Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

poruka: 18
|
čitano: 5.589
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina".
16 godina
odjavljen
offline
Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

Koji fail...

 

Noctua je ljubav 

Freak Show Inc.
 
13 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
Friday kaže...

Koji fail...

 

Noctua je ljubav 

 Evo, i kumov komp opći s Noctua NH-D15 Cromax Black 

Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
12 godina
offline
Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

Ispravak netočnog navoda: Iako je Corsair itekako poznat po hladnjacima za procesore, svi su oni donedavno bili temeljeni na protoku vode.

 

Evo ja sam imao ovoga tamo negdje 2010

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
BlueMax kaže...

Ispravak netočnog navoda: Iako je Corsair itekako poznat po hladnjacima za procesore, svi su oni donedavno bili temeljeni na protoku vode.

 

Evo ja sam imao ovoga tamo negdje 2010

 

Oprosti, ne cujemo te od ovog testiranog hladnjaka!!!

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

Toliko dobar cooler da je zadnjih tjedana na neweggu ravno na 75% popusta, iako priznam, danas samo 51% :D Sve u svemu dobar komad metala, ako ne marite za buku ili ste izgubili čulo sluha.

 

Nego, 2005. zove Corsair, 4 heatpipea u high endu? LOL. Biti usporediv Noctuom, ali 7 -10 Db extra; ja stvarno ne vidim niche za ovaj kuler osim u situaciji "Corsair - imamo velik kuler" i "Random - 'ocu velik' kuler, imamo KORSERA! :D

 

 

Disclaimer: Autor posta ima poseban odnos sa svojim usima, te im ne da bas da se uznemiravaju (FOTO3) :D

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
16 godina
offline
Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

Uvijek ce mi bit ljepse vidjet gromadu aluminija nego vodeno...

Obozavam stavit pola kile metala na TDP od 65W :D

Truth in engineering.
 
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
Jovanka kaže...
 

 

Disclaimer: Autor posta ima poseban odnos sa svojim usima, te im ne da bas da se uznemiravaju (FOTO3) :D

 

 

Gdje si to kupio? Hocu imena i adrese...

 

Batista kaže...

Uvijek ce mi bit ljepse vidjet gromadu aluminija nego vodeno...

Obozavam stavit pola kile metala na TDP od 65W :D

 

Naravno ali neces mlaznjak staviti jbt...

 

EDIT:

Kod mene proc u ECO modu. Vrti CB - temperatura 59 stupnjeva uz 680 rpm noctue... Cuje se kao kad mis pljune u pamuk.

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 14:01 (Friday).
11 godina
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
Friday kaže...

Gdje si to kupio? Hocu imena i adrese...

 

 

#Onokad me pitaju zasto volim cuvati ambalazu <3

 

Chipoteka, 139kn.

 

 

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 14:11 (Jovanka).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
Jovanka kaže...
Friday kaže...
Jovanka kaže...
 

 

Disclaimer: Autor posta ima poseban odnos sa svojim usima, te im ne da bas da se uznemiravaju (FOTO3) :D

 

 

Gdje si to kupio? Hocu imena i adrese...

 

 

#Onokad me pitaju zasto volim cuvati ambalazu <3

 

Chipoteka, 139kn.

 

 

 

Samo do 8khz?

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
Friday kaže...

 

Naravno ali neces mlaznjak staviti jbt...

 

EDIT:

Kod mene proc u ECO modu. Vrti CB - temperatura 59 stupnjeva uz 680 rpm noctue... Cuje se kao kad mis pljune u pamuk.

 Nisam ni mislio ovaj stavit, TDP od 65W na ogroman hladnjak rezultira sporim okretanjem ventilatora... Nekad cak i stane...

Truth in engineering.
11 godina
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

Friday, za 139kn, tako pise :D Studijsku opremu cete naci u nekom drugom establishmentu po popularnijim cijenama

Lagani search na Aliju me dovodi do zakljucka da se u rangu 10-30$ koristi isti senzor:  Frequency response: 31.5Hz ~8.5KHz

https://bit.ly/3jgS6Rg

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.2.2021 14:32 (Jovanka).
11 godina
online
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
Čuj sad ovoga - u eco modu, najbolje da mu ugasiš pola jezgri pa testiraš. Mislim da si predugo u irskoj pa od obijesti ne znaš kud bi :p
15 godina
offline
Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

Ovaj svijet je totalno otišao u q. Preko 500 kn za zračni hladnjak.

 

Ni grafičku za entuzijaste više neš moći kupiti za 2000 kn.

K
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

 
Noctua slikana na zadnjoj strani Buga (Sviđa mi se što je i Lenovo i Intel tu)

Ove recenzije su mi komedija. Pogledaš tko je ustupitelj i šta se recenzira i sabereš 2+2. Ustpupitelj: Corsair, recenzira se Corsair.
Ocjena za buku 6? Koja ocjena? Ako je fakultetska onda je to prolazna ocjena, školska.. onda je to super duper talentirani momak koji će konačno pustiti hladnu fuziju veličine manjeg frižidera.

Noctua sa slike bučna je 9dB(A) a mislim da u gluhoj komori svoje srce (kada niste zagrijani nego u stanju mirovanja) čujete sa 7dB(A).

Gledam dostuponost: 581 kn i to pod uslovom da platiš i čekaš ali na kartice 628 kn i pazite opisa:
Dual Fan CPU Coole (nedostaje slovo R)
Isporuka: 6 - 10 radnih dana
Jamstvo: (više informacija).
Priključnice (!!!) LGA 1150.. 
Brzina motora pumpe (max): 2400 RPM

Brzina motora pumpe??? Kakve crne pumpe?

Da ne govorim da cijena ide do 765 Kuna premo megabajt.hr gdje dostupna odmah i spreman sa baš na sve kompromise i ove gore gramatičke pogreške ali.. moja (ne)sreća jer ne ide u Threadripper.

Kakav Epic Fail od ovog Corsaira.. inače sam veliki ljubitelj ovih gadgeda (kao što su šolje za kavu, majice, olovke i sl. od poznatih brandova) ali mene bi bilo sramota nositi ovaj šarafcige... pardon... odvijač.


Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina

Ne znam sta ko ima potrebu hladiti ali evo danima vec, bez prekida, na 100% svih jezgri, ryzen 9 3900x, sa svim jezgrama na 4100mhz, ohladjen na urednih 75-80 stepeni  sa vrlo tihim ventilatorom koji se lako zamjeni sa nečim jos tisim i jacim ili se cak stave dva

 

https://www.lc-power.com/en/product/cpu-cooler/lc-cc-120/

 

za cijenu 30 eura ja sam blago receno odusevljen, jer orginalni wraith prism koji je bio boxu sa procesorom nije mogao ohladiti kako treba i nakon par sati opterecenja bi iskocio, a slovi kao dobar hladnjak.

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
picajzla0707 kaže...
Čuj sad ovoga - u eco modu, najbolje da mu ugasiš pola jezgri pa testiraš. Mislim da si predugo u irskoj pa od obijesti ne znaš kud bi :p

 

Gubim 10% multicore performansi a potrosnja srezana gotovo na pola. Single core je isti - dakle igre uopce ne trpe. Ako renderiras onda ima smisla drzati sve na max. U svim ostalim slucajevima samo ECO mode ima smisla

Freak Show Inc.
11 godina
online
Re: Corsair A500 - Prilagodljiva zračna mrcina
Kupiš zvjer i onda joj poturpijaš zube, samo pola centimetra...
Ostavi irsku, vidi što radi od tebe :D
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice