CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati

poruka: 16
|
čitano: 9.285
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati".
16 godina
offline
CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati

Šta je sljedeće? Detektiranje i upozoravanje na radijaciju?

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati

obzirom da imam iskustva sa s60,za kojeg mogu rec da je hardverski lijepo upakiran drek,jedva sam sebe vuče

 

no ovo je već lijep napredak,u svakom pogledu

Svemirski mega car
Moj PC  
4 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
matkoGSi kaže...

obzirom da imam iskustva sa s60,za kojeg mogu rec da je hardverski lijepo upakiran drek,jedva sam sebe vuče

 

no ovo je već lijep napredak,u svakom pogledu

 Flir kamera je stvarno u banani:

  iako dok gledas na mobu je to ok no na 27" monitoru izgleda skoro pa neupotrebljivo!lp

 

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
S60 govno.
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
10 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati

Dali je netko kupio ovako nešto 

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=thermal+camera+usb+android&_sop=15

 

priznajem skupe su te kamere, nekad bi mi bas dobro dosle. Zamislite da vidite di se kriju miševi itd :D 

 

13 godina
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
Stjepanj kaže...
matkoGSi kaže...

obzirom da imam iskustva sa s60,za kojeg mogu rec da je hardverski lijepo upakiran drek,jedva sam sebe vuče

 

no ovo je već lijep napredak,u svakom pogledu

 Flir kamera je stvarno u banani:  iako dok gledas na mobu je to ok no na 27" monitoru izgleda skoro pa neupotrebljivo!lp

 

 ne da je u banani nego je neupotrebljiva,čak nije ni za tu i tamo bacit oko na nešto

 

prava stvar košta poprilično,no ni tu nisu bajne rezolucije,no razlika je u senzoru,s ovakvim igračkama možeš locirati bez problema kabele u zidovima,armaturu,pogrešan osigurač u autu...

 

nu cijena za FLUKE 

https://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=ÅMÅŽÕÑ&url=search-alias%3Daps&field-keywords=Fluke+Wärmebildkamera&rh=i%3Aaps%2Ck%3AFluke+Wärmebildkamera

 

evo i FLIR,koji se bavi i glupostima za mobitele

https://www.amazon.de/s/ref=sr_pg_2?rh=i%3Aaps%2Ck%3AFlir+Wärmebildkamera&page=2&keywords=Flir+Wärmebildkamera&ie=UTF8&qid=1519469826

 

prema tome nije ni za očekivati da će ona upakirana u mobitel nešto vrijedit

 

konkretno za s60,mobitel je govno,displej banana,hardver u rangu jeftilena za 600 kuna,whatsapp mu je bio teret,stalno neki lagovi,blokiranja,usporenost...

klasičnu kameru nisam ni gledao,termalna je čista nula

 

oklop...ehh,pao i odmah se komad odvojio i time vjerujem prestao bit vodootporan

poprilično gorak okus za 6600 kuna

 

a s61 po pitanju hd termalne kamere,ne očekujem ništa spektakularno,jer...fizički nije moguće

 

Svemirski mega car
14 godina
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
matkoGSi kaže...

 

 Bas sam mislio da je dobar mob. Rek'o da kupim taj CAT da zamjeni moj fensi SGS6... ali izgleda da nis od tog.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
16 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
Markić7 kaže...

Dali je netko kupio ovako nešto 

https://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_BIN=1&_nkw=thermal+camera+usb+android&_sop=15

 

priznajem skupe su te kamere, nekad bi mi bas dobro dosle. Zamislite da vidite di se kriju miševi itd :D 

 

 Ja sam naručio FLIR One, ali je zapelo negdje u dostavi, pa mislim da ću otkazati. I mene bi zanimalo ako netko ima iskustva s njime.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
10 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
Visak kaže...

 

 Ja sam naručio FLIR One, ali je zapelo negdje u dostavi, pa mislim da ću otkazati. I mene bi zanimalo ako netko ima iskustva s njime.

 Aha, bilo bi dobro da čak BUG napravi test jednog od tih dodataka. Čisto da vidimo koliko je upotrebliv na recenziji.

A inače mi nije jasno zašto je ta tehnologija jako skupa. Košta više nego novi mobitel a opet  siguran sam da je punjo bolji od onog kojeg gura Cat ugrađeno. 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
Stjepanj kaže...
matkoGSi kaže...

obzirom da imam iskustva sa s60,za kojeg mogu rec da je hardverski lijepo upakiran drek,jedva sam sebe vuče

 

no ovo je već lijep napredak,u svakom pogledu

 Flir kamera je stvarno u banani:  iako dok gledas na mobu je to ok no na 27" monitoru izgleda skoro pa neupotrebljivo!lp

 

 Što očekuješ od IC slike i zašto je bitno kako izgleda na 27" monitoru?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
matkoGSi kaže...

 ne da je u banani nego je neupotrebljiva,čak nije ni za tu i tamo bacit oko na nešto

 

prava stvar košta poprilično,no ni tu nisu bajne rezolucije,no razlika je u senzoru,s ovakvim igračkama možeš locirati bez problema kabele u zidovima,armaturu,pogrešan osigurač u autu...

 

 Kako je neupotrebljiva ako ju možeš koristiti za ovo što si nabrojao (i brdo toga što nisi)?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
12 godina
protjeran
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
Visak kaže...
Stjepanj kaže...
matkoGSi kaže...

obzirom da imam iskustva sa s60,za kojeg mogu rec da je hardverski lijepo upakiran drek,jedva sam sebe vuče

 

no ovo je već lijep napredak,u svakom pogledu

 Flir kamera je stvarno u banani:  iako dok gledas na mobu je to ok no na 27" monitoru izgleda skoro pa neupotrebljivo!lp

 

 Što očekuješ od IC slike i zašto je bitno kako izgleda na 27" monitoru?

 pa bitne su mi slike, kamera super radi tj pokazuje temp. no rezolucija je koma.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
Stjepanj kaže...

 pa bitne su mi slike, kamera super radi tj pokazuje temp. no rezolucija je koma.lp

 Pa smisao FLIR kamere i je da pokazuje temperaturu. Ako to dobro radi onda je OK. Imaš običnu kameru za slike visoke rezolucije. Je li ta IC kamera na kraju upotrebljiva ili nije?

 

Koliko vidim u S61 su stavili FLIR One Pro, koji ima veću rezoluciju, ali i košta duplo od običnog kad se kupuje odvojeno. 

 

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
8 godina
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
Visak kaže...
matkoGSi kaže...

 ne da je u banani nego je neupotrebljiva,čak nije ni za tu i tamo bacit oko na nešto

 

prava stvar košta poprilično,no ni tu nisu bajne rezolucije,no razlika je u senzoru,s ovakvim igračkama možeš locirati bez problema kabele u zidovima,armaturu,pogrešan osigurač u autu...

 

 Kako je neupotrebljiva ako ju možeš koristiti za ovo što si nabrojao (i brdo toga što nisi)?

 Da, upravo to joj je svrha i radi jako dobro. HD video koji bi neki htjeli iz termalne kamere košta kao kvalitetna kuća ili više.

Ja rekoh
13 godina
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati

mislio sam na ove "igračke" s linkova što sam postavio,vidiš li cijene,od 2000 do 10000 eura,vidi razliku u 0.1 stupanj celzijev

 

a ova na mobitelu ne vidi kroz zid i ne dalje od par metara,može posluzit samo da trazis macku po noci po dvorištu 

Svemirski mega car
16 godina
neaktivan
offline
Re: CAT S61 - bolja termalna kamera i novi alati
matkoGSi kaže...

mislio sam na ove "igračke" s linkova što sam postavio,vidiš li cijene,od 2000 do 10000 eura,vidi razliku u 0.1 stupanj celzijev

 

a ova na mobitelu ne vidi kroz zid i ne dalje od par metara,može posluzit samo da trazis macku po noci po dvorištu 

 Hoćeš reći da od dva uređaja onaj 10x skuplji radi bolje? Baš neobično.

 

Možeš li vidjeti toplinske mostove na zgradi, električne ili toplinske vodove u zidu, elemente koji su zagrijani na tiskanoj pločici?

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice