Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju

poruka: 12
|
čitano: 4.598
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju".
14 godina
offline
Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju

Na obostrano zadovoljstvo google-a i korisnika predstavljena je verzija 69 (if you know what i mean)

Moj PC  
11 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju
AFARON kaže...

Na obostrano zadovoljstvo google-a i korisnika predstavljena je verzija 69 (if you know what i mean)

 a ti si očekivao missionary edition? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju
Vama se je Chrome ažurirao na Androidu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju
pqweasdyxc kaže...
Vama se je Chrome ažurirao na Androidu.

 meni nije, ali burazu jeste i ruši mu se svako malo

9 godina
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju
Canary na 69 imam već dugo i zadovoljan sam, a stabilna verzija nikako da izađe haha.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju
Sljedeća velika nadogradnja "doggy style" uz slogan, "Samo se prepustite, mi ćemo sve obaviti"
morrisoN
 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju

Koja je preporucena konfiguracija i kolicina RAM-a za ovu verziju?

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju

upravo ažurirao na PCu i bolje mi radi sad nego 68 verzija.na mobu će doći idućim valom kome nije.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
16 godina
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju
AFARON kaže...

Na obostrano zadovoljstvo google-a i korisnika predstavljena je verzija 69 (if you know what i mean)

lako za to fučkaj ga, a kaj s činjenicom "da su opet zahebali ili zamuljali fontove ili 80% browsera".

 

https://www.reddit.com/r/chrome/comments/9d1094/all_fonts_became_became_more_blurred_after_69_upd/

 

https://www.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/google-chrome-postoji-10-godina/262602.aspx?page=1&jumpto=5737608&sort=asc&view=flat

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
13 godina
offline
Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju

Nakon deset godina vratio se na FF.

Osjećam se moćno a i oči su mi zahvalne.

Radi ko urica, bog ga poživio!

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju
Na Androidu izgleda kao Safari s tim zaobljenim dizajnom. Svake fucking sezone ili dvije novi dizajn je u modi. Sad izgleda kao za curice
 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Chrome dobio veliku "rođendansku" nadogradnju

Također sam  odlučio dati svoj odgovor za  novi  chrome tek mi ga jučer instaliro prek  update no  izgled  mi  se ne  čini  uopće  savrešen svatko vjerujem da  će imati  svoj ukus  i mišljenje  o  novoj nadogradnji na verziju 69.0.3497.81  no  po  meni  ne bih dao ovaj put  pozitivnu ocjenu bar što  se  tiče  novog  izgleda  Taba koji jučer  uopće nije radio , a  danas radi , što  se  tiče  Rama  i  brzine ajde to nekako već i prolazi i  tu  ostajem  kod  Skromne  (4.0)  ocjene ali što  se  izgleda tiče  podžavam neke  vamo članove da novi  chrome  više  sada sliči na  web  koji  koriste 10  godišnje  curice

te  je  samo još failo da cijeli web  oboje  u  roza  boju te  bih  super odgovralo  ženskoj  populaciji zato  vjerujem da  Google može  još  bolje  od  ovoga  te  se  čisto nadam da će  još  više  razmislit o  novijem izgledu u  bududućnosti  prije  nego li nešto  lansiraju  novo  korisnicima  na  Računala:Te  kao  stari vamo  korsnik foruma  ostajem  pri  svom mišljenju

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice