'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo 490.

poruka: 9
|
čitano: 4.665
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo 490.".
15 godina
online
'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo 490.

Napravim NFT. Imam 10 ETH, kupim ga od sebe za 10 ETH.

Dode frend, dam mu 90% popust, on ga kupi za 1 ETH od mene na OpenSea. Imam 11 ETH (minus gas fee 1. put), a on NFT koji vrijedi 1 ETH. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.4.2021 20:55 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: 'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo
Zar te sve gluposti samo mene podsjećaju na .COM bubble?
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: 'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo
Aldo kaže...
Zar te sve gluposti samo mene podsjećaju na .COM bubble?

 Da i ternet je bio bubble,pa pogledaj samo sto je ostalo danas od njega????

8 godina
offline
Re: 'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo
Mitch kaže...

Napravim NFT. Imam 10 ETH, kupim ga od sebe za 10 ETH.

Dode frend, dam mu 90% popust, on ga kupi za 1 ETH od mene na OpenSea. Imam 11 ETH (minus gas fee 1. put), a on NFT koji vrijedi 1 ETH. 

 hdz škola

14 godina
offline
Re: 'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo
Ne shvaćam, da jednostavno prodaš frendu za 1 eth, uz svojih 10, opet imaš 11. Bez dodatne manipulacije i troškova 🤔
The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
16 godina
neaktivan
offline
'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo 490.

Kad se tržište umjetnina križa s kriptom ne možeš ništa pametno očekivati.

 

Ono što je dobro u ovom slučaju je da je lova od nekoga kome očito ne treba otišla curi za školovanje. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo 490.

rijetka kombinacija pedofila-piromana s brdom love. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: 'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo
Aldo kaže...
Zar te sve gluposti samo mene podsjećaju na .COM bubble?

 Malo ko gleda na to na takav nacin, ali i mene podsjeca na to. Jebote ljudi sve bogatiji i bogatiji, to nije moguce, mora negdje da pukne.

Darko
16 godina
neaktivan
offline
Re: 'Disaster girl' meme prodan kao NFT za gotovo
DarkoKwon kaže...

 Malo ko gleda na to na takav nacin, ali i mene podsjeca na to. Jebote ljudi sve bogatiji i bogatiji, to nije moguce, mora negdje da pukne.

 Neki su sve bogatiji. Zadnjih nekoliko desetljeća stvaraju se velike ekonomske razlike jer sav višak vrijedonsti ide u džep manjine. Iako se ukupno bogatstvo povećava većina nema ništa od toga, ili su čak i siromašniji nego prije, a manjina se enormno bogati. Zato su BDP i burzovni indeksi jako loši pokazatelji, jer mogu biti vrlo visoki, a da opet većina ljudi jedva preživljava.

 

Trump je drastično smanjio porez za bogate i time dodatno povećao te razlike. Naravno da ti bogati neće zbog toga kupovati dvije štruce kruha umjesto jedne, nego se onda stvara tržište nepotrebnog luksuza u kojem oni među sobom trguju sve skupljim umjetninama, vilama, jahtama... Tako da od trickle-down efekta nema zapravo ništa.

 

Vrijednost umjetničkih djela (pogotovo ovako banalnih) je potpuno arbitrarna, baš poput vrijednost kriptovaluta, i zato sam rekao da je NFT savršena kombinacija ta dva svijeta.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice