Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

poruka: 37
|
čitano: 12.897
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna".
11 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Sve je to lijepo i krasno šta dolazi kod nas, ali veliki minus (meni osobno ne smeta), kako govore neki izvori koji su slali upite mailom njihovom supportu, odmah na početku neće biti sinkronizacije niti titlova za Hrvatsku (za ostale susjede ne znam, ali najvjerojatnije isto neće biti), kako su rekli možda će najvjerojatnije kasnije dodavat titlove. Uostalom na raznim reklamama piše da je usluga dostupna na engleskom jeziku.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Više knjiga, a manje streama!

 

Tražim da BOL uvede rubriku 'pročitali smo knjigu (a ne samo novine)'

 
3 2 hvala 0
15 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

joj, sreće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
BarbaVeli kaže...

Više knjiga, a manje streama!

 

Tražim da BOL uvede rubriku 'pročitali smo knjigu (a ne samo novine)'

 

pa imaš na forumu nekoliko tema, osobno pratim i Čitanje i preporuke i Fantastika i SF (knjige), pa se jako slabo piše tamo, samo navali brajo 

12 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

neznam zašto im toliki problem sinkronizacije i titlovi predstavljaju, dok je disney imao rubriku na HBOGO/HBOMAX svi crtani filmovi su bili fino sinkornizirani i s titlovima.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Uzimam na 1-2 mjeseca da pogledam par stvari (Mandalorian drugu sezonu, Kenobi, možda koji Marvel film) i onda otkazujem. Po potrebi reaktiviram pretplatu. Koliko sam vidio, nemaju niti približno dovoljno sadržaja da opravdaju konstantnu pretplatu. 

 

Da imaju HR sinkronizaciju crtića ostavio bi radi djece. Ali ako toga nema, ništa od toga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.6.2022 14:22 (greysaint0).
 
14 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
greysaint0 kaže...

Uzimam na 1-2 mjeseca da pogledam par stvari (Mandalorian drugu sezonu, Kenobi, možda koji Marvel film) i onda otkazujem. Po potrebi reaktiviram pretplatu. Koliko sam vidio, nemaju niti približno dovoljno sadržaja da opravdaju konstantnu pretplatu. 

 

Da imaju HR sinkronizaciju crtića ostavio bi radi djece. Ali ako toga nema, ništa od toga.

 Nemoj Kenobija gledati ne isplati se trosit vrijeme na to smece. 

8 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna


Nikad pa ni onda.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Samo zbog Star Warsa , koliko bude potrebno !

waaagh ;
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Usluga će bit dostupna na engleskom jeziku, ali zato su reklamni panoi u gradu napisani na hrvatskom jeziku... 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
U šta se to sve pretvara, još malo pa će svaka serija imati svoj streaming servis... kakva retardacija...

Platio bi koliko god treba, ali jedan servis koji će mi isporučiti sve ono što mene zanima
Moj PC  
19 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
digitall kaže...
U šta se to sve pretvara, još malo pa će svaka serija imati svoj streaming servis... kakva retardacija...

Platio bi koliko god treba, ali jedan servis koji će mi isporučiti sve ono što mene zanima

Imamo samo besplatnu verziju toga što tražite.

Al možete donirati kriptovalute ako ste zadovoljni uslugom.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
9 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
Antropofob kaže...
digitall kaže...
U šta se to sve pretvara, još malo pa će svaka serija imati svoj streaming servis... kakva retardacija...

Platio bi koliko god treba, ali jedan servis koji će mi isporučiti sve ono što mene zanima

Imamo samo besplatnu verziju toga što tražite.

Al možete donirati kriptovalute ako ste zadovoljni uslugom.

 Jedan od servisa gdje imam sve free je ovaj i dosta sam zadovoljan :)

https://onlinesaprevodom.net/

6 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
Torre...ovaj Disney+ je od prvog dana dostupan...i ima titlova...raznih...vrsta...jelte
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Ne pisu detalji hoce li se moci dijeliti account (kao na Netflixu)?

Za nas koji smo skrti. ;-) 

 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Prijevodi ili sinkronizacija na Češki i Slovački imaju dugo, no za neki sadržaj nema ni za njih. 
Možemo zaboraviti na našu regiju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
10alex kaže...

Ne pisu detalji hoce li se moci dijeliti account (kao na Netflixu)?

Za nas koji smo skrti. ;-) 

 Mozes, ja tako vec godinu dana gledam disney preko kednog servisa di se dijele lozinke, imas grupu i mozes i pricati sljudima sve je lijepo napravljeno. Legit je. Ako je tko zainteresiran za sajt, togheterprice

12 godina
protjeran
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
dariohead kaže...

Žalosno je u što su se pretvorili komentari na Bug-u. Trebalo bi te biti sram pisati ovakve stvari u 2022. godini. Dakle, komentar koji nema apsolutno nikakve veze s temom (Disney+) nego ga ti samo koristiš za širenje svog nazadnjaštva i mržnje.

 

A suprotno nazadnjastvu je - napredak? Evo (zapadnoj) civilizaciji se cak i Maasai pleme (koje je kod nas "popularizirao" Knjaz) smije, a ima i pravo:

 

 
6 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
veliki pero kaže...
greysaint0 kaže...

Uzimam na 1-2 mjeseca da pogledam par stvari (Mandalorian drugu sezonu, Kenobi, možda koji Marvel film) i onda otkazujem. Po potrebi reaktiviram pretplatu. Koliko sam vidio, nemaju niti približno dovoljno sadržaja da opravdaju konstantnu pretplatu. 

 

Da imaju HR sinkronizaciju crtića ostavio bi radi djece. Ali ako toga nema, ništa od toga.

 Nemoj Kenobija gledati ne isplati se trosit vrijeme na to smece. 

 Za mene je top serija. Plavi protiv Crvenog mača, pravi Star Wars.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
2 godine
neaktivan
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
10alex kaže...

Ne pisu detalji hoce li se moci dijeliti account (kao na Netflixu)?

Za nas koji smo skrti. ;-) 

 

Može se kreirati 7 profila za gledanje na jednom accountu, uz mogućnost gledanja na 4 uređaja istovremeno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 12:31 (Psoic).
13 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
x18x05x kaže..

 Za mene je top serija. Plavi protiv Crvenog mača, pravi Star Wars.

 Mene su ti mačevi na samom početku spasili. Shiftdelete u prvih par minuta, novi rekord.

“See the happy moron, / He doesn’t give a damn, / I wish I were a moron, / My God! Perhaps I am!”
3 godine
odjavljen
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
x18x05x kaže...
veliki pero kaže...
greysaint0 kaže...

Uzimam na 1-2 mjeseca da pogledam par stvari (Mandalorian drugu sezonu, Kenobi, možda koji Marvel film) i onda otkazujem. Po potrebi reaktiviram pretplatu. Koliko sam vidio, nemaju niti približno dovoljno sadržaja da opravdaju konstantnu pretplatu. 

 

Da imaju HR sinkronizaciju crtića ostavio bi radi djece. Ali ako toga nema, ništa od toga.

 Nemoj Kenobija gledati ne isplati se trosit vrijeme na to smece. 

 Za mene je top serija. Plavi protiv Crvenog mača, pravi Star Wars.

Prvo izgleda jeftino, drugo prvi dio je dosadan i nista se ne dogadja, i gluma je uzasna i jos kad onu malu otmicari ne mogu da sustignu. Naravno, svatko ima svoju ukus, pa uzivaj u Televisa Presenta u Disneyevoj reziji.

Moon Knight je par koplja iznad.

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 13:57 (veliki pero).
14 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
veliki pero kaže...
x18x05x kaže...
veliki pero kaže...
greysaint0 kaže...

Uzimam na 1-2 mjeseca da pogledam par stvari (Mandalorian drugu sezonu, Kenobi, možda koji Marvel film) i onda otkazujem. Po potrebi reaktiviram pretplatu. Koliko sam vidio, nemaju niti približno dovoljno sadržaja da opravdaju konstantnu pretplatu. 

 

Da imaju HR sinkronizaciju crtića ostavio bi radi djece. Ali ako toga nema, ništa od toga.

 Nemoj Kenobija gledati ne isplati se trosit vrijeme na to smece. 

 Za mene je top serija. Plavi protiv Crvenog mača, pravi Star Wars.

Prvo izgleda jeftino, drugo prvi dio je dosadan i nista se ne dogadja, i gluma je uzasna i jos kad onu malu otmicari ne mogu da sustignu. Naravno, svatko ima svoju ukus, pa uzivaj u Televisa Presenta u Disneyevoj reziji.

Moon Knight je par koplja iznad.

 Jesi ti gledao filmove Star Wars? Kad bi tako išli gledati niti jedan od tih filmova nebi bio gledljiv. Zato mozak na pašu i gledati.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
14 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
Antropofob kaže...
x18x05x kaže..

 Za mene je top serija. Plavi protiv Crvenog mača, pravi Star Wars.

 Mene su ti mačevi na samom početku spasili. Shiftdelete u prvih par minuta, novi rekord.

 

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.6.2022 14:41 (x18x05x).
15 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Nema prijevoda,sinkronizacije za crtiće koji su bili u kinima i imali istu.Kako bi djeca to trebala gledat?Ovakav Disney+ mi nije potreban.

 
3 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
oliol kaže...

Nema prijevoda, kako bi djeca to trebala gledat?

Na engleskom?

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Navij ti djeci od 4,5,6godina na engleskom crtani, ne razumiju ni hrvatski dobro.Ipak smo mi u hrvatskoj pa bi trebalo imat da se more birat sa i bez prevoda.Kako da odrasli pogledaju neki film bez prevoda.Nisu svi učili engleski.

14 godina
offline
Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna

Imam Disney+ account od prije, mogu potvrditi da nema nikakvih novosti za našu regiju - izgleda da su samo omogućili pristup našoj regiji bez ikakvih promjena, znači trenutno nema lokalne sinkronizacije niti titlova. Not really smart move za njih ali šta je tu je, vjerujem da bi puno više korisnika bilo zainteresirano da su ubacili domaće prijevode.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Disney+ u Hrvatskoj od sljedećeg tjedna
oliol kaže...

Navij ti djeci od 4,5,6godina na engleskom crtani, ne razumiju ni hrvatski dobro.Ipak smo mi u hrvatskoj pa bi trebalo imat da se more birat sa i bez prevoda.Kako da odrasli pogledaju neki film bez prevoda.Nisu svi učili engleski.

Pa to i radim. Mala ima 3 godine (uskoro će četiri) i gleda uglavnom engleske crtiće, već par godina. Plus što žena i ja povremeno s njom razgovaramo i igramo se na engleskom, a rezultat toga je da sasvim lijepo kuži engleski. Zna i razliku između engleskog i hrvatskog, zna prevesti s jednog na drugi jezik i obratno. Što će joj naši titlovi, od toga nema baš nikakve koristi, kao niti od sinkronizacije - hrvatski već zna. Naravno da ne savlada radnju ovih složenijih (dugometražnih) crtića, ali zato ih gleda i po nekoliko puta, plus mi s njom, pa joj i objasnimo što se događa. Igra igre na engleskom, baš za djecu i učenje brojeva i slova, taj sustav nagrade je nezamjenjiv, makar nagrada bila najobičniji pljesak iz mobitela. Baš neki dan je točno odabrala prvi lik u redu (dakle upit iz igre: select the first in line...). Nije vunderkind, samo ju ne kočimo i pomažemo joj u stvarima koje ju interesiraju (a djecu SVE interesira).

 

Ne treba ih podcjenjivati, sve oni skuže. Samo im ne treba dati da nonstop vise pred ekranima, moraju se i socijalizirati i baviti sportom. Jbga, traži vremena, ali rezultat je samostalno dijete koje ima ideju različitih jezika (spominjemo joj i francuski, talijanski i njemački i povlačimo joj paralele s hrvatskim i engleskim, tako da stekne osjećaj), zna brojati do dvadeset na hrvatskom i engleskom, sama sprema svijetli i tamni veš navečer prije spavanja, sama jede (uglavnom, iako je tu malo teža a kako je bitnije da pojede nego da bude samostalna u tom smislu onda ju svako malo ja nahranim i pritom se ljutim da ju moram hraniti kao malu bebu, što joj naravno nije drago), sma se svlači i oblači, sama se izuva, sama ide na vece, briše se i povlači vodu, gleda pri prelasku preko ceste, itd.

 

Naravno da ima regresija, naravno da sve moramo ponavljati čim joj se malo ne da, ali lakše je stvarati kvalitetne navike odmah u startu, nego ih kasnije ispravljati. Kroz igru, naravno, oni bi se samo igrali i sve usvajaju kroz igru.

Ja sa svojom kroz igru komuniciram osjećaje, igramo se da sam ja ona, a ona mama, da vidiš koje spike izađu van, krepao sam od smijeha kad smo se prvi put tako igrali - prva rečenica joj je bila "ako budeš dobra, kupit ću ti poklon" :D

Nakon što sam to prenio ženi, da vidiš kako brzo je počela paziti više kako se ponaša i što radi s njom.

 

Njihov svijet je mali ali vrlo konkretan i na roditeljima je da ga prošire kvalitetno.

 

Uglavnom... Daj slobodno djetetu crtić na stranom jeziku, objasni mu da je to strani jezik, objasni mu o čemu se u crtiću radi, pogledaj neki crtić s njim, komentiraj radnje da bude u toku i lovi jezik, komentiraj nakon gledanja što se dogodilo.

Garantiram ti napredak u vrlo kratkom roku (doslovce tjedan dana da vidiš prve promjene ako radiš s njim svaki dan), a što dulje, to će nove vještine biti kvalitetnije i temeljitije.

Gledam te!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice