je odličan članak.

 Kao i svaki od istog autora.

Da, to uvijek kažem ali ovaj mi je legao kao "budali šamar" :-D 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice