Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne cijene

poruka: 6
|
čitano: 7.499
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne cijene".
14 godina
offline
Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne cijene

ovaj proizvod nema dolby digital i dts dekodere, nego moramo na izvoru zvuka prebaciti na pcm stereo, znam da je ovo stereo reciver ali morali su ubaciti spomenute codece

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne ci
blackalbum kaže...

ovaj proizvod nema dolby digital i dts dekodere, nego moramo na izvoru zvuka prebaciti na pcm stereo, znam da je ovo stereo reciver ali morali su ubaciti spomenute codece

 I podici cijenu uredjaja zbog licenci, a sasvim nepotrebno jer to uredjaj ne podrzava

13 godina
offline
Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne cijene

Tko preferira Marantz, tu je NR1200, skoro identični proizvod samo nešto manje snage i u slim verziji.

 

Jedan i drugi su mi jako zanimljivi, ako slučanjno netko prodaje rabljeni, tu sam :)

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne cijene

Denon ima dobre receivere, ali ovaj mi se čini malo preskup. Za tu lovu Denon ima 7.2 receivere odlično opremljene. A tko kupuje stereo receiver, što će mu heos. 

 Jedna stvar koja je jako iritantna kod ovih denon je uprvljanje glasnoćom preko daljinskog. Tko je to napravi treba otkaz odmah dobiti.

Teško je to opisati ali jako je iritantno. Prvo koraci su premali pa ako hoćeš piknuti par puta prstom da pojačaš/stišaš ništa od toga jer moraš puno napikavati.

Onda je naravno opcija da držiš pritisnut gumb, ali onda je preosjetljivo i odleti previše, tja jako teško je pogoditi željenu glasnoću bez puno pipkanja.

Imao sam raznih receivera i hrpu ostalih uređeja i jedino Denon ima izuzetno iritantno rješenje. Osim te zamjerke , odlični receiveri.

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne ci
Da li ima negdje u ZG mjesto gdje možeš usporediti različite komponente, pa čuti razliku u kvaliteti?
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Denon DRA-800H - Svestran, snažan i razumne cijene

 Zvukovnim čistuncima odmah ćemo spomenuti da je te kontrole moguće isključiti i prebaciti se u način rada “Direct”, a za one najzagriženije, tu je i način rada “Pure Direct”, koji isključuje i prednji ekran te prikaz na TV-u, tobože radi smanjenja interferencija, a mi bismo prije rekli radi osjećaja da je samo zvuk bitan “a ne tamo neke LED-ice”.

 

Nije tobože radi smanjenja, nego je radi smanjenja interferencija. Ima sam kući Gato Audio integrirano pojačalo koje je imalo jedan slabi, ali primjetni brum kad ništa nije sviralo. Na zvučnike se čuo taj brum, kad sam poslao pojačalo u tvornicu, rečeno mi je da taj brum izaziva display i da to ne mogu uklonit u potpunosti, samo smanjit dodatno. Zahvalio sam i vratio pojačalo uz povrat para.

 

Tako da sam se ja uvjerio na svojoj koži da jako skupa pojačala (20k+ kn) mogu imat probleme upravo radi displaya.

Live long and prosper.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice