Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi

poruka: 13
|
čitano: 11.556
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi".
15 godina
offline
Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi

Igra je remek djelo , treba se malo priviknuti na itemizaciju i nove affikse na itemima ali to je to. Jos kad dodju ekpanzije sa novim zonama, runes, charms, setovi, beltovi, ajme imat cemo sta igrati godinama.

ps: samo da ne sjeb.. kao diablo 3

Intel 80286
Moj PC  
3 1 hvala 0
6 godina
offline
Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi

OK razumijem da je to legendarna igra i sl... ali novo je vrijeme, standardi su promijenjeni. Blizard nastavio sa šišanjem gejmera. Ako igru želite igrati 3 dana ranije, dajte 120 evra ili koliko već. Smiješno.

Moj PC  
1 5 hvala 1
11 godina
offline
Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi

I sta je tu smjesno.jednostavno nemoj igrat odmah prvi i bok.cekas 7 dana i igras za 80 eura.sasvim jednostavno

 
7 3 hvala 0
2 godine
online
Re: Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već
GSP kaže...

I sta je tu smjesno.jednostavno nemoj igrat odmah prvi i bok.cekas 7 dana i igras za 80 eura.sasvim jednostavno

 Čekaj, 80 neurona, jesu li oni normalni? 'ko uopće plaća za fckin' igru toliko? Do 50 bih razmislio ovako idem nastaviti igrati Darkest dungeon 2 i ne osvrtati se uzalud.

11 godina
offline
Re: Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već
notloB kaže...
GSP kaže...

I sta je tu smjesno.jednostavno nemoj igrat odmah prvi i bok.cekas 7 dana i igras za 80 eura.sasvim jednostavno

 Čekaj, 80 neurona, jesu li oni normalni? 'ko uopće plaća za fckin' igru toliko? Do 50 bih razmislio ovako idem nastaviti igrati Darkest dungeon 2 i ne osvrtati se uzalud.

 Ja prvi a koliko vidim na netu i milioni drugi...sta je 80 eura za te pare imam igrat minimum 5 godina kao i diablo 3

 

 

2 godine
online
Re: Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već
GSP kaže...

 Ja prvi a koliko vidim na netu i milioni drugi...sta je 80 eura za te pare imam igrat minimum 5 godina kao i diablo 3

 D3 sam srećom dobio za rođendan, to je meni toliko dosadna igra da nisam ni priču završio, i dvojka mi je bila bzvz. dok sam jedinicu odigrao valjda 78 puta i još me oduševljava atmosfera i glazba iz te igre. D4 da su ga od zlata radili neću ga kupiti, a koliko vidim po netovima to je beskrajno grindanje i rush, u prijevodu dosada i sakupljanje gluposti, a tek cijena za podemoniti.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.6.2023 16:45 (notloB).
15 godina
offline
Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi

dođavola i diablo. otiš'o je kvragu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već
notloB kaže...
GSP kaže...

 Ja prvi a koliko vidim na netu i milioni drugi...sta je 80 eura za te pare imam igrat minimum 5 godina kao i diablo 3

 D3 sam srećom dobio za rođendan, to je meni toliko dosadna igra da nisam ni priču završio, i dvojka mi je bila bzvz. dok sam jedinicu odigrao valjda 78 puta i još me oduševljava atmosfera i glazba iz te igre. D4 da su ga od zlata radili neću ga kupiti, a koliko vidim po netovima to je beskrajno grindanje i rush, u prijevodu dosada i sakupljanje gluposti, a tek cijena za podemoniti.

 Bolesna cijena za grind, $69,99, kak da ne.

16 godina
offline
Re: Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već
Jebala vas nostalgija, da vas jebala

Pa i meni su d1 i d2 bile najbolje igre, ali to je zato sta sam imao 18g i mogao igrat po cijele dane.

Pred neki dan probao d2r i nema sanse da ju igram duze od 30 min, dok d4 mogu igrat cijeli dan.

Nema smisla uspiredivat proizvod s onim od pred 20g jer se sve mjenja, moraju se prilagodit.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
online
Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi

Nabijem Blizzard sa kokama muzarama, kad će, zapravo hoće li ikad, krenuti raditi na Starcraftu 3?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već
EricCartman kaže...

Nabijem Blizzard sa kokama muzarama, kad će, zapravo hoće li ikad, krenuti raditi na Starcraftu 3?

 Haha, vjerovatno tamo za 10-20g, SC II je perfekcija od igre prakticki da naprave bolju igru treba doslovno čudo!

3 godine
offline
Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već dvi

Ja ovdje nis ne kuzim, od toga kako lik drzi oruzje i koje gdej sta stoji i sto smijem koristiti a sto ne.
Skillovi, oznake na oruzjima i opcenito kak zgledaju sve skoro pa isto, health takoder nema vise potiona, sva je interakcija nekako smanjena na minimum, stash nepostojeci, skrinju ni neznam dali je uopce imam?
Grad mi je isto za k sve je nepotrebno presiroko samo se setam okolo, igram s barbom i ti skillovi kao da ih niti nemam ak mi je fury prazan lik samo stoji...treba tu jos dosta toga promijeniti za razliku od D2 koji je od starta bio perfekcija i doslovno se stopis s likom i skillovima!
Meni je ovo živi kupus, generalno za nove igrace je igra vjerovatno odlicna meni je ovo naspram d2r i cak d3 prosijecno i definitivno ne vrijedi 60€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo IV službeno dostupan, u pripremi su već
Zato postoje skillovi koji generiraju Fury. Barem je isto kao u D3.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice