Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na TikTok

poruka: 7
|
čitano: 3.440
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na TikTok".
15 godina
offline
Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na TikTok

Majko moja mila. 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na TikTok

Pa nitko normalan i razuman ne uzima ozbiljno savjete na društvenim mrežama.

 
11 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na Ti
Pancho2012 kaže...

Pa nitko normalan i razuman ne uzima ozbiljno savjete na društvenim mrežama.

 

Ne moraš ići na TikTok. Odi samo do atma.hr i sličnih debilana, gdje ti "svemir poručuje"...

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
14 godina
offline
Re: Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na Ti
fredii kaže...

 

Ne moraš ići na TikTok. Odi samo do atma.hr i sličnih debilana, gdje ti "svemir poručuje"...

 

Ne mora ni na atma. Skoro svi naši portali imaju linker servis na dnu gdje je "student otkrio lijek" za sve bolesti što postoje :)

14 godina
offline
Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na TikTok

Liječničke savjete primam jedino od svoje doktorice i specijalista kojima me pošalje. Ovi savjeti na Tik Toku i ostalim mrežama su obično smeće koje nema veze s medicinom i lako možeš nadrapati ako ih slušaš. Čudo kako mladi studenti otkrivaju lijekove koje moderna medicina do sada nije uspjela otkriti. Kao i za sve ostalo, u pozadini je pokušaj da se na jadnoj raji namlati lova.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na TikTok

Majko mila, pa ne znam tko može bilo što na TikToku shvatiti ozbiljno. Da može biti više luđaka  na jednoj "skupini" nisam znao dok  nisam vidio pojedine snimke sa TikToka-a na YouTube-u. 

Softwer
 
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Brine vas prostata? Izbjegavajte savjete na Ti
Prirodna selekcija
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice