Crysis na Divljem zapadu

poruka: 13
|
čitano: 6.157
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crysis na Divljem zapadu".
14 godina
offline
Crysis na Divljem zapadu

ovih 150 GB mi je trenutno još uvijek nepremostivo... Moram uzeti novi SSD da ovo igram.

just when i thought i got out they pull me back in
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
markez_cro kaže...

ovih 150 GB mi je trenutno još uvijek nepremostivo... Moram uzeti novi SSD da ovo igram.

 pa s obzirom na veličinu današnjih AAA, a već i niže rangiranih igri moraš ga uzeti svakako. COD MW2019 ima 120,  Battlefiled 1 i 5 su oko 80gb, Novi AC odyssey oko 70, zadnjih par godina sve igre su oko 50 ili više giga, a jedan free to play Apex Legeneds je 40gb, War thunder 35gb.

 

Tako da bolje brže nadograditi SSD ako baš želiš na tome imati igre i brži loading. Eh da a i ne uzima igra 150gb, nego 112gb.

9 godina
offline
Crysis na Divljem zapadu

Mene nije mucila ni gigabajtaza ove igre koliko cinjenica da na lanjskom hardwareu (2700X, 16 GB DDDR4 3400 Mhz + ASUS 1080 Ti na ASUS Hero VII) ova igra se prvo nije htjela ni pokrenuti, a kad se konacno pokrenula (dok su bacili patch il 2) onda nisam mogao dalje od 35.6 FPS-a - bilo sve na low il high. Ne shvacam Rockstar, slicnu situaciju imao im je GTA V, a ocigledno je da nista nisu naucili od toga. Situacija jest bolja sad, ali daleko od idealne tako da cu cekati jos koje vrijeme dok ne izadje novija verzija Nvidia drivera jer zadnje dvije mi uspjesno onemogucavaju igranja ostalih igara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
Zato se igre ne kupuju prije barem 3 mjeseca od izlazka,dok se ne pokrpaju i dok ne izadju barem 3-4 verzije drivera.Ja cak i kad ih hocu "na divlje" skinuti,ne skidam ih prije ta 3 mj.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
.
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.11.2019 14:36 (zlajutin).
16 godina
offline
Crysis na Divljem zapadu

Eto kupio igru dan prije izlaska i već utuko 26 sati bez problema...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
doktor1 kaže...

Eto kupio igru dan prije izlaska i već utuko 26 sati bez problema...

 sad me malo sram kad si reko vec 26 sati, ja sam na 110

10 godina
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
Sarenn kaže...

Mene nije mucila ni gigabajtaza ove igre koliko cinjenica da na lanjskom hardwareu (2700X, 16 GB DDDR4 3400 Mhz + ASUS 1080 Ti na ASUS Hero VII) ova igra se prvo nije htjela ni pokrenuti, a kad se konacno pokrenula (dok su bacili patch il 2) onda nisam mogao dalje od 35.6 FPS-a - bilo sve na low il high. Ne shvacam Rockstar, slicnu situaciju imao im je GTA V, a ocigledno je da nista nisu naucili od toga. Situacija jest bolja sad, ali daleko od idealne tako da cu cekati jos koje vrijeme dok ne izadje novija verzija Nvidia drivera jer zadnje dvije mi uspjesno onemogucavaju igranja ostalih igara.

 ja toliko imam na high-medium settingsima. Jednostavno si moraš namjestit te settingse da bi dobio najbolju moguću grafiku i najbolje moguće performanse (vidi: 

i
)

12 godina
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
Sarenn kaže...

Mene nije mucila ni gigabajtaza ove igre koliko cinjenica da na lanjskom hardwareu (2700X, 16 GB DDDR4 3400 Mhz + ASUS 1080 Ti na ASUS Hero VII) ova igra se prvo nije htjela ni pokrenuti, a kad se konacno pokrenula (dok su bacili patch il 2) onda nisam mogao dalje od 35.6 FPS-a - bilo sve na low il high. Ne shvacam Rockstar, slicnu situaciju imao im je GTA V, a ocigledno je da nista nisu naucili od toga. Situacija jest bolja sad, ali daleko od idealne tako da cu cekati jos koje vrijeme dok ne izadje novija verzija Nvidia drivera jer zadnje dvije mi uspjesno onemogucavaju igranja ostalih igara.

 GTA V je imao najblji port u istoriji gaminga, jedino ako mislis na IV. Ja sam tjerao GTA V na GTX 9800, 1GB verzija, naravno sve low, ali je bilo "igrivo" (i to na prvi dan izlaska). A skoro sve na ultra je tjerala 1060 GTX, 1080p.

 

 

Darko
9 godina
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu

Nije ispocetka, isto je bilo stucavica ko sa RDR2 ali ne tako jako. Kazem, znam da moj trenutni hardware nije best of best, ali dovraga nemozes mi igru prisilno lockati iz nekog divljeg razloga na 35.6 fps-a i ni mrvu gore, pokusao ja sve na low il na high . Znam da se dogadaju poteskoce i to su priznali i Rockstar i Nvidia (Nvidia radi jos uvjek na novim driverima do sad je izdan hotfix) ali opet. Zato sam i rekao da ocito nisu naucili nista od vremena GTA V. Ali ajd, poboljsavaju se stvari lagano i sad vucem 60 sa podosta toga na high, jos da Nvidia prestane trgati po igru il dvije koje igram uz to sa svakom novom iteracijom drivera - ja sretan.

4 godine
protjeran
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
To je tako kad se žuri a u fokusu su primarno konzole. Nije engine ništa zahtjevniji od bilo kog drugog, već je katastrofalno optimiziran, odnosno prebačen na računala, po čemu je Rockstar (i oni koji rade za njih) već notoran. Naime, pametniji pokretači u otvorenom svijetu iscrtavaju samo bliže predmete i one u fokusu te fino raspodijele posao na sve jezgre cpu-a i gpu-a. Ako stari ps3 normalno vrti bez trzanja sličnu scenu sa čitavim gradom, ljudima, životinjama i okolnim planinama i šumama, nema razloga da to jedna 2070 ne sažvače ko zec salatu. Da nisu dobro obavili konverziju govori podatak da rdr2 ne uzima puno videomemorije, što znači da nema preteških tekstura ni poligona. Ili je napravljeno još gore - ostavljeno je bufferima da nabijaju obični ram i cikluse cpu-u. A kako nije sve dovršeno i žurilo se zbog crnog petka i Božića, tako su mnogi igrači u početku (a i sada) imali problema unatoč prilično jakim konfiguracijama. Inače, igra nije ništa posebno. Zaigrao sam je na par sati i prestao. Nit je priča nešto posebno nit je grafika nešto neviđeno. Solidna igra s puno praznog hoda, repetitivnih misija i dosade. Radije ću po 20-ti put zaigrati stari dobri Crysis, kad ste ga već spomenuli :))
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.11.2019 2:26 (Kokobil50).
 
3 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
Del_Boy97 kaže...
doktor1 kaže...

Eto kupio igru dan prije izlaska i već utuko 26 sati bez problema...

 sad me malo sram kad si reko vec 26 sati, ja sam na 110

Hmm, kako vam se dalo? Ja sam to kupio jer je to navodno open-world igra, demo izgleda super, a ja sam se našao u nekakvom selu u kojem ne želim biti, s nekakvim ljudima s kojima ne želim biti i ne mogu nikud osim u strogo definirane misije. Malo sam se mučio s time, ugasio igru i pokrenuo Kingdom Come Deliverance kojij je stvarno open-world. 

10 godina
offline
Re: Crysis na Divljem zapadu
rjakopec kaže...
Del_Boy97 kaže...
doktor1 kaže...

Eto kupio igru dan prije izlaska i već utuko 26 sati bez problema...

 sad me malo sram kad si reko vec 26 sati, ja sam na 110

Hmm, kako vam se dalo? Ja sam to kupio jer je to navodno open-world igra, demo izgleda super, a ja sam se našao u nekakvom selu u kojem ne želim biti, s nekakvim ljudima s kojima ne želim biti i ne mogu nikud osim u strogo definirane misije. Malo sam se mučio s time, ugasio igru i pokrenuo Kingdom Come Deliverance kojij je stvarno open-world. 

 znaci u prevedenom igra nije za tebe? Ja sam se baš zabavio najviše u random jahanju jer uvijek susretnes nekoga ili nešto sa strane što te zabavi do iduceg objectiva, side misije, main misije. Likovi su mi fantasticni, a posebice arthur.

 

Nakon toga imaš i RDR online u koje sam sate i sate proveo s ekipom u igranju misija i grindu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice