Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn-a

poruka: 6
|
čitano: 3.157
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn-a".
Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn-a

Koliko vam je vremena trebalo da vam se od dana vaše prijave na natječaj jave iz firme?

 

 

 

2 Manje od tjedan dana
4 Tjedan dana
4 Oko dva tjedna
0 Tri do četiri tjedna
0 Više od četiri tjedna
3 Nisu mi se javili
Poruka je uređivana zadnji put uto 25.1.2022 11:24 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
online
Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn-a

Nisam developer niti iz informatičke struke ali svako ozbiljnije radno mjesto se popunjava na način preporuke. Evo baš mi je ponuđeno novo radno mjesto upravo preko preporuke

 
3 0 hvala 0
5 godina
online
Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn-a

Nije mi dovoljno jasna ova slika gdje piše da 94% developera smatra da poslodavac treba navesti iznos plaće u oglasu

 

Mislim da je do premalog broja ponuđenih odgovora (samo 5) za ovako kompleksno pitanje. Trebali bi uvesti još bar 5 kategorija, npr. 

  • Naravno da se slažem
  • Izrazito se slažem jebemu mater
  • Uopće nije istina da se ne slažem
  • A slažete li se vi? (tzv. protupitanje)
  • Tko ste vi i što radite u mom boravku?

 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn
Ovo bez da pise placa je tipicni balkanski ciganluk. Makar ako znas koliko vrijedis onda odes i trazis koliko trazis pa ako te uzmu dobro a ako ne ko ih sljivi.
16 godina
offline
Re: Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn

Balkanski je možda, ali ne vidim ni na svim vanjskim oglasima isto raspon plaće. Malo je pederski reći da je tako samo na balkanu.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
5 godina
online
Do posla putem preporuke, ali i putem LinkedIn-a

Pederski je možda, ali ne vidim ni na svim oglasima koje postave hetero osobe isto raspon plaće. Malo je zatucano reći da je tako samo kod gay populacije.

 

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice