Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

poruka: 52
|
čitano: 9.792
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o".
14 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Hypea gotovo pa da niti nema (u usporedbi sa 2017), a cijena leti gore. Institucije potiho ulažu silne milijune. Mislim da ćemo vrlo lako vidjeti još puno veću cijenu, a alt sezona tek dolazi.

www.adriaesports.net
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Ništa čudno kad se  u računicu uzme koliko je "fiktivnog" novca podjeljeno institucijama i "eliti" još če bitcoint rasti .

gramatika bljak
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Ferritin kaže...

Hypea gotovo pa da niti nema (u usporedbi sa 2017), a cijena leti gore. Institucije potiho ulažu silne milijune. 

 Je da institucije se sad sjetile ulagati :) da vidimo odakle ti informacije ili je to samo tvoja mašta 

3 godine
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Mozda da je od zlata a ne od izmišljenog vjetra vrijedio bi vise od Samsunga debilana!

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Ferritin kaže...

Hypea gotovo pa da niti nema (u usporedbi sa 2017), a cijena leti gore. Institucije potiho ulažu silne milijune. Mislim da ćemo vrlo lako vidjeti još puno veću cijenu, a alt sezona tek dolazi.

 

Informacija ispod tezge? Čak i da je tako...ulažu, ulažu, ulažu (tj. "ulaganje")...i onda će počet prodavat i eto opet btc mešetarskog novčića na 5 puta manjoj vrijednosti

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Ezio kaže...

.i onda će počet prodavat i eto opet btc mešetarskog novčića na 5 puta manjoj vrijednosti

 Super, jos jedna prilika za akumulaciju jeftinog bitcoina. Samo nek je dumpova i korekcija jer se bitcoin svaki put vrati jaci i vrijedniji a ja ga svaki put imam vise :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 17:09 (geronimo4661).
14 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Ekipa, po komentarima vidim da mnogi ovdje ne znaju o cemu pricaju. Uvjeravam vas da ovo nije ista situacija kao 2017. Da niste ne znate o bitcoinu, samo da usporedite ono manijahalno kretanje 2017. i danas, znate da su to dva potpuno razlicita svemira. Reci cu samo da ce mnogi pozaliti sto nisu kupili bitcoin na ovim razinama, a mnogi vec i jesu sto nisu kupili kad je bio 3.5 tisuce ili 10 tisuca nedavno... 

 

 

 
3 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
geronimo4661 kaže...
Ezio kaže...

.i onda će počet prodavat i eto opet btc mešetarskog novčića na 5 puta manjoj vrijednosti

 Super, jos jedna prilika za akumulaciju jeftinog bitcoina. Samo nek je dumpova i korekcija jer se bitcoin svaki put vrati jaci i vrijedniji a ja ga svaki put imam vise :)

zabavna je ta korekcija kad u rasponu od par tjedana vrijednost varira 5x gore pa 5x dolje

PSN - darklydexter
11 godina
neaktivan
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Bit ce super kad to padne kad krene domino efekt prodavanja pa bude plakanja. Neki nikako da shvate bitcoin je super kao mesetarsko sredstvo ako se zna kad kupit i kad prodat ali nista vise od toga... Na temelju cega je on sad pred najgoru gospodaraku krizu koja nam slijedi toliko narastao?  

Svakako zaradit ce oni sto imaju za investirat koji miljuncic ovi sto to pokusavaju sa par tisuca dolara mogu se odmah sa tim pozdravit... 

Moj PC  
4 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Horatio_Hornblower kaže...

Bit ce super kad to padne kad krene domino efekt prodavanja pa bude plakanja. Neki nikako da shvate bitcoin je super kao mesetarsko sredstvo ako se zna kad kupit i kad prodat ali nista vise od toga... Na temelju cega je on sad pred najgoru gospodaraku krizu koja nam slijedi toliko narastao?  

Svakako zaradit ce oni sto imaju za investirat koji miljuncic ovi sto to pokusavaju sa par tisuca dolara mogu se odmah sa tim pozdravit... 

 A koliko je to bitcoin narastao? Nekih 250 milijardi u zadnjih par mjeseci? Pa sta je to za globalni financijski sustav, svijet lezi na stotinama trilijuna dolara...

Tih 250 milijardi skoro da moze skupit neka drugorazredna kompanija u SAD-u, iznos koji je necu reci zanemariv, ali najblaze receno nista specijalno. 

Zlato usporedbe radi vrijedi oko 10 trilijuna dolara. 

14 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Neka on ode i na 100k ja te baloncice ne uzimam sa mojim $$$... mogu ih samo rudariti i promjeniti u nesto ozbiljnije, konkretnije

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
=XFX=PlayHard kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Bit ce super kad to padne kad krene domino efekt prodavanja pa bude plakanja. Neki nikako da shvate bitcoin je super kao mesetarsko sredstvo ako se zna kad kupit i kad prodat ali nista vise od toga... Na temelju cega je on sad pred najgoru gospodaraku krizu koja nam slijedi toliko narastao?  

Svakako zaradit ce oni sto imaju za investirat koji miljuncic ovi sto to pokusavaju sa par tisuca dolara mogu se odmah sa tim pozdravit... 

 A koliko je to bitcoin narastao? Nekih 250 milijardi u zadnjih par mjeseci? Pa sta je to za globalni financijski sustav, svijet lezi na stotinama trilijuna dolara...

Tih 250 milijardi skoro da moze skupit neka drugorazredna kompanija u SAD-u, iznos koji je necu reci zanemariv, ali najblaze receno nista specijalno. 

Zlato usporedbe radi vrijedi oko 10 trilijuna dolara. 

 Sto je bolje za ulagat i sto je stabilnije zlato ili bitcoin? 

Tako da tu svaka rasprava pada u vodu. 

Zlato ce uvijek samo rast dok ovi meteroloski baloni sto rastu i padaju su super kao jako rizicne kratkotrajne investicije... A da se dogodi jos jedan pad kao sto je bilo kao i  2017 bitcoin ce bit mrtva valuta ali odlicna stvar za mesetarenje... 

14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
=XFX=PlayHard kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Bit ce super kad to padne kad krene domino efekt prodavanja pa bude plakanja. Neki nikako da shvate bitcoin je super kao mesetarsko sredstvo ako se zna kad kupit i kad prodat ali nista vise od toga... Na temelju cega je on sad pred najgoru gospodaraku krizu koja nam slijedi toliko narastao?  

Svakako zaradit ce oni sto imaju za investirat koji miljuncic ovi sto to pokusavaju sa par tisuca dolara mogu se odmah sa tim pozdravit... 

 A koliko je to bitcoin narastao? Nekih 250 milijardi u zadnjih par mjeseci? Pa sta je to za globalni financijski sustav, svijet lezi na stotinama trilijuna dolara...

Tih 250 milijardi skoro da moze skupit neka drugorazredna kompanija u SAD-u, iznos koji je necu reci zanemariv, ali najblaze receno nista specijalno. 

Zlato usporedbe radi vrijedi oko 10 trilijuna dolara. 

Ne znam šta si htio s time reći... Nije bitno koliko je to u odnosu na cijeli financijski sustav nego je bitna činjenica da raste i pada u velikim postotcima bez ikakve osnove. Tj. zna se koja je osnova, mešetarenje.

PSN - darklydexter
15 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Nije mu vrijednost 25000 $ nego mu je cijena 25000 $. Vrijednost mu je 0 $.
Moj PC  
8 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Ezio kaže...
=XFX=PlayHard kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Bit ce super kad to padne kad krene domino efekt prodavanja pa bude plakanja. Neki nikako da shvate bitcoin je super kao mesetarsko sredstvo ako se zna kad kupit i kad prodat ali nista vise od toga... Na temelju cega je on sad pred najgoru gospodaraku krizu koja nam slijedi toliko narastao?  

Svakako zaradit ce oni sto imaju za investirat koji miljuncic ovi sto to pokusavaju sa par tisuca dolara mogu se odmah sa tim pozdravit... 

 A koliko je to bitcoin narastao? Nekih 250 milijardi u zadnjih par mjeseci? Pa sta je to za globalni financijski sustav, svijet lezi na stotinama trilijuna dolara...

Tih 250 milijardi skoro da moze skupit neka drugorazredna kompanija u SAD-u, iznos koji je necu reci zanemariv, ali najblaze receno nista specijalno. 

Zlato usporedbe radi vrijedi oko 10 trilijuna dolara. 

Ne znam šta si htio s time reći... Nije bitno koliko je to u odnosu na cijeli financijski sustav nego je bitna činjenica da raste i pada u velikim postotcima bez ikakve osnove. Tj. zna se koja je osnova, mešetarenje.

 Nije bez ikakve osnove. Tocno se zna zasto je bitcoin volatilan, odnosno zasto toliko naglo raste i pada, a to je zbog toga sto jos uvijek ima jako mali market cap s kojim se nazalost moze lako manipulirati. Sto znaci da bilo tko s vecim iznosom bitcoina, recimo par tisuca BTC-a, moze napraviti poprilican pritisak na sell stranu i uzrokovati znacajniji pad. Upravo zato ce bitcoin postajati sve stabilniji i stabilniji kako ce mu market cap rast, vrlo jednostavno. 

14 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

da da, vrlo jednostavno;)))

PSN - darklydexter
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Vrijednost bitcoinu također raste i zbog toga jer su fiat valute: dolar, euro... u ogromnom inflacijskom balonu.

Satoshi je dokazao uspješnost razloga nastajanja bitcoina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 19:32 (Noel).
 
2 1 hvala 0
3 godine
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Američka Vlada je ove godine potrošila 6.55 trilijuna dolara, a kroz poreze uprihodovala samo 3.42 trilijuna. S tim da su to brojke iz listopada 2020. dakle PRIJE ovog zadnjeg "stimulusa" od 600 USD po stanovniku, a već su najavljena i nova tiskanja za siječanj/veljaču.

 

Drugim riječima, političari su pretvorili fiat novac u običnu komediju gdje više nikog nije briga za neki održivi budžet i fiskalnu politiku, već svatko gleda popaliti još šta stigne, a nakon toga kud koji mili moji. U normalnim okolnostima, Bitcoin bi vjerovatno bio poluzaboravljen do sljedećeg špekulativnog random balona, ovako se pretvorio u jednu od najboljih investicija i asseta u povijesti.

 
2 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
BMT kaže...
Nije mu vrijednost 25000 $ nego mu je cijena 25000 $. Vrijednost mu je 0 $.

Ajde nabavi 1 BTC za 0$. Pa nam javi da i mi ostali znamo kako ti je to uspjelo.

16 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Noel kaže...
BMT kaže...
Nije mu vrijednost 25000 $ nego mu je cijena 25000 $. Vrijednost mu je 0 $.

Ajde nabavi 1 BTC za 0$. Pa nam javi da i mi ostali znamo kako ti je to uspjelo.

Strašno koliko panjeva ima koji su 3 članka u 10 godina o BTCu pročitali i nemaju pametnijeg posla nego još "argumentirano" popuju iz svojih "maminih" podruma o razlici cijene i vrijednosti. Pozdravio sam se sa par tisuća dolara još jako davno kada sam ih se u BTC stisnuo. Guess what, još uvijek sjedim na njima a ti pametnjakoviću računaj koliko x puta 25kila dolara je to danas.

 

Sjedi 1  

TheVeka
4 godine
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno

Ovakvi komentari su mi najjači: fiat propo, fiat sranje ,a svima krajnji cilj bitcoin pretvorit u dolare i eure..molim vas.

toliko je bitcoin stabilan i neutralan da se par malo jačih minera udruzi i eto ti downtimea. da ne spominjemo cijene transakcija. kupovanje bilo cega jeftinijeg od tisucu dolara nema smisla zbog feejeva. izgubio onu iskonsku vrijednost. sta serete svi po fiatu?

Ogroman broj neukih ljudi koji pametuju o kriptovalutama i bogacenju u njemu koji ga hvale da bi zapravo sami sebi opravdali ulozene pare. ne zanima me ni dalje.

da li ce neki obicni ljudi zaraditi na njemu? Definitivno, ali ti povrati su sve manji i manji. Dionice puno pametniji i sigurniji izbor.

14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Korporativni kupci su bajka za malu djecu. Kupuju pojedinci u Kini gdje je sve teže iznositi novac iz zemlje nakon zadnjih pritisaka na Hong Kong i žešće regulative zbog globalne krize. Vjerujem da će tržišna vrijednost BTC još rasti, ali na krilima kriminala i sive ekonomije.
Moj PC  
7 2 hvala 1
3 godine
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
jozef kaže...
Korporativni kupci su bajka za malu djecu

 Koji put je dobro malo proguglati materiju prije nego klikneš "Pošalji"

 

On-Chain Data Suggests More Institutions Are Buying Bitcoin

14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno

Nije dovoljno guglati, treba i razumjeti što si izguglao. Piše na internetu i da je zemlja ravna i da je Vojo Šešelj svetac... 

14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
TheVeka kaže...
Noel kaže...
BMT kaže...
Nije mu vrijednost 25000 $ nego mu je cijena 25000 $. Vrijednost mu je 0 $.

Ajde nabavi 1 BTC za 0$. Pa nam javi da i mi ostali znamo kako ti je to uspjelo.

Strašno koliko panjeva ima koji su 3 članka u 10 godina o BTCu pročitali i nemaju pametnijeg posla nego još "argumentirano" popuju iz svojih "maminih" podruma o razlici cijene i vrijednosti. Pozdravio sam se sa par tisuća dolara još jako davno kada sam ih se u BTC stisnuo. Guess what, još uvijek sjedim na njima a ti pametnjakoviću računaj koliko x puta 25kila dolara je to danas.

 

Sjedi 1  

 Kak da mi panjevi računamo kad ne znamo po kojoj cijeni si kupio? Ali baš ti i ne vjerujem. Da sjediš na stotinama tisuća dolara ne bi se ti sad svađao sa panjevima...

PSN - darklydexter
12 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

Ovi forumski magnati koji su ulozili u bitcon "silnu" lovu...

 

Da ste Vi ulozili neku lovu i da ste sad u nekom brutalnom plusu ne bi vi sad imali vremena komentirat po bug forumu.

 

Bili bi na Bora Bori s 10 zena, pili sampanjac i bacali lovu okolo i Bug forum Vam ne bi bio na kraj pameti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 0:15 (R36).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Ezio kaže...
TheVeka kaže...
Noel kaže...
BMT kaže...
Nije mu vrijednost 25000 $ nego mu je cijena 25000 $. Vrijednost mu je 0 $.

Ajde nabavi 1 BTC za 0$. Pa nam javi da i mi ostali znamo kako ti je to uspjelo.

Strašno koliko panjeva ima koji su 3 članka u 10 godina o BTCu pročitali i nemaju pametnijeg posla nego još "argumentirano" popuju iz svojih "maminih" podruma o razlici cijene i vrijednosti. Pozdravio sam se sa par tisuća dolara još jako davno kada sam ih se u BTC stisnuo. Guess what, još uvijek sjedim na njima a ti pametnjakoviću računaj koliko x puta 25kila dolara je to danas.

 

Sjedi 1  

 Kak da mi panjevi računamo kad ne znamo po kojoj cijeni si kupio? Ali baš ti i ne vjerujem. Da sjediš na stotinama tisuća dolara ne bi se ti sad svađao sa panjevima...

Ma normalno.

 

Kakvih tisuce dolara i ostali bakaraci.

 

Ma taj forumas ulozio jednu HR prosjecnu placu, bitcon skoci, on pusta zeni pjesmu : Gdje si bila kad sam bio nitko.

14 godina
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
R36 kaže...

Ovi forumski magnati koji su ulozili u bitcon "silnu" lovu...

 

Da ste Vi ulozili neku lovu i da ste sad u nekom brutalnom plusu ne bi vi sad imali vremena komentirat po bug forumu.

 

Bili bi na Bora Bori s 10 zena, pili sampanjac i bacali lovu okolo i Bug forum Vam ne bi bio na kraj pameti.

 

 

 Nemoj pretjerivati. Ipak je pandemija.

Dečki su uložili tisuću kuna kad je BTC skočio 2017. na 18000 usd. Sad su 400 kn u plusu ali fiktivno, jer neće nitko kupiti.

PSN - darklydexter
3 godine
neaktivan
offline
Re: Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijedno
Jeste fino čovjeka napali, baš ste fini balkanci.

Ja sam u BTC-u od 2013 godine, cirka ušao u $100 rangu.

Jebe mi se za bora bora, 10 žena i šampanjcima.

Uživam u svom malom mjestu, kupio i izgradio poštenu kuću i prošle godine sam se malo proveo u Irskoj za gušt par dana.

Aaaa posao sam odjebao ovu godinu, imam hobije, zanimacije i svoje male poslove, sam svoj gazda...

Nismo svi isti, neki vole uživati u malim stvarima i itd.

Tu hollywodsku sliku si izbijte iz glave.

Vidimo se za koju godinu na proslavi $50,000 BTC cijene!

To tada uživajte!

:)

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 1:12 (INTERNETNULA).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Božićno kriptočudo – bitcoin dosegnuo vrijednost o

hoćeš reći malo si radio u Corku;)))

PSN - darklydexter
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice