Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

poruka: 17
|
čitano: 17.586
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr".
15 godina
online
Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

Nemam neka velika ocekivanja za Diablo Immortal i tako. Isprobat cu je!
 Bitno mi je da diablo 2 dobiva podrsku i da ne shebu sa Diablo 4

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

parafrazirajući radu končara (novac ne tražim niti bih im ga dao) i uz živopisnu ilustraciju stjepana filipovića (za one koji ne znaju čitati). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 1
6 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
#Ajar

Druže Torrent...ljubičice bijela...tebe voli..gamerska populacija cijela.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

Nek je crna zenska vitez a ostalo geymere ocigledno nije briga.

Eventualno svaki supak dobije hemoroid.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

Ok je za razbibrigu.

Odigras malo na pc, nastavis kasnije na mob. 

Nije loše. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
Haman da su razvukli neku rezoluciju sa mobitela na PC i ne mozes je promijeniti.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2022 13:39 (H4X0R).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik

upalio, vidio neku scaleanu rezoluciju, očiti mobilni port, ugasio..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
15 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik

Tap here ->

Linux, Arch Linux.
15 godina
offline
Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

A kad je PC verzija još uvijek beta. 

Ali da se igrati, bitne stvari rade. Ima nekih nedostataka u GUIu kod igranja s kontrolerom, ali ima potencijala.

Matchmaking je odličan i brz.

 

Na iPad Pro radi savršeno, u 60 FPSa.

Na S22 Ultra ne mogu postaviti 60 FPSa i to mi je katastrofa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
Bitanga kaže...

A kad je PC verzija još uvijek beta. 

Ali da se igrati, bitne stvari rade. Ima nekih nedostataka u GUIu kod igranja s kontrolerom, ali ima potencijala.

Matchmaking je odličan i brz.

 

Na iPad Pro radi savršeno, u 60 FPSa.

Na S22 Ultra ne mogu postaviti 60 FPSa i to mi je katastrofa.

 PC verzija je beta, jer ovaj cash grab nije bio nikada ni namjenjen da izadje na PCu. Ali Lord of Greed (bli$$ard) ga je izbacio i za PC.

I vjeruje mi brzo ces udariti u paywall i odustati od igranja tako da se nemas zapravo sto i zaliti.

15 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
SamoPitam3 kaže...

 PC verzija je beta, jer ovaj cash grab nije bio nikada ni namjenjen da izadje na PCu. Ali Lord of Greed (bli$$ard) ga je izbacio i za PC.

I vjeruje mi brzo ces udariti u paywall i odustati od igranja tako da se nemas zapravo sto i zaliti.

 

Pa s obzirom da nemam ništa pametnije za igrati, bit će mi ok i ovo neko vrijeme. :-)

Imamo svi već iskustva sa mikrotransakcijama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

Meni je igra baš fora, za sada. Izgleda potpuno drugačije od svih Diablo igara koje smo imali prigodu igrati do sada.

Igram DH, char mi je lvl 39 i igrati ću 4 free koliko i kad mi se bude dalo.

Ne pada mi na pamet igrati kompetetivno, a za ubit vrijeme je čist ok.

Kad mi dosadi igrati jednom klasom, lako krenem iz početka s nekom drugom klasom.

 

Ne planiram trošiti lovu na ovu igru, kad udarim u paywall kako kolega reče, odustanem i to je to.

 

On the Internet you can be anything you want. It is strange that so many people choose to be stupid.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
fromcelltohell kaže...

Meni je igra baš fora, za sada. Izgleda potpuno drugačije od svih Diablo igara koje smo imali prigodu igrati do sada.

Igram DH, char mi je lvl 39 i igrati ću 4 free koliko i kad mi se bude dalo.

Ne pada mi na pamet igrati kompetetivno, a za ubit vrijeme je čist ok.

Kad mi dosadi igrati jednom klasom, lako krenem iz početka s nekom drugom klasom.

 

Ne planiram trošiti lovu na ovu igru, kad udarim u paywall kako kolega reče, odustanem i to je to.

 

 

Ja sam čak i platio season pass za početak. 5€ je ništa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mikrotr

kad ju za PC naprave 4K i da podržava HDR i srede kontrole onda cu je isprobati...za sada na PC-u je to teska beta

 

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
Horned Reaer kaže...

kad ju za PC naprave 4K i da podržava HDR i srede kontrole onda cu je isprobati...za sada na PC-u je to teska beta

 

 

Da, ima nekih gluparija, ali ok je za igranje.

Igram i na iPadu, no uglavnom na PCu.

 

Na mobitelu je užasno frustrirajuće, na S22 Ultra imam 30 FPSa pa nije baš ugodno za igranje, plus što sa rukom uvijek prekrijem jedini zvučnik :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: Od danas dostupan Diablo Immortal, a ima i mik
Igra je prvobitno planirana za mobitel, ali kad pokusas nanisat neki spell na mobitelu odmah ces ostaviti i preci na PC. O trzanju da ne i pricam.

Ja znam da im necu dati jednog dolara, pa nek prave micro transakcije koliko hoce.

Predjes jednom, malo igras riftove i ostala sranja, i unistall onda. Nista bolji nije ni D3 bio, repetitivno i dosadno.
 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice