Čitatelji biraju - tech youtuber godine

poruka: 26
|
čitano: 6.605
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitatelji biraju - tech youtuber godine".
15 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Aaand the victory goes to...AdoredTV!!!!

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Ono kad gledaš listu i ne pratiš ni jednoga 

Očito postoji posebno mjesto u paklu za takve poput mene 

 

Kruha i igala...
 
12 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Pratim samo dva kanala s liste, i mogu s razlogom reci da je HWC ove godine

dotakao dno dna. Prije 5-6g su jos bili veoma super, no danasnji videi

su im vecinom "reklame", a ne recenzije. Valjda idu na to da zarade.

 

Dok LTT raste iz godinu u godinu, pristupacan je, zabavan,

i ne gleda se samo zarada i sponzori, nego jednostavno da isprobaju nesto novo, nesto divlje...

Totalno suprotno od HWC-a, jer LTT je nekad bas bio takav - sponzorirane reklame, kao HWC sada.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine
ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 11:59 (Louis Pluto).
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Stare prdonje gledaju samo Petrica na N1

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

LTT definitivno gledam najredovnije, a od ostalih, čuo sam za ponekog i recimo da Hardware Canucks imaju dobrih informativnih videa. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 12:36 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
Fali vam najprofesionalniji - Andrew Marc David
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 12:41 (tomislav_oxy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Unbox Therapy?

and the heavens shall tremble
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Z Reviews je legenda.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
Hardware unboxed?
Moj PC  
13 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
Hardware unboxed bez konkurencije.

Bugovci nemojte se ljutiti ali ove liste su vam koma, prvo misevi i monitori a sada ovo, nemate doticaja sa stvrnoscu.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
7 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
Jakovp kaže...
Hardware unboxed bez konkurencije.

Bugovci nemojte se ljutiti ali ove liste su vam koma, prvo misevi i monitori a sada ovo, nemate doticaja sa stvrnoscu.

 istina, hu u biti recenzira ono što se kupuje, što je pristupačno i bira najbolje od toga... njihov best buy i jest best buy, reality checkmark √... bugovcima - zbog neuvrštavanja

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.12.2019 14:49 (Louis Pluto).
15 godina
neaktivan
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Linus - jer je kritizirao Intel prilikom predstavljanja procesora netom prije nego što je to učinio AMD

X
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Teški promašaj na listi, a to je nedostatak Lewis George Hilsenteger koji vodi Unbox Therapy.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Baš sam se pitao gdje je Unbox Therapy

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Mr. Mobile, Bug, hej?

Čovjek koji ulaže najviše srca i truda u ono što radi + što ima glas kao stvoren za naraciju.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Ej, a di je Hardware Unboxed?! Pa oni su, uz Gamers Nexus imali izvrsnu godinu.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Ove kanale s milijunskim brojem pretplatnika treba zaobilazit, sve redom iskomercijalizirana sranja od kanala.

Kad youtube kanal prijeđe par stotina k pretplatnika, ide se lagano na pravu produkciju, potpisuju se ugovori s određenim medijskim kućama i to više nema veze objektivnošću i mozgom.

Neovisne recenzije treba tražiti negdje dalje.

http://dukedantalion.weebly.com/
 
0 4 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
Je..istina.Jednom sam se gadno zahebo jer sam vjerovao recenziji na You tubu.Kupil sam mobitel LG V10.Recenzije su bile,ono..savršenstvo od mobitela.Na kraju se ispostavilo da je mobitel zadnje govno.(najgora kamera na mobitelu ikad,i bootloop problemi.)Reko..nikad više,ja sam prošao tu školu.
14 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
danko99 kaže...
Je..istina.Jednom sam se gadno zahebo jer sam vjerovao recenziji na You tubu.Kupil sam mobitel LG V10.Recenzije su bile,ono..savršenstvo od mobitela.Na kraju se ispostavilo da je mobitel zadnje govno.(najgora kamera na mobitelu ikad,i bootloop problemi.)Reko..nikad više,ja sam prošao tu školu.

 Vjerojatno si to MKBHD-a gledao, lik je dosta subjektivan, ja isto kupio audio technica m50x pa mi se nisu svidjele a on ih nahvalio kao najbolje ikad, stvar je u tome što je on dosta short-term, nešto ga impresionira na prvu i to nahvali, Mr.Mobile je puno profesionalniji što se tiče recenzija.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
4 godine
protjeran
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

jesam ja jedini koji ne moze ogranski podnjet, gledat ni slusat vise filozofa mkbhd-a.
ne znam zasto ali mi frajer bas bolesno ide na nerve.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
danko99 kaže...
Je..istina.Jednom sam se gadno zahebo jer sam vjerovao recenziji na You tubu.Kupil sam mobitel LG V10.Recenzije su bile,ono..savršenstvo od mobitela.Na kraju se ispostavilo da je mobitel zadnje govno.(najgora kamera na mobitelu ikad,i bootloop problemi.)Reko..nikad više,ja sam prošao tu školu.

imam i aktivno koristim LG v10 (H960A) i dan danas, mobitel je super, kamera (za to vrijeme) perfektna, bootloop nikad... radi potpuno normalno, jedino preslaba baterija (promijenio sam ih već 3 od 2015)

 

btw. nisam uopće naišao na lošu recenziju tog mobitela, koliko znam svi su ga nahvalili pogotovo kameru koja je u to vrijeme bila među prvima ako ne i prva s tzv. pro modom odnosno mogućnošću kompletno manualnog podešavanja svih postavki

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 15:13 (Louis Pluto).
12 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
191x7 kaže...

Ej, a di je Hardware Unboxed?! Pa oni su, uz Gamers Nexus imali izvrsnu godinu.

 

Bas sam se isto pitao, po meni su oni tehnicki najpotkovaniji kanal uz Gamers Nexus. Mozda malo vise preferiram njih od GN-a jer im je sadrzaj jednostavniji za pratiti (meni bar) i bave se vise temama koje mene zanimaju. Isto tak, jako puno sati ide u njihove benchmarkove i po meni nema boljih na youtubeu po pitanju benchmarkanja igri/hw-a, ali naravno sve je to "personal preference". Tak da od mene "glas" za HW Unboxed. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 16:00 (kameni_zg).
14 godina
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

volim pratit tech you tubere,možda najviše MBHD,ali sam primjetio da je tip potpuno opsjednut ultraskupim stvarim i svake godine sve više recenzira samo jako skupe stvari 

 

najbolji su mi ovi manje poznati, ovi najpozantiji su se do jedan prodali nema tu više pravih recenzija nego samo jako dobro smišljene reklame za uglavnom skupe proizvode

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 16:29 (blackalbum).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Čitatelji biraju - tech youtuber godine

Od navedenih sigurno najvise uzivam u LTT jer ih boli ona stvar i u zadnje vrijeme se jako zabavljaju sto se vidi po njihovim videima i Gamers Nexus jer idu u beskrajne detalje i to cijenim

 

Tu bi jos spomenuo Level1Techs koji mi je u zadnje vrijeme jako prirasao

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Čitatelji biraju - tech youtuber godine
Na ovoj listi Linus debelo sisa sve ostale po pitanju tech sadrzaja. Njegov kanal (odnosno firma LMG) je najvise napredovao od osnivanja.
Od obicnih unboxing videa (i citanja sta pise na kutiji) do pravih malih projekata koje ukljucuje glodalice, pile itd.
Malo je nezahvalno da su mu u konkurenciji mkbhd i unbox therapy. Nes' ti tog tech kanala koji se 99% slucajeva bavi mobitelima. Ima takvih istih ko pijeska na plazi. Ista stvar - drugo pakiranje.

Edit: isprike, unbox therapy nije na listi ali sam vidio da se spominje zasto ih nema.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 19:42 (AA-d00d).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice