Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih aktivno zaključana tema

poruka: 96
|
čitano: 14.103
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih aktivno".
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...

Pitao sam za dokaze, ne amaterski pokusaj psiholoskog profila.

Pitao si dokaze za stav po kojem se praviš pametan.

 

Pa ako ipak nisi pametan što si onda?

 

syncmaster245b kaže...

Nisi dobro shvatio izvjesca na koja se pozivas (pretpostavljam da si na OVO mislio)

 

From 2007 to 2016, U.S.-led and Afghan government forces killed an average of 582 civilians each year, the report found. From 2017 through 2019, those same forces killed an average of 1,134 civilians each year, a nearly 95% increase. 

Svašta sam doživio na političkim debatama, pa da i druga strana nije čula za ZeDonga ili Pola Pota, ali da mi netko pokušava reterirati sa dokazom moje tvrdnje još nisam.

 

 

 

 

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
Visak kaže...


 

 Cekaj malo, sad me vec zajebavas i tjeras me da branim orangutana.

 

Hillaryna kampanja je bila torpedirana radi njenog privatnog email servera i "hakiranog" idiota Johna Podeste koji je koristio gmail account u kampanji. Dodajmo tome i Wikileaks i mozda najvaznije, FBI-ja i Comey-a, koji je ponovo otvorio istragu netom prije izbora.

 

Sto od toga ukazuje na Rusiju?

 

Nista sto je Trump upotrijebio u kampanji ne moze se povezati s Rusijom, cak stovise, tocno se zna od kuda je stiglo.

3 godine skrutiniziranja da bi na kraju i sami demokrati odustali bez optuznice od lajanja na Mjesec.

 

No kao sto sam rekao, tu vec imas korijene sumnje u izborni sustav. Trump je zajahao na valu kojeg su demokrati stvorili.

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...
syncmaster245b kaže...

Pitao sam za dokaze, ne amaterski pokusaj psiholoskog profila.

Pitao si dokaze za stav po kojem se praviš pametan.

Ne, pitao sam koji su to dokazi bili prezentirani koji inkriminiraju Rusiju?

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...

 

 Cekaj malo, sad me vec zajebavas i tjeras me da branim orangutana.

 

Hillaryna kampanja je bila torpedirana radi njenog privatnog email servera i "hakiranog" idiota Johna Podeste koji je koristio gmail account u kampanji. Dodajmo tome i Wikileaks i mozda najvaznije, FBI-ja i Comey-a, koji je ponovo otvorio istragu netom prije izbora.

 

Sto od toga ukazuje na Rusiju?

 

 Imaš zaključak republikanaca o povezanosti trumpove kampanje s Rusima, imaš priznanje Trumpa mlađeg, starijeg, Kushnera i Manaforta vezano za postupke u kampanji, imaš Trumpa koji javno zaziva Rusiju da objavi mailove, što se dogodi tri dana kasnije, i onda kažeš da su demokrati krivi za nepovjerenje u izborni sustav.

 

Pazi, to je tvoja tvrdnja oko koje se sporimo- da su demokrati krivi za nepovjerenje jer nisu ništa dokazali. A eto dokazali su toliko da i republikanci to priznaju. 

 

The Republican-controlled Senate Intelligence Committee concluded in August 2020 that Manafort's ties to individuals connected to Russian intelligence while he was Trump's campaign manager "represented a grave counterintelligence threat" by creating opportunities for "Russian intelligence services to exert influence over, and acquire confidential information on, the Trump campaign."

 

Imaš Trumpov poziv Ukrajini, gdje su dokazali da je tražio optužbu protiv Bidena kao političkog protivnika, imaš javno priznanje da neće priznati rezultate ako izgubi. Imaš šefa pošte kojeg je postavio pred izbore, a koji je namjerno micao poštanske sandučiće, opremu i ljude, kako bi otežao dopisno glasanje, dok mu sud to nije zabranio. Imaš Trumpov telefonski poziv republikanskom šefu izborne komisije da mu 'pronađe' točno onoliko glasova koliko treba. I onda ti konstruiraš da su demokrati razlog nepovjerenja, a ovaj piša po izborima javno pred svima na televiziji.

Samo moralna nula može reći da su svi jednako krivi, odnosno riječima najveće moralne nule 'very fine people on both sides'.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
Visak kaže...

Imaš Trumpov poziv Ukrajini, gdje su dokazali da je tražio optužbu protiv Bidena kao političkog protivnika, imaš javno priznanje da neće priznati rezultate ako izgubi. Imaš šefa pošte kojeg je postavio pred izbore, a koji je namjerno micao poštanske sandučiće, opremu i ljude, kako bi otežao dopisno glasanje, dok mu sud to nije zabranio. Imaš Trumpov telefonski poziv republikanskom šefu izborne komisije da mu 'pronađe' točno onoliko glasova koliko treba. I onda ti konstruiraš da su demokrati razlog nepovjerenja, a ovaj piša po izborima javno pred svima na televiziji.

Samo moralna nula može reći da su svi jednako krivi, odnosno riječima najveće moralne nule 'very fine people on both sides'.

 

To nema veze sa Rusijom niti smo o tome diskutirali.

 

Ali ako vec potezes 2020 izbore, imas i sa druge strane video zaustavljanje brojanja, odlazak promatraca i novinara (jer eto pukla je cijev u WC-u), a  zatim izvlacenje kofera sa listicima i guranje  u brojalice.

 

Samo zaglupljen jednostranim vijestima covjek ne vidi da se na maloumne poteze odgovara jos gorim i iznimno opasnim potezima.

A gdje takvi potezi mogu dovesti vidjeli smo u 20. stoljecu.

 

Ali eto, tvoj prvi upis je bila naslada nad potencijalno zabrinutim zagovornicima slobode govora.

I to valjda nesto govori o moralu.

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
Ali ako vec potezes 2020 izbore, imas i sa druge strane video zaustavljanje brojanja, odlazak promatraca i novinara (jer eto pukla je cijev u WC-u), a  zatim izvlacenje kofera sa listicima i guranje  u brojalice.

 Znas da su se McConell i ostatak sluzbene GOP vrhuske službeno distancirali od ovih izjava?

 

Znaci i "druga strana" sluzbeno ne podrazava Trumpove navode.

 

Ali ti nekako izjedancavas obje strane argumentom kojeg ni jedna od dvije strane službeno ne podržavaju.

 

Kao što je su ove tvoje tvrdnje podnesenu sudu i sve su oborene.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...
syncmaster245b kaže...
Ali ako vec potezes 2020 izbore, imas i sa druge strane video zaustavljanje brojanja, odlazak promatraca i novinara (jer eto pukla je cijev u WC-u), a  zatim izvlacenje kofera sa listicima i guranje  u brojalice.

 Znas da su se McConell i ostatak sluzbene GOP vrhuske službeno distancirali od ovih izjava?

 

Znaci i "druga strana" sluzbeno ne podrazava Trumpove navode.

 

Ali ti nekako izjedancavas obje strane argumentom kojeg ni jedna od dvije strane službeno ne podržavaju.

 

Kao što je su ove tvoje tvrdnje podnesenu sudu i sve su oborene.

 

 

 Ovo nisu navodi niti izjave, nego snimka sa nadzorne kamere na kojoj se vidi sto se radi.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...

Ovo nisu navodi niti izjave, nego snimka sa nadzorne kamere na kojoj se vidi sto se radi.

 I sud ih je odbacio kao neosnovane - nisu ukazivale na pocinjenje ikakvog djela ni prekrsaja.

 

Imas li jos kakav glupi pokusaj trolanja ili?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...

 I sud ih je odbacio kao neosnovane - nisu ukazivale na pocinjenje ikakvog djela ni prekrsaja.

 

Imas li jos kakav glupi pokusaj trolanja ili?

Netocno.

Sud se proglasio nenadleznim.

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
Suzbiti mogućnost mijenjanja režima (ne)demokratskim sredstvima odlika je svake vlasti.

Ovo u Americi s "izborima" (ne bira narod, nego elektori) nikad ne dovodi režim u pitanje nego je uvijek "mijenjam govno za govno".
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
Visak kaže...

Imaš Trumpov poziv Ukrajini, gdje su dokazali da je tražio optužbu protiv Bidena kao političkog protivnika, imaš javno priznanje da neće priznati rezultate ako izgubi. Imaš šefa pošte kojeg je postavio pred izbore, a koji je namjerno micao poštanske sandučiće, opremu i ljude, kako bi otežao dopisno glasanje, dok mu sud to nije zabranio. Imaš Trumpov telefonski poziv republikanskom šefu izborne komisije da mu 'pronađe' točno onoliko glasova koliko treba. I onda ti konstruiraš da su demokrati razlog nepovjerenja, a ovaj piša po izborima javno pred svima na televiziji.

Samo moralna nula može reći da su svi jednako krivi, odnosno riječima najveće moralne nule 'very fine people on both sides'.

 

To nema veze sa Rusijom niti smo o tome diskutirali.

 Čekaj, izrežeš dio koji ima veze s Rusijom i onda o pričaš kako ono što sam napisao nema veze s Rusijom??? Mogao s izrezati sve osim interpunkcija i reći kako nisam ništa rekao.

 

Tvoja tvrdnja je da su demokrati ti koji su poljuljali povjerenje u izbore, znači krivnja nije čak ni podijeljena, nego su demokrati krivi.

 

syncmaster245b kaže...

Vjeru u izbore su poljuljali sami demokrati cvileci 3 godine kako su rusi namjestili izbore bez da su prezentirali i jedan vjerodostojan dokaz.

 

Istina je da demokrati nisu oupće pokušavali poništiti izbore, a neovisna istraga je utvrdila da su se Rusi stvarno miješali i da je Trumpova kampanja surađivala s njima. To je toliko očito da su prihvatili i republikanci. Sve to ti je dokazano i ni jedan dokaz nisi ni pokušao osporiti, što znači da ih prihvaćaš. Dakle nikakve krivnje demokrata po tom pitanju nema, a ako je itko na prošlim izborima muljao i kvario povjerenje to je bio Trump.

 

Sad ti to spinaj kako znaš u umiješ, ali istina je vrlo jednostavna i jasna.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
Visak kaže...

Istina je da demokrati nisu oupće pokušavali poništiti izbore, a neovisna istraga je utvrdila da su se Rusi stvarno miješali i da je Trumpova kampanja surađivala s njima. To je toliko očito da su prihvatili i republikanci. Sve to ti je dokazano i ni jedan dokaz nisi ni pokušao osporiti, što znači da ih prihvaćaš. Dakle nikakve krivnje demokrata po tom pitanju nema, a ako je itko na prošlim izborima muljao i kvario povjerenje to je bio Trump.

 

Sad ti to spinaj kako znaš u umiješ, ali istina je vrlo jednostavna i jasna.

 Nisam rezao nista jer se ponavljas i na to sam ti vec odgovorio.

 

Istina je da niti jedan validan dokaz nije prezentiran i nedostatak bilo kakve optuznice to potvrdjuje.

O tome se vise nema sto raspravljati.

 

Trump nije cvjecka niti sam to ikada tvrdio. No muljanja na 2016 izborima je bilo na obje strane.

Pitaj Bernie Sandersa malo.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 19:44 (syncmaster245b).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...

 Nisam rezao nista jer se ponavljas i na to sam ti vec odgovorio.

 Nisi ništa odgovorio, zato sam i ponovio. Napisao si post iza mojega, ali nisi ni na jedan argument koji sam predočio odgovorio. A nisi zato jer naprosto ne možeš to osporiti. Možeš samo ignorirati i okretati temu na nešto drugo. Recimo ovaj pokušaj sa Sandersom.

 

syncmaster245b kaže...

 

Istina je da niti jedan validan dokaz nije prezentiran i nedostatak bilo kakve optuznice to potvrdjuje.

 Kako nije, dao sam ti dokaze, imaš priznanje praktički svih aktera i imaš zaključak senatskog odbora gdje su republikanci većina.

 

Sve tajne službe se oko toga slažu.

As early as January 2017, a joint report by the CIA, FBI and NSA confirmed that there had been Russian interference in the 2016 election.

https://theconversation.com/fact-check-us-what-is-the-impact-of-russian-interference-in-the-us-presidential-election-146711

 

Znači eventualno možeš reći da su sve tajne službe pod Trumpovom vlašću lagale, ali ne možeš to prišiti demokratima. Kako god okreneš lupio si glupost o krivnji demokrata, a onda ju bespotrebno rastezao ne želeći priznati očito.

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
Visak kaže...
syncmaster245b kaže...

 Nisam rezao nista jer se ponavljas i na to sam ti vec odgovorio.

 Nisi ništa odgovorio, zato sam i ponovio. Napisao si post iza mojega, ali nisi ni na jedan argument koji sam predočio odgovorio. A nisi zato jer naprosto ne možeš to osporiti. Možeš samo ignorirati i okretati temu na nešto drugo. Recimo ovaj pokušaj sa Sandersom.

 

syncmaster245b kaže...

 

Istina je da niti jedan validan dokaz nije prezentiran i nedostatak bilo kakve optuznice to potvrdjuje.

 Kako nije, dao sam ti dokaze, imaš priznanje praktički svih aktera i imaš zaključak senatskog odbora gdje su republikanci većina.

 

Sve tajne službe se oko toga slažu.

As early as January 2017, a joint report by the CIA, FBI and NSA confirmed that there had been Russian interference in the 2016 election.

https://theconversation.com/fact-check-us-what-is-the-impact-of-russian-interference-in-the-us-presidential-election-146711

 

Znači eventualno možeš reći da su sve tajne službe pod Trumpovom vlašću lagale, ali ne možeš to prišiti demokratima. Kako god okreneš lupio si glupost o krivnji demokrata, a onda ju bespotrebno rastezao ne želeći priznati očito.

 

 

Mda, i onda se odluce pokrenuti opoziv radi telefonskog poziva, jer su tu imali vise dokaza nego u 3 godine trazenja veze se Rusijom.

 

 

 

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...

Mda, i onda se odluce pokrenuti opoziv radi telefonskog poziva, jer su tu imali vise dokaza nego u 3 godine trazenja veze se Rusijom.

 Opet okrećeš temu. Ne pričamo o opozivu, nego jesu li demokrati poljuljali povjerenje u izbore lažnim optužbama. Ako se sve tajne službe i republikanci slažu da su se Rusi miješali možda bi mogao i ti. 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.1.2021 20:37 (Visak).
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
Visak kaže...

nego jesu li demokrati poljuljali povjerenje u izbore lažnim optužbama.

Da.

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
4 godine
protjeran
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
Stric_Jura kaže...

da prisnažim:

 

8-9000 godina od početka razvoja ljudskog društva, od Gobekle Toeppea, piramida, Babilona, klasične Grčke i Rima---- - ako je Trump pronositelj slobode i napretka, onda je vrsta Homo Sapiens sapiens - o'šla u kurac!

Ne sekiraj se, sad će sloboda i napredak torpedirat homo blennusa - ne sapiensa jer je taj izumro, tu i tamo se pojavi, ali blennus, pošto je adaptiraniji, brzo likvidira preostale sapiense. 

 

Novi procvat nove vrste, pod geslom gradi opet bolje!!! DžO Bajden, vođa slobode govora, tj. ne govora - pošto idemo ispočetka jel'te - već vođa slobode besmislenih zvukova iz govornih organa. 

 

https://rumble.com/vawsi9-biden-rumble.html

15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
zlosobno kaže...
kakvo kmecanje, da - NEMA tolerancije prema NETOLERANTNIM...vas fasiste se toleriralo i 30ih u njemackoj.... zasto neki krezubi desnicarski tard nije napravio neku drustvenu mrezu? ili bilo kakvu novu tehnologiju? zasto ne postoji niti jedan jedini primjer desnicarskog muska,zukenberga,gatesa? zasto su svi znanstevnici vrijedni spomena ljevicari? ajmo fasisti, jedan primjer u 20st da imamo nekog tko je doprinio tome da vi *eruckate preko iphone na internetu, a da je bio desnicar? da mi danas vodimo rasprave jel necije ljudsko pravo mrznja? i to pravo traze oni koji su protiv ljudskih prava?!? wtf?!?!?

 Ti misliš da su Musk, Zuckerberg i Gates ljevičari? Za Gatesa bi se to još i moglo reći, sad više ne vodi firmu može biti ljevičar. A Musk eno biježi iz lijeve Californije, skupa s još nekima, jer postaje sve teže za poslovati tamo.

15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
Netocno.

Sud se proglasio nenadleznim.

 U svih 60 sudiskih postupaka?

 

Dajes neodredjeni slucaj koji branis nepreciynim argumentima i onda dajes sveobuhvatni sud.

 

Pizdunski.

 

Eto, tražio si dokaze za Rusiju, pa budi pošten i daj dokaz da je kamerom uhvaćeno počinjenje izborne prevare i da je točno taj slučaj odbacio sud na temelju nenadležnosti.

I koji sud?

syncmaster245b kaže...
Mda, i onda se odluce pokrenuti opoziv radi telefonskog poziva, jer su tu imali vise dokaza nego u 3 godine trazenja veze se Rusijom.

 Poziv legislatorima Georgije  bi trebao biti prvi, ili medju prvim sudskim postupcima protiv Trumpa.

 

Jer je do sada imao imunitet.

 

S druge strane, da ti dam argument o kojem nemas pojma - opoziv nije sud, već diskrecijsko pravo Kongresa koje može, ali i ne mora imati službenu presudu Suda.

Razumiješ jelda, trodioba Vlasti i ti politički termini...

Visak kaže...

Opet okrećeš temu. Ne pričamo o opozivu, nego jesu li demokrati poljuljali povjerenje u izbore lažnim optužbama. Ako se sve tajne službe i republikanci slažu da su se Rusi miješali možda bi mogao i ti. 

 Moglo bi se u njegovim komentarima naći okej crta kvalitetnog trolanja, ali prema nekim emocionalnim markerima odaje da zbilja tako misli. Jebiga.

dejo6 kaže...

Ti misliš da su Musk, Zuckerberg i Gates ljevičari? Za Gatesa bi se to još i moglo reći, sad više ne vodi firmu može biti ljevičar. A Musk eno biježi iz lijeve Californije, skupa s još nekima, jer postaje sve teže za poslovati tamo.

 U polariziranom društvu koje misli da je sve ljevo ili desno, nivo u kojem se kaže da ni korporacije nisu "prijatelji" je nekima nenadmašan nivo inteligencije i razmišljanja.

 

Danas je mnogima neduokučivo da izjave:

1. Neki Repulikanci su počini djela puča i sedicije

2. Ti političari ne bi smjeli na nezakonit način ograničavati djelovanje kompanija

3. Zuckerberg i ostali iskorištavaju monopolske moči na štetu naroda

4. Pelosi i Schumer nisu prvaci politike kojom se treba suprostaviti republikanskom korporatizmu i Trumpizmu

 

Mogu doći od iste osobe i da su sve točne i da nisu međusobno isključive.

 

Najsmešnije je što Republikanci zbilja mogu naći jako puno opravdanih kritika nekim Demokratima, ali eto, platformu grade na primitivizmu.

Kao što i Vidović Krišto nije u sabor došla na platformi Možemo - pitam se zašto?

 

I onda ispadneš "simpatizer Demokrata", a o njima mogu srati godinama više nego prosječni glasač Trumpa :D.

Mali je problem to sto da uopce dodjem do pozicije u kojem mogu sjebati neprincipjelnost Pelosi moram prvo maknuti majusnu sitnicu rasistickoj pokusaja svrgnjavanja vlasti.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...

 

Eto, tražio si dokaze za Rusiju, pa budi pošten i daj dokaz da je kamerom uhvaćeno počinjenje izborne prevare i da je točno taj slučaj odbacio sud na temelju nenadležnosti.

I koji sud?

 

 

Video sa sluzbenog saslusanja u Georgiji

 

 

 

Trump v. Raffensperger

On December 4, 2020, the Trump campaign filed a lawsuit against state election officials in the Superior Court of Fulton County.The plaintiffs alleged multiple violations of Georgia's election code and state constitution,and claimed thousands of illegitimate votes were cast.As a remedy, the plaintiffs ask the court to nullify the results of the election and order a new one. The filing was initially rejected due to the plaintiff's failure to pay the filing fee and complete the prerequisite paperwork, but was corrected later that day.

Trump, joined by Georgia Republican Party Chairman David Shafer, filed an appeal[a] with the Supreme Court of Georgia on December 11, asking it to hear the case within the next three days (i.e. before the Electoral College voted); the next day, the Court unanimously declined to hear the case, with Justice Harold Melton finding that "petitioners have not shown that this is one of those extremely rare cases that would invoke our original jurisdiction".

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
Video sa sluzbenog saslusanja u Georgiji

 

 

 

Trump v. Raffensperger

On December 4, 2020, the Trump campaign filed a lawsuit against state election officials in the Superior Court of Fulton County.The plaintiffs alleged multiple violations of Georgia's election code and state constitution,and claimed thousands of illegitimate votes were cast.As a remedy, the plaintiffs ask the court to nullify the results of the election and order a new one. The filing was initially rejected due to the plaintiff's failure to pay the filing fee and complete the prerequisite paperwork, but was corrected later that day.

Trump, joined by Georgia Republican Party Chairman David Shafer, filed an appeal[a] with the Supreme Court of Georgia on December 11, asking it to hear the case within the next three days (i.e. before the Electoral College voted); the next day, the Court unanimously declined to hear the case, with Justice Harold Melton finding that "petitioners have not shown that this is one of those extremely rare cases that would invoke our original jurisdiction".

Kad sam te pitao sa kojeg suda - pitao sam te bas zbog ovog slucaja.

 

Shvacas li da, zbog nekih ozbiljnijih razloga za koje ocito ne znas ili si prelijen saznati (ili nisi dovoljno intelignetan*) postoje i nivoi Sudova - i da npr. Ustavni sud je jasno odvojen od Prekrsajnog ili Vrhovnog?

 

*Stavljam ovu klasifikaciju jer se pravis pametan i to na drzak nacin, ali ispadas sve samo ne pametan, je konstatno ili pokusavas trolati na jako glup nacin ili ispadas jako neupucen.

Ako te nesto vrijedja, ja ti osobno nemam problema da mi netko kaze da sam glup, ako tupim po necemu sto je ocito krivo.

 

Ustavni sud nema ovlasti dosudjivati prometne prekrsaje iako je nazivno najvisi Sud u Drzavi. Samim time je na podnositelju tuzbe da dokaze postoji li ijedna osnova po kojoj bi Ustavni/Vrhovni sud bio nadlezan, a Sud, ako te osnove nisu ispunjene mora jasno reci ako nije nadlezan.

 

Jer to stiti i tebe i mene ako smo glupi, pa i Trumpa.

 

To ti, ako si preglup za shvatiti odluku u ovom slucaju - govori da Vrhovni sud nije nadlezan za to djelo - ali ne daje presudu jer ju ni ne smije dati.

Shvacas li te nivoe i zasto su tu?

 

(Mogli su se zaliti nekom drugom sudu koji bi bio nadlezan dati presudu, ali po nacelu pravicnosti, to ne dokazuje da li je djelo pocinjeno ili ne, vec da ili nije postivana procedura, ili kao u ovom slucaju - djelo ne spada pod ovlasti Suda.

Da takvo misljenje nije doneseno tek bi onda imao sranje.)

 

Sto se djela tice:

State and county officials, including investigators for the secretary of state's office, said that the video clip making the rounds show the normal tabulation process. No monitors were told to leave, but Republican monitors and members of the media left when some election employees called "cutters" wrapped up for the night.

Georgia law § 21-2-408 spells out the rules for partisan poll watchers, allowing them to be present and monitor aspects of the elections process. But having monitors there is not required — and in fact, Democrats did not have monitors present at that time.

As for the so-called suitcase full of ballots allegedly removed from under the table? It was empty, the state's investigator said.

"There wasn't a bin that had ballots in it under the table," Frances Watson told Lead Stories. "It was an empty bin and the ballots from it were actually out on the table when the media were still there, and then it was placed back into the box when the media were still there and placed next to the table."

 

Znaci Trumpovi odvjetnici su se:

1. Žalili krivom sudu

2. Istražitelji za djelo koje je trebalo biti podneseno nižem sudu nisu našli dokaze o prevari.

 

Po kojem svjetovnom, pravnom, sudbenom i političkom argumentu ti sad imaš osnove tvrditi da je bilo prevare?

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...

1. ne radi se o Ustavnom sudu nego o Visem sudu Fulton Countyija

2. na videu se jasno vidi kako se listici iz kufera uredno stavljaju u brojalicu, nakon sto su provjerili da su svi otisli.

3. Zena je nekoliko puta rekla da ima ovjerene izjave (afidavids) prisutnih tu vecer gdje izricito tvrde da im je receno da se brojanje zaustavlja radi poplave u WC-u.

4. Zasto bi republikanski promatraci,nakon Trumovog visemjesecnog blebetanja kako ce izbori biti namjesteni  i koji su dosli sa pretpostavkom da ce ih pokrasti na izborima, a odjednom odustali on promatranja

5. Zasto bi ujedno i sa njima otisli pripadnici medija.

6. video koji si pogledao bio je sa sluzbenog saslusanja.

7....

 

U ovom konkretnom slucaju, branis neobranjivo i to na prilicno gnjusan nacin sa uvredama, iako ja tebi nisam uputio niti jednu pogrdnu rijec.

 

***EDIT***

No ono sto je interesantno, trazio sam ovaj video 15tak minuta na Youtubu (tamo sam ga prvi puta vidio) i nisam ga mogao pronaci. Otipkao isti keyword u Lbry, izletio odmah.

 

Odlican primjer zasto ovaj zahtjev demokrata je sulud.

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 0:03 (syncmaster245b).
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
wyks kaže...

1. video koji si pogledao bio je sa sluzbenog saslusanja.

2. na videu se jasno vidi kako se listici iz kufera uredno stavljaju u brojalicu, nakon sto su provjerili da su svi otisli.

3. Zena je nekoliko puta rekla da ima ovjerene izjave (afidavids) prisutnih tu vecer gdje izricito tvrde da im je receno da se brojanje zaustavlja radi poplave u WC-u.

4. Zasto bi republikanski promatraci,nakon Trumovog visemjesecnog blebetanja kako ce izbori biti namjesteni  i koji su dosli sa pretpostavkom da ce ih pokrasti na izborima, a odjednom odustali on promatranja

5. Zasto bi ujedno i sa njima otisli pripadnici medija.

6. ne radi se o Ustavnom sudu nego o Visem sudu Fulton Countyija

7....

 

U ovom konkretnom slucaju, branis neobranjivo i to na prilicno gnjusan nacin sa uvredama, iako ja tebi nisam uputio niti jednu pogrdnu rijec

 Ovo su sve pitanja koja su postavljena i istražiteljima i nekim drugim Sudovima, ali niti jedan istražitelj u tome nije našao elemente prekršaja ili kaznenog djela.

 

https://www.nytimes.com/2021/01/04/us/politics/trump-georgia-election-fraud.html

 

Gabriel Sterling nije Ti nije Ja, nije neko laprdalo sa nekog debilnog sajta koji jedva pokrece videe.

 

"Sasluasnje" u kontekstu kojeg ga ti koristis i ovo na videu nije sluzbeno saslusanje suda. Ako to ne shvacas glup si, zao mi je. Zao mi je i tvojih odvjetnika ako se slucajno nadjes u nekoj pravnoj nedoumici jer te tako naivnog i neukog svatko moze preveslati - nesto sto je desetak Trumpovih odvjetnika shvatilo, pa su zatrazili od suda da ih makne sa slucaja jer ne zele voljno ciniti prekrsaje koje bi pocinili da su nastavili ganjati Trumpove nebuloze.

 

https://www.bbc.com/news/55561877

 

Je li i BBC neko leftardsko glasilo?

 

Jebote, nijedan Sud u Georgiji, niti jedno tijelo Vlasti nije pronaslo niti jedan slucaj organizirane prevare (jer je pojedinacni i organizirani slucaj drasticna razlika, jer pojedinacnih slucajeva uvijek ima sa obe strane) ali ti i dalje trubis nesto.

Sta?

 

Koji kurac?

syncmaster245b kaže...

U ovom konkretnom slucaju, branis neobranjivo i to na prilicno gnjusan nacin sa uvredama, iako ja tebi nisam uputio niti jednu pogrdnu rijec

Znaci ne podrzavas odluke Suda, ni izvrsne Vlasti Georgije, nego izmisljas neke svoje teze - koje je ponavljam OBORIO SUD - ali sad se zalis sto te kao vrijedjam?

Koji onda autoritet valja? Danko Bananko, Kapetan Zaspan? Leteci Medvjedici?

Mozda da me tuzis Vrhovnom Sudu?

 

https://eu.usatoday.com/story/news/factcheck/2020/12/16/fact-check-claim-ga-vote-spike-biden-after-pipe-burst-false/3879081001/

https://eu.usatoday.com/story/news/politics/elections/2021/01/04/gabriel-sterling-trump-team-misled-voters-election-fraud-georgia/4130374001/

https://apnews.com/article/ap-fact-check-donald-trump-georgia-elections-atlanta-c23d10e5299e14daee6109885f7dafa9

 

Eto potvrdi izjavu o WCu.

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...

Znaci ne podrzavas odluke Suda, ni izvrsne Vlasti Georgije, nego izmisljas neke svoje teze - koje je ponavljam OBORIO SUD -


 

 

Jos jednom, ovaj konkretan slucaj o kojem pricamo gotovo cijelu stranu, nije oborio sud, nego se proglasio nenadleznim.

Dakle nije niti odlucivao o njemu.

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
wyks kaže...

1. ne radi se o Ustavnom sudu nego o Visem sudu Fulton Countyija

 Odi na Zupanijski sud u Zagrebu pa pitaj kako ide procedura. I tko je nadlezan za sto. I postoji li hijearhija sudova i ako postoji kakva je.

 

Pa odi do Opcinskog, pa odi do Ustavnog, pa odi do Trgovackog.

 

syncmaster245b kaže...
No ono sto je interesantno, trazio sam ovaj video 15tak minuta na Youtubu (tamo sam ga prvi puta vidio) i nisam ga mogao pronaci. Otipkao isti keyword u Lbry, izletio odmah.

 

Odlican primjer zasto ovaj zahtjev demokrata je sulud.

Interesatno su i pornici sa PornHuba.

 

Kakve veze to ima sa icime?

***************************************

 

Da rezimiramo.

 

1. Lajao si za Rusiju - pa te posralo dokazima

2. Lajao si za izborne prevare - pa te posralo dokazima

 

Sad ti je uporiste "sakrili su video".

 

 

(e i mala opaska - vec zivis u zemlji u kojoj je izrijekom zabranjeno dobar dio onoga o cemu Demokrati tek pokrecu raspravu.

Pa eto kako to utjecalo na tvoj zivot?)

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
Jos jednom, ovaj konkretan slucaj o kojem pricamo gotovo cijelu stranu, nije oborio sud, nego se proglasio nenadleznim.

Dakle nije niti odlucivao o njemu.

 

 Rekao si ovo:

 

syncmaster245b kaže...
On December 4, 2020, the Trump campaign filed a lawsuit against state election officials in the Superior Court of Fulton County.The plaintiffs alleged multiple violations of Georgia's election code and state constitution,and claimed thousands of illegitimate votes were cast.As a remedy, the plaintiffs ask the court to nullify the results of the election and order a new one. The filing was initially rejected due to the plaintiff's failure to pay the filing fee and complete the prerequisite paperwork, but was corrected later that day.


Trump, joined by Georgia Republican Party Chairman David Shafer, filed an appeal[a] with the Supreme Court of Georgia on December 11, asking it to hear the case within the next three days (i.e. before the Electoral College voted); the next day, the Court unanimously declined to hear the case, with Justice Harold Melton finding that "petitioners have not shown that this is one of those extremely rare cases that would invoke our original jurisdiction".

 

Znaci - Žuto i Zeleno su DVA različita suda.

 

Kada niži sud - u ovom slučaju Superior Court of Fulton County obori ili odbije uopće započeti proces, stranka se može žaliti (appeal) višem sudu, Supreme Court of Georgia - ali je u ovom slučaju Viši sud (Viši Sud države koji je VIŠI sud nad Višem sudu okruga) ispravno rekao da nije nadležan - a u tom slučaju provodi se odluka suda koji JEST nadležan - a to je ovaj niži sud okruga.

 

Znači - ako niži sud, Superior Court of Fulton County - nije našao elemente prekršaja/kaznenog djela - onda jest dokazano na sudu da djelo ne postoji.

 

Imaš dalje neke gluposti?

 

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...

 

Kakve veze to ima sa icime?

***************************************

 I upravo je tu sustina problema, jer takvi vatreni zagovaratelji poput tebe ne shvacaju i vide stvari koje ne postoje (npr. dokaze)

 

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
syncmaster245b kaže...
I upravo je tu sustina problema, jer takvi vatreni zagovaratelji poput tebe ne shvacaju i vide stvari koje ne postoje (npr. dokaze)

 

 

Ajme koji lik.

 

Nemas pojma o cemu pricas i sam sebe obaras u stvarnom vremenu.

 

Jebote nisi u vlastitom postu vidio da spominjes 2 razlicita suda.

 

Jel ti znas citati uopce da se ne smijem ako imas problema?

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...

Ajme koji lik.

 

Nemas pojma o cemu pricas i sam sebe obaras u stvarnom vremenu.

 

Jebote nisi u vlastitom postu vidio da spominjes 2 razlicita suda.

 

Jel ti znas citati uopce da se ne smijem ako imas problema?

 

 Mda, nisam vidio da je sud oborio odluku.

 

There is no system but GNU, and Linux is one of its kernels. (Church of Emacs)
14 godina
offline
Re: Demokrati traže suzbijanje ekstremističkih akt
wyks kaže...
jozef kaže...

Eto i u komentarima se vidi zašto je svijet otišao kvragu: lijevo ili desno je većini ideološko a ne društveno pitanje. To su gluposti. (ne)tolerancija, rasizam, prihvaćanje transrodnosti i homoseksualnosti, vjernika ili ateista u osnovi nema nikakve veze s lijevim ili desnim strujama. To je samo populistički instrument za pridobiti mase ove ili one vrste. Zato često i nema pravih lijevih i desnih, sve se svodi na te gluposti a bit je samo u novcu.

 Evo najpristojnije pitam:

 

1. Navedi mi jedan doseg desne politike, bilo politicki, ekonomski ili socijalni u kojem uzivas.

 

Ja cu lijeve:

 

1. Danas vjerojatno ne radis, ili barem sutra ne radis.

Radim (ili zabušavam) svaki dan jer volim raditi. Ovisno o prilikama nekad i mrzim vikende jer nitko ne radi i posao stoji, a rokovi idu.
Istina, Marx je ciljao na zapadne industrijski razvijene zemlje, ali je zakasnio. Tad su već postojali sindikati, a i revolucije u Europi su već dosta odmakle. Prvi koji se zalagao za manje rada i više slobode radnicima je bio onaj Škot, vlasnik tvornice tekstila (kapitalist!) početkom 19.st. istina ljevičari su dolaskom na vlast u Rusiji uveli 5x8 sati, ali su uveli i petoljetke, prisilni rad, heroje udarnike i slične gluposti zbog čega to u praksi baš nije bilo humanistički kao što je zamišljeno. Među prvima je na zapadu ne samo 8-satno radno vrijeme već i (pošteno) plaćeni prekovremeni rad uveo Henry Ford. Zaključak: ne uvodi se ništa iz socijalnih razloga i brige za malog čovjeka (niti lijevo niti desno) već zato jer se to isplati onima koji odlučuju. Tako da je vrlo upitno može li se to što spominješ nazvati dosegom lijeve politike. 
Što nam je donijela desna politika? Prije svega slobodu (makar prividnu), jer kad imaš svoje vlasništvo onda toliko ne ovisiš o drugima, kad je sve društveno - tvoje nije ništa. Desna politika ti je također donijela puno veću mogućnost ekonomsko-klasne tranzicije, što može biti i dobro i loše, ali bar se imaš pravo nadati nečemu. Uostalom bez inicijative koja je rezultat takvog društva ne bi bilo niti ovog weba gdje piskaramo, niti mnogo čega drugog. Desna politika mi je dala pravo da sam odlučim hoću li raditi sutra ili ne, kao i hoću li raditi u srijedu ili ne, a ne da o tome odlučuje centralni komitet kojem je do mojeg blagostanja "jako stalo".
Greška lijeve politike je što je odgovornost na kolektivu a ne pojedincu. To može izvrsno funkcionirati u malim zajednicama ili tamo gdje su ljudi jako osvješteni, ali na razini velikog sustava jako teško.

 

P.S. Robert Owen

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.1.2021 1:35 (jozef).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice