Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema

poruka: 131
|
čitano: 34.813
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema".
16 godina
offline
Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema

Pokušavam produžiti pretplatu, ali mi se cijelo vrijeme vrti na istoj točki i dalje ne ide, na revolutu sam verificirao transakciju i tako stoji. Netko ima sličan problem? 

 

edit: prošlo mi je kada sam spremio karticu za buduća plaćanja na Disneyu. Glupost da bez toga ne radi, nije obavezni checkbox.

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2022 14:06 (Pero Dinamit).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj -
10alex kaže...

Nemoj "potpaljivati vatru", sad ce odmah iskociti pitanje a koji bi to jezik bio hrvatski, srpski ili bosanska mjesavina srp-hr (zaboravio sam crngorski). 

Pa valjda onaj gdje umjesto Topuchscreena treba prevoditi Dodirnik, umjesto Routera - Usmjerivač, Umjesto Hardware - Očvrsje.

Šala mala.. možda nema tek tako titlova jer titlovi kakvi god da su u nečijem su Copyrightu. 

15 godina
neaktivan
offline
Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema

Ima netko slobodno mjesto za Disney+?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj -
+1
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema

Ima netko slobodno mjesto za Disney+?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema

Da li se popravila situacija sa titlovima? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj -
systemize kaže...

Da li se popravila situacija sa titlovima? 

 Ne, i dalje nema nijednog niti je u planu da ce ih biti... odnosno i dalje pise This is an English only service in English only ili kako vec :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.3.2024 9:50 (Minneyar).
8 godina
offline
Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema

Ovo nisam niti pratio niti znao da upće nema prijevoda! Pa koji će onda tuki tu? Vidio sam da neki vele nek klinci uče eng. Sve ok, ali imaju mislim u školama to tak da ono trebaju im filmovi da nauče strani jezik? Ne vidim svrhu ovog Diznija ako misle bez našeg prijevoda ili govora. Isto tako sam davno kad je Netflix došao kod nas, ja uzmem pretplatu, reko nek žena gleda serije i filmove, kad ono banana, 10 prevedenih serija koje su gore od naših na tv. Instant odjava accounta, pitaju koji razlog, reko kad bar 50%+ bude prevedenog sadržaja na hr. onda ću se možda vratiti. I sad isto ovi rade, fakat ne kužim koj im je to fora. I zašto bi sve morali znati eng???? U biti ljudi sami odlučuju ali ono wtf.

Taraba WoW
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj -
Sreca pa ne uze pretplatu, ako su vec usli u nase trziste trebali su ulozit u lokalizaciju,
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj - nema

Ma lako za titlove, američki/kanadski Disney+ ima puno više sadržaja kad se na njih spoji preko VPN-a u odnosu na ovo kaj nama plasiraju. MCU nije kompletan, Pixar i NG pogotovo.

Halo Bing! Kako bratac?
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Disney+ danas službeno pokrenut u Hrvatskoj -
Apachy kaže...

Ma lako za titlove, američki/kanadski Disney+ ima puno više sadržaja kad se na njih spoji preko VPN-a u odnosu na ovo kaj nama plasiraju. MCU nije kompletan, Pixar i NG pogotovo.

 Ali imamo mi neke stvari kojih u US nema, npr Always Sunny in Philadelphia. Opcenito je prilicno dobar katalog, najbolji/najveci nakon Netflixa sigurno.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice