C60-vlakna za dijagnozu tumora

poruka: 7
|
čitano: 2.746
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "C60-vlakna za dijagnozu tumora".
15 godina
offline
C60-vlakna za dijagnozu tumora

moj će uspješno dijagnosticirati tek na patologiji, ako me uopće budu otvarali prije roštilja u fučkovu jarku. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
C60-vlakna za dijagnozu tumora

meni je zanimljivije istraživanje o tome kako slonova antitijela rasturaju oštećenu stanicu, pa stanica izvrši samoubojstvo.

 

kolega Ajar, ova zombi-gen metoda će vas spasiti

 

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/otkriven-zombi-gen-koji-bi-mogao-biti-kljucan-u-pronalasku-lijeka-protiv-raka---527300.html

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.8.2018 9:12 (Anđeo bez falinge).
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: C60-vlakna za dijagnozu tumora
Anđeo bez falinge kaže...

 

 

kolega Ajar, ova zombi-gen metoda će vas spasiti

 

 

 spasiti? od čega točno?  inače, svakakve sam prišivke dobio od drugarica protivničkog spola: konjina, magarac, prasac (bezobrazni, jasno) ... još nismo došli do slona. prije bum ja postal zombi nego dobijem p53 (iako priželjkujem b-52). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: C60-vlakna za dijagnozu tumora
Ajar kaže...

 

 spasiti? od čega točno?  inače, svakakve sam prišivke dobio od drugarica protivničkog spola: konjina, magarac, prasac (bezobrazni, jasno) ... još nismo došli do slona. prije bum ja postal zombi nego dobijem p53 (iako priželjkujem b-52). 

 kolega, ponovo smo se vratili na "onu" psihoanal. teoriju (čim je analna, sranje je)

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
Re: C60-vlakna za dijagnozu tumora
Anđeo bez falinge kaže...

 kolega, ponovo smo se vratili na "onu" psihoanal. teoriju (čim je analna, sranje je)

 analna može biti i prdac, kad se pogrešno procijeni. mene često upućujaše kako su pušači oralni a nepušači analni tipovi. a apropos dijagnostike tumora molekulama (ili čime već), to je poput iskustva: dobiješ ga uvije točno trenutak nakon što ti je potrebno. kako bilo, u dvoumici ću upitati slona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
protjeran
offline
Re: C60-vlakna za dijagnozu tumora
Ajar kaže...

 analna može biti i prdac, kad se pogrešno procijeni. mene često upućujaše kako su pušači oralni a nepušači analni tipovi. a apropos dijagnostike tumora molekulama (ili čime već), to je poput iskustva: dobiješ ga uvije točno trenutak nakon što ti je potrebno. kako bilo, u dvoumici ću upitati slona. 

  dvoumica, nova hrvatska riječ...

neće tebi ništa pomoći jer se želiš samokilirati, podsvijesno, normalno.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
offline
C60-vlakna za dijagnozu tumora

u nedostatku vlastitih nedostaka, pronašao sam tuđe: 

 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice