Danas stiže prva velika nadogradnja za PlayStation

poruka: 5
|
čitano: 2.993
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Danas stiže prva velika nadogradnja za PlayStation".
15 godina
offline
Danas stiže prva velika nadogradnja za PlayStation

već dolaze i nadogradnje, a od uređaja ni "p". pričaju babe po selu da nema čipovlja. kak je krenulo, već će izaći i 6-ica a peticu još neće isporučivati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 1 hvala 0
16 godina
offline
Danas stiže prva velika nadogradnja za PlayStation

hm....

 

Veliko IME i brand, Sony, lider u elektronici, i u ovom zabavnom dijelu.

Nakon toliko godina i proizvedenih konzola, ova zadnja verzija PS5, otkad je izasala, sad dobiva veliku programsku nadogradnju.!!!

 

Nelogicno mi je. Sto su zurili s izbacivanjem proizvoda? Konkurencija je mala. samo MS Xbox i Nintendo. Ko moze svrgnuti PS5 s konzol trona?

Ajde...... i jos ne smijem reci, da je poluproizvod? Vazno  je sto pise na ambalazi tog proizvoda 100% garantira, ali ne odmah. nego s vremenom, svasta.

 

Trend mi ovako laicki izgleda.. ako se slazimo, da Sony pravilno prakticira. Onda ce i pekar pravilno prakticirati . Dodete li do pekare i zatrazite polubijeli kruh, prodavacica ce vam dati sirovo tijesto i naplatiti 6-8.- kn, a vi doma (najprije konzultirati s suprugom/suprugicom) ispeci u pecnici  vlastitog doma. To je samo primjer. Zasto ne bi smjeli pekari tako radili. Kad uvazamo poluproizvode.

 

Nemam nista protiv firme niti nadogradnji. ali kad produciras robu i naplacujes onda sredi proizvod kako spada.  Iskustva imaju, pa koliko su konzola proizveli?

Moj PC  
0 11 hvala 0
16 godina
offline
Re: Danas stiže prva velika nadogradnja za PlaySta
Ajar kaže...

već dolaze i nadogradnje, a od uređaja ni "p". pričaju babe po selu da nema čipovlja. kak je krenulo, već će izaći i 6-ica a peticu još neće isporučivati. 

 Sve otišlo za cjepiva. 

4 godine
offline
Re: Danas stiže prva velika nadogradnja za PlaySta
Jebodiah kaže...

 

Dodete li do pekare i zatrazite polubijeli kruh, prodavacica ce vam dati sirovo tijesto i naplatiti 6-8.- kn, a vi doma (najprije konzultirati s suprugom/suprugicom) ispeci u pecnici  vlastitog doma.

 Pan pek je to radio prošle godine, kada su ljudi zbog lockdowna više boravili u kući i sami pekli. Pa su prodavali štruce tijesta: "Tako naši kupci mogu odabrati razna smrznuta peciva u pakiranjima od 15 komada i sami ih ispeći u udobnosti svoga doma."

6 godina
offline
Re: Danas stiže prva velika nadogradnja za PlaySta
Next gen igre... S obzirom na situaciju to tek kraj 2022...tako da čemu žurba... Imam ps4pro i toliko igara na čekanju a s obzirom da mi se baš ne da miran do kraja 2022...A onda Xbox4

Svaka čast Sony... Ali STALKER 2 izlazi na Xbox4
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice