Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

poruka: 17
|
čitano: 7.734
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p".
15 godina
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

došla gica na kolica, a? puk'o balončić, a? ts, ts ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

I da padne 20%, ko normalan ce kupovat ove prastare drloge od kartica sta su na trzistu vec 15 godina...

Moj PC  
13 0 hvala 1
14 godina
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

trebala bi past cijena više od 20% da bi oni to rasprodali. Kad bi prepolovili cijene, brzo bi to ošlo

Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mog
Gremlin144 kaže...

trebala bi past cijena više od 20% da bi oni to rasprodali. Kad bi prepolovili cijene, brzo bi to ošlo

To ozbiljan biznis ne radi, ici ce neprodane kartice u reciklazu jer im je to manja steta nego ih prodavat u pola cijene.

 

15 godina
offline
Re: Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mog
ansha kaže...
Gremlin144 kaže...

trebala bi past cijena više od 20% da bi oni to rasprodali. Kad bi prepolovili cijene, brzo bi to ošlo

To ozbiljan biznis ne radi, ici ce neprodane kartice u reciklazu jer im je to manja steta nego ih prodavat u pola cijene.

 

 ma kakva reciklaža, samo rebrand. umjesto 1080ti, bit će 1150ti. :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mog
ranko091 kaže...
ansha kaže...
Gremlin144 kaže...

trebala bi past cijena više od 20% da bi oni to rasprodali. Kad bi prepolovili cijene, brzo bi to ošlo

To ozbiljan biznis ne radi, ici ce neprodane kartice u reciklazu jer im je to manja steta nego ih prodavat u pola cijene.

 

 ma kakva reciklaža, samo rebrand. umjesto 1080ti, bit će 1150ti. :D

 Samo natpis na kutiji zamjene :D 

9 godina
offline
Re: Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mog
ranko091 kaže...

 ma kakva reciklaža, samo rebrand. umjesto 1080ti, bit će 1150ti. :D

 U takvoj istuaciji se nitko ne bi žalio 

11 godina
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

Ma tih  20%, slab popust, pored stotine trgovina web shopova, uz razno razne bonove happy houre, akcije , bez porezne kupovine, itd.

uvijek se može nekako izmajmunisat tih 20%...mislim da ipak nece nastati opči grabež....e sad a jedino dobro je sto ce se na oglasnicima morat dampirat cijene!

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

 

 

Stringer Bell economics

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

300.000 neprodanih kartica.

 

Bit ce veselo, veselim se kraju ljeta, taman slazem novi PC.

 
8 0 hvala 0
9 godina
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

Što je bilo s tih 300000 kartica? Više nije tako velika potražnja pa ih ne mogu prodati ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mog
pqweasdyxc kaže...

Što je bilo s tih 300000 kartica? Više nije tako velika potražnja pa ih ne mogu prodati ili?

 Napravili vise nego sto je trebalo jer su posustali kripto rudari radi pada valuta.

11 godina
neaktivan
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

Prije 3 tjedna mi je izgorila gtx 970 nakon 5 godina rada i ne pada mi na pamet sada kupovati novu (po ovim bolesnim cijenama), radije ću se strpit do nove generacije kad već moram iskeširati pa biti idućih 5 godina na miru, do onda imam PS4 spojen na monitor od PC-a :D

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

kad će pad tih cijena? kad izlaze 11xx grafike?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mog

evo sad ćemo ti reći, samo malo pričekaj

15 godina
offline
Re: Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mog
crash11 kaže...

kad će pad tih cijena? kad izlaze 11xx grafike?

 pad bi trebao bit do 10 mjeseca kad bi ovi trebali izbacit 11xx seriju... e sad koliko je to točno neznam ako se zna da su im zalihe 10xx krcate. neznam isplati li im se izbacivat novo uopće ove godine.

13 godina
offline
Cijena grafičkih kartica tijekom srpnja bi mogla p

Koji je to začarani krug. Nvidia ne izdaje nove kartice jer imaju još brdo starih, a gemjeri/majneri ne kupuju stare jer čekaju nove. Svi bi se kolektivno trebali žrtvovati i svatko nek kupi par komada Pascala, ko koliko može.

 

E sad bi Nvidia mogla baciti neku akciju tipa: “Kupi staru kramu (Pascal) kako bi mogao kupiti novu seriju”. Nešto kao voucher.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice