Decathlon Coach - posve besplatna aplikacija za po

poruka: 2
|
čitano: 2.072
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Decathlon Coach - posve besplatna aplikacija za po".
10 godina
suspendiran
offline
Decathlon Coach - posve besplatna aplikacija za po

ima li vježba za sprave za veslanje? Kupio sam spravu ali nakon 2 mjeseca sam odustao jer mi je bilo dosadno to navlačiti. Nadao sam se da postoji nekakva aplikacija ili program vježbanja s kojom veslanje u sobi neće biti tako dosadno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Decathlon Coach - posve besplatna aplikacija z

Ako si kupio noviju spravu za veslanje, još k tome sa lcd display-em, imaš u uputama nabrojane apps kompatibilne za vježbanje. 

 

Rowing Machine Workouts: Training Coach With Timer

Start Rowing - Workout Coach

Just Row

Water Rower Connect

Water Rower Regatta  - mogućnost natjecanja s frendovima diljem svijeta;

Rowing Coach 4.0  - twinnig data sa OS2 smartwatches i smartphoneima, koristi se van gyma za kanuiing i kayaking sport u vodi;

SmartRow - Stats tool;

Float - The Indoor Rowing App - app za indoor veslanje;

Fluid Rower -  IOS ili Android smart device radi via Bluetooth sa Bluetooth kompatibilnim 1st Degree Fitness indoor rowing machinama. S ovom app se možeš spojiti na rowing mashine u većini boljih gymova i fitness centara. Iako ima nizak rejting, preporučuje se za početak.

CoxWain

Rowing in Motion - Solo

Rowing Machine Workouts: Training Coach With Timer - kvalitetni programi i planovi za mršavljenje;

Rowing Strokecoach & Multicoach - multiple štoperica uz dobre kardio stats;

ErgData - također se spaja s PM5 monitorima na bluetooth, a s PM3 i 4 preko USB-a. Nisam siguran radi li sa EXR monitorima, ali bude - dečki su nevaljali;

EXR | Make indoor rowing fun! - app je u beta inačici. Užitak, bodywork veslanjem u vlastitoj video igri;

Kinomap - Indoor training videos - genijalna app, o njoj se već pisalo u Bug-ovim člancima.

 

Ako doista voliš veslanje, već si jednom budeš uzeo kayak. Način vježbe nije isti poput na spravi ali i ta promjena je dobra.  Investicija nije zahtjevna, vrhunski Norveški Ocean kayak iznosi oko 600 usd. NordrXL3 za više osoba nešto je skuplji. Poseban je zato što ima pokretnu kobilicu iza, koju našpanaš užetom tik do tijela, papučice za upravljanje su pod nogama. Osim toga, siguran je od prevrtanja i puno stvari stane u njega. 

Alibaba preorder link

 

Danas je veslanje velik novac, zabava i sportski izazov.

Uz kayak under mandatory equipment su gadgeti poput smartwatcha sa gps pozicijom plotanom na gpx maps, brojem otkucaja srca, tlakom, brojem prijeđenih km idr, te smartphone, tablet, drone, projektor?  te ručni gps posebno. Ovladati s nekoliko aplikacija gore navedenih je obavezna osnovnoškolska lektira.

 

Primjer kayaking manifestacije:

Tour International Danubien - jednog dana video route ovog natjecanja će se downloadati s Kinomata preko milijardu puta!

TID je međunarodni turnir duljine 2516km, s početkom u Ingolstadt, Deutchland a završetkom u Sf. Gheorge rumunjskoj luci na obali Crnog Mora. Ide preko RH nešto malo, ukupno traje 70 dana !!?,  može se prijaviti parcijalno za dio toure, dnevna routa je max 30-40km.

Kayaking i kanuing uz hockey su tradicionalno Nordstrom (sjevernjački) sportovi, dok su nogomet i FKK sunčanje dupeta južnjački. U RH kayaking je slabo zastupljen sport i zasad jemalo natjecanja i evenata.

Poradi krize izazvane pandemijom Coronavirusa, opet je otkazan TID event, no neki entuzijasti u parcijalnim etapama navedene manifestacije objavljuju i dalje impresivne životopisne detalje:

FB TID group

 

WE HAVE NOT TO TALK, 

BUT TO STEER THE VESSEL.

Lucius Annaeus SENECA  4BC-65AD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.6.2021 17:02 (Jorran).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice