Curve - fintech koji omogućava plaćanje telefonom

poruka: 8
|
čitano: 2.829
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Curve - fintech koji omogućava plaćanje telefonom ".
10 godina

Koristi li tko? Kakva su iskustva? Budući da sam na Erste koji nema ni google pay ni ništa, mislim da bi ovo dobro došlo...

0 0 hvala 0
12 godina

Plati k**ve sa Curve. Eto super reklame.

Sve u svrhu manjeg kontakta, a nakon što platiš, samo možeš gledati. Socijalna distanca, jel' tako?

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
Re: Curve - fintech koji omogućava plaćanje telefo
snake44 kaže...

Koristi li tko? Kakva su iskustva? Budući da sam na Erste koji nema ni google pay ni ništa, mislim da bi ovo dobro došlo...

ja koristim, zadovoljan sam

kartica je free i brzo stigne

natrpao sam unutra vivid, wirex i revolut, na klik u aplikaciji biram koja ce se teretiti...

ak ideš prek invajta dobiješ 5 funti, nije nešto al nije ni za bacit

10 godina
Također koristim, super stvar.

Od nedavno podržava i Diners, otprije Vise i Master tako da je sve pokriveno(pa i kreditne kartice).

Odlično za kontrolu/preraspodjelu troškova, postoji i opcija back in time gdje možeš prebaciti postojeći trošak na drugu karticu(treba 2-3 dana da povrat love na prvu karticu sjedne).

Isto tako super ako dijeliš zajednički račun s nekime, ja udaram preko GPaya a žena fizičku karticu pegla i ljubav cvijeta.

0 0 hvala 0

Disney Plus ne radi u HR, to se može zavarati preko VPNa, međutim za plaćanje treba kreditna kartica koja je iz USA. Da li ova curva omogućava da je virtualna kartica koju nudi iz USA?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
Ne.
Moja kartica ima britanski BIN, dok nove koje šalju mislim da imaju HR BIN. Dobiješ jednu fizičku karticu, u sklopu aplikacije imaš samo uvid u podatke od nje. Nije moguće dodavati nove virtualne kao npr. na Revolutu.
13 godina
Naplaćuje li curve podizanje keša sa pbz bankomata (ak se stavi PBZ kartica na curve) i koji su limiti?

0 0 hvala 0
8 godina

Znaci sve isto kao i gpay gdje biram ili pbz visa ili revolut

0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice