Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu dana

poruka: 6
|
čitano: 7.673
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu dana".
8 godina
offline
Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu dana

Igrao sam Warzone dok je bio Verdansk. Dao šansu Pacific mapi, nije ni toliko loša, ali izgubio sam sva oružja i sav progress na njima jer se tamo ne može igrati s MW oružjima. Zbog toga sam izgubio volju i od dana nakon dolaska Pacific mape nikad više nisam upalio CoD. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.4.2022 14:03 (Pookie).
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu d
Pookie kaže...

Igrao sam Warzone dok je bio Verdansk. Dao šansu Pacific mapi, nije ni toliko loša, ali izgubio sam sva oružja i sav progress na njima jer se tamo ne može igrati s MW oružjima. Zbog toga sam izgubio volju i od dana nakon dolaska Pacific mape nikad više nisam upalio CoD. 

 Može se igrati sa MW oružjima kada je obicni battle royale, ali svako malo stavljaju nekakve evente po par dana kada je Vanguard only Battle Royal da ljudi kupe igru i bundlove. Management izdrkavanje, muzu lovu.

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
12 godina
offline
Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu dana

Pff, njubovi.

Battlefield je izgubio 90% igrača u mjesec dana. Beat that!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu dana

COD2 bolji od svih novijih. A mozes igrati i na tosteru.

Linux, Arch Linux.
 
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu d
Ante kaže...

COD2 bolji od svih novijih. A mozes igrati i na tosteru.

 

Velika istina. CoD2 je bio i ostao vrh. Igrivost i atmosfera iznad grafike.

Plus, kad mi u WW2 igri, s Njemacke strane doleti crna zena u stahlhelmu i oznakom nekakvog kvazi orla na rukavu, sama ruka ide na uninstall. Impotencije i politicke korektnosti u igrama.

Npr Wolfestein s onim zenskama iz okultnog drustva, zombijima u katakombama, i secretima s zlatom - to te pitam, a ne gender agende i sl kamilice.

6 godina
offline
Call of Duty izgubio trećinu igrača u godinu dana

Tesko naci ljude za COD2 server. Na balkanu, jos uvijek relativno ziva igra navecer, uvijek bar jedan aimbot, teleportacija... 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice