Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

poruka: 13
|
čitano: 4.230
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na".
8 godina
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

Svaka čast na brzini, ali ako postoji primjer bacanja novca onda je to kupovina brže memorije...

Ja rekoh
Moj PC  
4 2 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Re: Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski ki
Feudalac kaže...

Svaka čast na brzini, ali ako postoji primjer bacanja novca onda je to kupovina brže memorije...

 Možete li li to elaborirati, molim Vas ?!

Da, JA lično i osobno !
12 godina
protjeran
offline
Re: Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski ki
Anđeo bez falinge kaže...
Feudalac kaže...

Svaka čast na brzini, ali ako postoji primjer bacanja novca onda je to kupovina brže memorije...

 Možete li li to elaborirati, molim Vas ?!

 naravno da nemoze, prica gluposti jer ocigledno nije u toku s hw.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

Koji je ovo MemTest koji radi u Win?

 

lele jesam zahrđao...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

Mislim da mi je valentin procjenio da moj mushkin vrijedi 300kn ddr3 svaki, CL9 na 2133... a ja svaku plocicu platio 600kn od redline serije, boackline bio jeftinije jer kingston hyperx je u praksi isto... sa smijehom govore ljudi. Onda kad im kazem da im je ram usko grlo za cpu i gpu, na 1600Mhz, ljudi se smiju. Jer ocito nerazumiju samu arhitekturu iza svega, nerazumijem je ni ja toliko priznajem, ali gledao sam pi testove, te razliku rama na 1333Mhz i 3000Mhz pa kad se vidi FPS boost, cudno zar ne?

Ali nije problem iskesat 1000 eura za gtx 1080 Ti ali dati za ram vise od 300-400kn nedaj boze...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski ki
U toku? Intelovi procesori imaju vrlo malo koristi od brže memorije, razlike su od nule u 4K gamingu preko prosječnih 1-2% u Officeu i ostalim poslovnim aplikacijama do 5% u 720p gejmingu - čitaj 315 fps-a umjesto 300.
Ja rekoh
12 godina
neaktivan
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

Kaj vrijedi imati 4333Mhz Ram kada isti trpi visoke latencije od CL 26,danas je najoptimalnije imati DDR4 Ram od cca: 3200Mhz sa CL15 postovkama ili manjim i kao takvi su ništa manje sporiji od navedenih u svakodnevnom korištenju i koštaju puno manje para.

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

...." Samsungovi memorijski čipovi su birani ručno. " ~ BUHAHAHAHAHAHAA 

 

Kakve priče ovi prodaju? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

 

Ako je suditi prema "Linus-u" kolege(@Feudalac &@3n3m1) su potpuno u pravu. Korisnost brze memorije krajnje je marginalna i bolje je kupiti npr. brzi procesor nego dodatno utrositi novce na nesto brzu memoriju.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2017 12:40 (1student).
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

Meni ovo forsiranje visokih frekvencija nema smisla još tamo negdje od predstavljanja 400 MHz DDR CL2 

K
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

Da ni ja ne razumijem bas to nabrijavanje na frekvencije s obzirom na način koji ta memorija radi, pogotovo sad kad smo već na DDR4, a latencije su se čak i pogoršale, a one su dosta bitne.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski kit na

Nekada je bitnija količina a često brzina i latencija, zavisi tko što radi, tako da je teza o promašenosti brze memorije promašena.

Za elaboriranje se obratite forumašu @ ihush, jer on ima živaca pisati kobasice... 

Da, JA lično i osobno !
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Corsair: Imamo najbrži 32GB DDR4 memorijski ki
Korky kaže...

Meni ovo forsiranje visokih frekvencija nema smisla još tamo negdje od predstavljanja 400 MHz DDR CL2 

 Pa dobro ne moraš iči toliko daleko sa prastarim DDR,DDR2 je ponudio 800 Mhz,DDR3 je ponudio 1600 Mhz i na poslijetku imamo DDR4 sa kojim čemo imati standarnih 3200 Mhz i mislim da su to brojke u megaherzima koje čine zlatnu sredinu za korisnika. E sada postoje glasine da če uskoro izbaciti i DDR5 standard sa drugačijom strukturom čipa jer se sa DDR čipom došlo več do plafona oko nabrijavanja megaherza što se tiče samoga silicija.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 17:05 (3n3m1).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice