Cijepljenje i necijepljenje

poruka: 455
|
čitano: 65.714
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijepljenje i necijepljenje".
14 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

Ključno sa tvog prvog linka

 

"Međutim, prema Tegnellovim riječima za dnevni list Dagens Nyheter, Švedska se neće zadovoljiti samo dobrom procijepljenošću starijih: "Širenje infekcije više ne utječe toliko na opterećenje zdravstvenog sektora, zato što su rizične skupine cijepljene. Očekujem da će se takav trend održati. Međutim, moramo ići naprijed i dosegnuti što je moguće više ljudi drugom dozom kako bismo bili zaštićeni od delta soja koronavirusa. Sada mlađa populacija dolazi na red i važno je da svi prihvate cijepljenje."

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

Švedska trenutno nije ništa procjepljenija od EU prosjeka, a brojke su im daleko bolje od većine zemalja unatoč procijepljenosti koja drugima nije dovoljna, te izostanku mjera. Hm, do čega bi moglo biti!?

 

S druge strane, iako nemaju obavezno cijepljenje, nemaju nikakav pritisak ni ograničenja za necijepljene, te su imali striktnu dobnu prioritizaciju za zdrave po pitanju cijepljenja (za što su neki tvrdili da nije provedivo i da bi usporilo cijepljenje), imaju veću procijepljenost i bolji odaziv nego mi. Ponovno, pristup temeljen na povjerenju, a ne prijetnjama se pokazuje kao učinkovitiji...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.7.2021 8:17 (MrBlc).
2 godine
protjeran
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Bedaci su u oba tabora ukratko.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Necu se cjepiti, jer cjepivo je otrov! I znam da bez potvrede uskoro necu moci kupovati ni prodavati, izgubit cu poso,  itd.

Moji bliznji  ce me mozda prijavljivati kao necijepljenog, kao onog sta "siri bolest". To ce sve doci i to mora tako biti, prorokovano je , zapisano u Sv . Bibliji. Ali svejedno ja se NECU CJEPITI, JER CJEPIVO CE VAS UBITI.  Ovo je borba ne za zivot ovo je borba za spasenje nasih dusa, jer mnogi ce zavrsiti u vjecnom paklu. A cjepivo je samo uvertira za 3 svijetski rat, glad , zaraze, bolesti, itd, Uskoro ce se antikrist pojaviti u javnosti i svi ce ga voljeti i odobravati, vecina covjecanstav, zvati ce ga covjekom mira,  a lazni papa franjo tj lazni prorok mu samo pomaze, da zbuni vjerne. Ko kako hoce, ali ako covjek ne prati mas medije i trazi istinu naci ce je. Jer ovi svi svijetski mediji su u vlasti masona, barem ogromna vecina. Oni koji kazu suprotno njihovim lazima, odmah ih se cenzurira, proglasuje teoreticari zavjere, itd. Ostali ce kao guske u maglu, tj glavu u pjesak. Znam da se mnogima ne svidja, ali kome istina godi, pa i Krista su razapeli radi Istine. Shvatit cemo svu istinu za vrijeme Velikog Upozorenja. Ili cemo se poniziti pred Bogom i TRAZITI NJEGOVO OPROSTENJE ili cemo ga odbiti i tako tvoriti sotoninu vojsku, i nakraju zavrsiti zauvjek u paklu, tamo gdje vatra gori vjecno i nemaju mira oni koji tamo ulaze. OSTAVITE SVAKU NADU VI KOJI ULAZITE TAMO. Bez uvrede ikome, otvorimo oci ljudi. Jer laz je zagospodarila ovim svijetom, tako jasno da samo oni koji NE ZELE VIDJETI NECE NI VIDJETI. ✌️

Odmori u Istini! :-)
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 22:19 (veseli007).
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
veseli007 kaže...

Necu se cjepiti, jer cjepivo je otrov! I znam da bez potvrede uskoro necu moci kupovati ni prodavati, izgubit cu poso,  itd.

Moji bliznji  ce me mozda prijavljivati kao necijepljenog, kao onog sta "siri bolest". To ce sve doci i to mora tako biti, prorokovano je , zapisano u Sv . Bibliji. Ali svejedno ja se NECU CJEPITI, JER CJEPIVO CE VAS UBITI.  Ovo je borba ne za zivot ovo je borba za spasenje nasih dusa, jer mnogi ce zavrsiti u vjecnom paklu. A cjepivo je samo uvertira za 3 svijetski rat, glad , zaraze, bolesti, itd, Uskoro ce se antikrist pojaviti u javnosti i svi ce ga voljeti i odobravati, vecina covjecanstav, zvati ce ga covjekom mira,  a lazni papa franjo tj lazni prorok mu samo pomaze, da zbuni vjerne. Ko kako hoce, ali ako covjek ne prati mas medije i trazi istinu naci ce je. Jer ovi svi svijetski mediji su u vlasti masona, barem ogromna vecina. Oni koji kazu suprotno njihovim lazima, odmah ih se cenzurira, proglasuje teoreticari zavjere, itd. Ostali ce kao guske u maglu, tj glavu u pjesak. Znam da se mnogima ne svidja, ali kome istina godi, pa i Krista su razapeli radi Istine. Shvatit cemo svu istinu za vrijeme Velikog Upozorenja. Ili cemo se poniziti pred Bogom i TRAZITI NJEGOVO OPROSTENJE ili cemo ga odbiti i tako tvoriti sotoninu vojsku, i nakraju zavrsiti zauvjek u paklu, tamo gdje vatra gori vjecno i nemaju mira oni koji tamo ulaze. OSTAVITE SVAKU NADU VI KOJI ULAZITE TAMO. Bez uvrede ikome, otvorimo oci ljudi. Jer laz je zagospodarila ovim svijetom, tako jasno da samo oni koji NE ZELE VIDJETI NECE NI VIDJETI. ✌️

 

 

Ahhahah, ovaj post je remek dijelo sarkazma i zajebancije..cak je i gramatika iskasapljena u svrhu komicnog efekta haha, a dotukla me koza lol! Bravo veseli! 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice