Canon EOS 90D - Dobrodošla nadogradnja

poruka: 35
|
čitano: 10.575
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canon EOS 90D - Dobrodošla nadogradnja".
15 godina
offline
Re: Canon EOS 90D - Dobrodošla nadogradnja
ATJLučko kaže...

* * *

Da se ne mučite, prebacite snimku negdje oko 10:50 minuta, gdje se počinje analizirati problem! 

 

Kao što sam gore rekao Olympus navodno umire 15 godina. A ako je njemu tolika terminalna faza karcinoma koliko će tek biti Nikonu i Canonu.

Zanimljivo: Ali mi upravo ispod preporuči Youtube video da Nikon umire:

 

 

BTW: Slušajući ovakve emisije (ono setup studija izvrstan, sve 5) imam osjećaj kao da žele u neki kolažni program da se utrpaju (tipa RTL / Nova) pa ne mogu i onda su primorani da zarađuju na Youtubeu pričajući o svakakvim glupostima misleći da iz svega imaju doktorat.

 

Uređivano: I na ovom video goru ima jedan komentar: ""Nikon is dying" It is what they said me when I got my first Nikon… in 1975.
Well, since the day we were born we are all "dying""

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 14:29 (Envy).
8 godina
offline
Canon EOS 90D - Dobrodošla nadogradnja

U pocetku sam puno gledao taj kanal i dost mi je pomogo no nazalost pretvorili su se u clickbait ološ

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Canon EOS 90D - Dobrodošla nadogradnja
Envy kaže...
ATJLučko kaže...

Ovaj je jedan od nekoliko koji smatram vjerodostojnim, kao izvorom, pa makar i glasina samo 

Da se ne mučite, prebacite snimku negdje oko 10:50 minuta, gdje se počinje analizirati problem! 

 

 

Kometar sa Youtube: "Olympus is dying for 15 years but well they are still here".

 

I kakve veze ako i umre? Ima alternativa. Kažem danas su svi aparati dobri. Faktički da nema lošeg, osim loših fotografa.

U mojem komentaru je bilo samo komentar u kontekstu kako se danas teško probiti do kupaca, obzirom se slažem da skorom nema lošeg danas aparata, osim samog fotografa. 

Makar generalno, da danas postoje elementi sa kojima netko bude ipak bolji, to se nesmije i nemože osporiti. 

Ovaj CANON je za neku prosječnu uporabu vjerojatno dostatan, čak mu možda i cijena tijela samog nije nešto overtoomuch, ali konkurencija ima, zna i može bolje! 

Makar nisu po kontekstu jednaki, čak i jedan Olympus PEN je meni se vidi bolji u ovom slučaju! U malo ozbiljnijoj konkurenciji, baš me zanima koliko bi jedan OM-D E-M10 MkIII moguće bio bolji?! 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Canon EOS 90D - Dobrodošla nadogradnja
Santana kaže...

U pocetku sam puno gledao taj kanal i dost mi je pomogo no nazalost pretvorili su se u clickbait ološ

Ako se možda kolega sjećate, otkada ste njih počeli pratiti ?! 

Ako nije problem, koji danas kanal načešće pratite, odnosno tko je od recenzenata najobjektivniji?! 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Canon EOS 90D - Dobrodošla nadogradnja
ATJLučko kaže...
Santana kaže...

U pocetku sam puno gledao taj kanal i dost mi je pomogo no nazalost pretvorili su se u clickbait ološ

Ako se možda kolega sjećate, otkada ste njih počeli pratiti ?! 

Ako nije problem, koji danas kanal načešće pratite, odnosno tko je od recenzenata najobjektivniji?! 

 Pa prije negdje 8 godina ja mislim mozda godina manje.

 

Pa pogledam si dpreview Chris i Jordan koji su prije bili na The camera store kanalu

Ne pratim vise tolko kao prije

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice