Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta

poruka: 11
|
čitano: 7.032
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta".
15 godina
offline
Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta

Valjda će i sinkronizirati onda pošto su već sinkronizirati na more drugih jezika. Inaće meni je usluga extra. 

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta

Odlična vijest. Isto tako se nadam sinhronizaciji da mogu klinci gledati Disney crtiće. Mene osobno najviše vesele IMAX Enhanced verzije filmova.

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta

Dok se ovo ne realizira, zna li netko na koji način mogu isprobati ovu uslugu (u smislu plaćanja, jer nemam US karticu ni adresu)? Imam VPN.

 
0 0 hvala 0
Re: Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta
gorjanzg kaže...

Dok se ovo ne realizira, zna li netko na koji način mogu isprobati ovu uslugu (u smislu plaćanja, jer nemam US karticu ni adresu)? Imam VPN.

 

Postoje ... načini ...

12 godina
offline
Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta

Mozda i uzmem, al jedino ak ce bit opcija nekakvog account sharinga kao kod Netflixa, ili placanja indijske cijene kao kod Youtube Premiuma.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
1 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta
Minneyar kaže...

Mozda i uzmem, al jedino ak ce bit opcija nekakvog account sharinga kao kod Netflixa, ili placanja indijske cijene kao kod Youtube Premiuma.

 Trebalo bi bit. Frend u londonu mi sherao svoj znaki UK account i mogao sam na USA ili UK vpn bez problema

16 godina
online
Re: Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta
Imam Amazon Prime, Netflix i Disney je daleko najjadniji od svih servisa. Ako nemate malu djecu nemojte uzimat jer ono kaj vas zanima ste vec gledali ili ste vec gledali.
Re: Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta
NEW_MAN kaže...
Imam Amazon Prime, Netflix i Disney je daleko najjadniji od svih servisa. Ako nemate malu djecu nemojte uzimat jer ono kaj vas zanima ste vec gledali ili ste vec gledali.

 

 

Meni je tako na netflixu, jadan i neinteresantan sadržaj novijeg formata, a od onog zanimljvog već sam sve gledao. Pretplatiš se radi jedne serije, to odgledaš i onda već i zaboraviš da ga plaćaš slijedećih 6 mjeseci dok ne izađe nešto vrijedno spomena.

 

15 godina
offline
Re: Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta
Meni je D+ po izboru bolji od Netflixa zbog manje smeća i serije imaju sve sezone za razliku od netflixa. Amazon Prime mi je nepregledan.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta
Dolaskom D+ doci ce do gasenja Fox kanala na iptv ili dodatne naplate
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.1.2022 22:41 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Disney+ dolazi u Hrvatsku ovog ljeta

Imam D+ od nedavno (VPN) super konbinacija uz Netflix. sve više sadrzaja je u 4K DV/DA staro,novo, jedino fali više IMAX enhanced filmova imho.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice