Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command II

poruka: 9
|
čitano: 3.539
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command II".
16 godina
offline
Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command II

Gledao sam gameplay ovoga na youtubeu prošle godine. Nisam znao da se radi o domaćim autorima.
Šteta što generano nisam sposoban za strategije. Pokušavam ući u taj žanr već desetljećima i nikako da pohvatam sve moguće resurse i mikromenadžment.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command II

jebeš ratnu igru u kojoj prsan digićima ne minira prugu a dimnjačar ne nalije kolofonija u vino. jozo, daj vode!* 

 

 

*

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2019 10:11 (Ajar).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command II

Sad još samo treba dočekati drugu polovicu godine...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command
Korny1603987 kaže...

Gledao sam gameplay ovoga na youtubeu prošle godine. Nisam znao da se radi o domaćim autorima.
Šteta što generano nisam sposoban za strategije. Pokušavam ući u taj žanr već desetljećima i nikako da pohvatam sve moguće resurse i mikromenadžment.

 

Trebala bi biti jako pristupačna novim igračima (misli se na prvi nastavak, iz 2011). Vele da joj je to ogromna prednost u usporedbi s drugim sličnim igrama.

 

 

Ja bih je možda mogao uzeti ako bude kakav popust na Steamu, ali još bolje da ima demo pa da vidim jel mi to uopće paše.

16 godina
offline
Re: Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command
Korny1603987 kaže...

Gledao sam gameplay ovoga na youtubeu prošle godine. Nisam znao da se radi o domaćim autorima.
Šteta što generano nisam sposoban za strategije. Pokušavam ući u taj žanr već desetljećima i nikako da pohvatam sve moguće resurse i mikromenadžment.

 Korny, ovo je operational-level strategija, što znači da nema politike, papirologije i sličnog. Znalci kažu da se radi o entry-level predstavniku žanra. Pa sad... probaj. Možda ti se dopadne.

16 godina
offline
Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command II

Istina, ali imam na kompu i crusader kings II i Age of civilisations 2 i oboje slabo igram.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command II

Okej, igra li još ko od stare ekipe Panzer generala ?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command
DarthMarkus kaže...

Okej, igra li još ko od stare ekipe Panzer generala ?

 Naravno! Već 25 godina! 

 

Sad se ćeka PANZER CORPS 2!

16 godina
offline
Re: Croteam i 2x2 Games najavili Unity of Command

Meni najdraža:

 

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice