Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, iznutra

poruka: 9
|
čitano: 4.319
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, iznutra".
3 godine
neaktivan
offline
Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, iznutra

sta reci..

mocno ali meni preskupo.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, iznutra

striiiiičeeeek, a di se to kod nas u dućanu može kupit? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, izn
16 godina
offline
Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, iznutra

Puno je to love, recimo kod nas 1350kn. Da su tipa 800-900, uzeo bih u obzir. Mada opet s druge strane ako imate neke bolje sluške s 80 ohma na više impedancije, nešto treba za čuti to kako treba. Recimo Audeze Mobius imaju VRHUNSKI zvuk, ali po cijenu toga da žičane moraju imat bateriju za built-in amp i dok su u "leru" lagano šume zbog toga te je taj razlog no1 zašto i dalje primarno koristim Beyerdynamic koje su koštale 40% njihove cijene.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, izn
Ono što će neke možda zanimati, u FPS igrama stvarno pomaže da se enemy čuje prije. Gledajte na ovu zvučnu karticu kao nešto što će vam trajati duže nego PC/laptop (osim ako ne rikne naravno).

P.S. Hvala na recenziji
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, izn
da li mi se isplati uzeti radi
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, izn
HCMAA kaže...
da li mi se isplati uzeti radi

 za bilo što osim ovoga i nema smisla uzimati napravu. samo pazi: recenzija ne smije biti starija od 48 sati pa ćeš možda morati moliti Davora da je ponovi, ako sad nisi pri perju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, izn
Lovac kaže...

Puno je to love, recimo kod nas 1350kn. Da su tipa 800-900, uzeo bih u obzir. Mada opet s druge strane ako imate neke bolje sluške s 80 ohma na više impedancije, nešto treba za čuti to kako treba. Recimo Audeze Mobius imaju VRHUNSKI zvuk, ali po cijenu toga da žičane moraju imat bateriju za built-in amp i dok su u "leru" lagano šume zbog toga te je taj razlog no1 zašto i dalje primarno koristim Beyerdynamic koje su koštale 40% njihove cijene.

 Šume zato što je unutra pojačalo A klase koje ne "siječe" signal i nema izobličenja, naravno cijena je potrošnja i u "leru" te taj lagani šum koji se javlja zbog postojanja DC komponente i kada nema ulaznog signala. Znači sve OK. 

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
3 godine
neaktivan
offline
Re: Creative Sound BlasterX G6 - Izvana igrač, izn
dakle ja sam si uzeo taj stroj prije pola godine pošto imam ps4 i sennheiser-ove slušalice za koje treba malo više snage nego ono šta dobijete preko kontrolera a i s obzirom na to da nikad više neću uzimat onaj šugavi gold wireless headset koji se doslovice raspao nakon 2 godine kotištenja.

kartica je mrak tu nema rasprave. imate equalizer sa milion parametra tako da možete izvuči optimum iz svojih slušalica ukoliko vam flat profil ne odgovara. uz to podržava dolby digital i ima virtualni surround preko softverske emulacije koji možete također štelati.

sve u svemu zvuk je fantastičan i ja bih rekao neusporediv sa onim na koji ste navikli ukoliko niste nikad koristili kvalitetan dac/amp.

ALI zašto ovo pišem. soundblasterx g6 ima jednu ogromnu manu a to je da kod dosta ljudi, uključujuči mene, dolazi do povremenog kvrckanja i prekidanja zvuka radi hardverskog problema između kartice i usb porta koji koristi za napajanje. dakle creative labs kaže da kartica može stvarati taj problem ako se koristi preko usb 3.0 (guglajte soundblasterx g6 crackle pop reddit). eto s obzirom da se to nigdje ne spominje htio bih vas upozoriti da znate u što se upuštate pri kupnji ovog ne baš jeftinog uređaja.
 
4 0 hvala 4
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice