Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

poruka: 47
|
čitano: 15.168
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster ".
5 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
nixass kaže...

ja sam prvi komp dobio taman negdje po izlasku D2 i na neku foru sam dobio tu igru od frenda, to je bilo to :D

istu instalaciju (samo sam muvao foldere sa diska na disk) imam vec 20 godina.

D1 nisam nikad igrao solo, probao sam nakon nekog vremena negdje na pola sata i nisam bio zainteresiran posto je D2 bio na vrhuncu.

vjerojatno slican osjecaj ima ekipa koja nikad nije igrala D2 a navukla se na D3, njima je D3 i flash flash bang bang vrh.

al posto me unazad 2-3 godine lupa velika nostalgija za pre-XP igrama, u nedostatku icega unazad 10 godina sto je vrijedno grindanja, tako i D1 imam na listi za igranje, falit ce mi neke stvari iz D2 al uopce nemam problem zaigrat ju.

no da sam indoktriniran u D2(LOD), to svakako, ni sam ne znam kolko sam vremena proveo igrajuci ga u LANu po igraonama i kod frenda u garazi.

 Uf, bit će ti teško igrat jedinicu, nakon toliko odigrane dvojke. Dosta ima razlika, najviše u skill tree, odnosno u jednici nema skilova, samo magije koje učiš i podižeš čitanjem knjiga koje nalaziš okolo. Tako da svaka klasa može imat sve skilove, smao je pitanje koliko magije imaš i možeš li uopće koristit neku od naučenih magija.

 

Ovaj Diablo 1 Belzebub je odličan mod, jer ima nekih detalja i iz D2 ubačenih, kao na primjer set armori, oni zeleni. Ja sam to prije koju godinu odigrao. Sorcerer sa mana shieldom i chain lightning. Klasika.

 

Live long and prosper.
15 godina
online
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Filox kaže...

Kad ste takvi old school gameri, koliko od vas je zapravo odigralo Diablo 1 Belzebub HD mod? Meni je to neusporedivo bolje od bilo kakvog Diablo 2 remake-a, jer je to jedna od prvih igara koje sam igrao, a definitivno je prva radi koje sam išao u igraonicu i plaćao pare da mogu sat-dva odigrat i dignut par levela. Muzika i "Stay a while and listen" su ipak iz jedinice, a ne iz dvojke...

 Jel to ovo:

;) :P ;) :P
Tigar Krezumica From all the things i lost, i miss my mind the most!
5 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
fromcelltohell kaže...
Filox kaže...

Kad ste takvi old school gameri, koliko od vas je zapravo odigralo Diablo 1 Belzebub HD mod? Meni je to neusporedivo bolje od bilo kakvog Diablo 2 remake-a, jer je to jedna od prvih igara koje sam igrao, a definitivno je prva radi koje sam išao u igraonicu i plaćao pare da mogu sat-dva odigrat i dignut par levela. Muzika i "Stay a while and listen" su ipak iz jedinice, a ne iz dvojke...

 Jel to ovo:

 Hell Yeah!

Live long and prosper.
5 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Boris grozni kaže...

 Pametno, a uostalom ovo je obican novi "reforge". Nema nista novoga osim novije grafike. Tko je pratio i danas blizzcon q&a mogao je vidjeti da tu postoje jos neki limiti koji ne sugeriraju ikakav preorder. Ovo i onaj immortal trebaju posluziti kao obican cashgrab prije diabla 4. Kao netko tko je stvarno visio dan i noc na d2 nemam uopce namjeru ulaziti u kupovinu. Vrijeme je proslo, druge su igre dosle i, ako cu ista kupiti to ce biti cetvorka. Nema tu mjesta ikakvoj nostalgiji, jer sam svjestan da bi sto se mene osobno tice bilo samo bacanje novca i ne bi igrao dulje od nekoliko sati.

Ajde ne laži sam sebeNe postoji bolji rpg h&s od DII i kupit ćes oboje kao većina

 Nema sanse. Diablo 2 sam vec kupio kada je izasao. Pa i ekspanziju. To sto ce ubaciti bolju grafiku me niti malo ne tangira. Igram ga tu i tamo i sada. To ostavljam onima koji glumataju da su odjednom dozivjeli "prosvjetljenje".  Cetvorku bi vec mogao uzeti, ali necu se zaletavati kao sa trojkom.

5 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Filox kaže...

Kad ste takvi old school gameri, koliko od vas je zapravo odigralo Diablo 1 Belzebub HD mod? Meni je to neusporedivo bolje od bilo kakvog Diablo 2 remake-a, jer je to jedna od prvih igara koje sam igrao, a definitivno je prva radi koje sam išao u igraonicu i plaćao pare da mogu sat-dva odigrat i dignut par levela. Muzika i "Stay a while and listen" su ipak iz jedinice, a ne iz dvojke...

 To je relativno glupi mod. Jedino sto vrijedi danas od diabla jedinice je ironman mod. Cak se tu i tamo odvijaju natjecanja za novce u tom modu...

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.2.2021 1:46 (SamoPitam3).
3 godine
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Ma radi se o remakeu mobilne igre
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas

Nešto ovako?

 

7 godina
online
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Jedva cekam Resurrected. D2 nisam igrao skoro desetljece, a dok sam igrao skupio sam 3k sati sigurno.
Jedini razlog zasto mi nije bilo drago kad je najavljen je taj sto cu opet visit nocima na Baal runovima. 

D2HC je prevelika ovisnost i adrenalin.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.3.2021 15:53 (Tututuru).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Tridesetogodišnjaci i četrdesetogodišnjaci na koljenima :-D Znam sve drugovi.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
 
7 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Korny1603987 kaže...

Tridesetogodišnjaci i četrdesetogodišnjaci na koljenima :-D Znam sve drugovi.

 Ima i pedesetogodišnjaka sa punoljetnom djecom 

waaagh ;
16 godina
neaktivan
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Još uvijek imam i stari save game i screen-ove i jedva čekam da izađe remaster. A prvo što mi padne na pamet, a nije bilo u trećem dijelu, rune i IMBUNE. Nadam se da nećemo još dugo čekati! 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas

Iskreno meni je zadnji hack and slash rpg Grim Dawn. Nemam problema s istim, ali Diablo2  je legenda.
Što je uopće danas popularno osim Grim Dawna, možda Path of exile ?

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
7 godina
online
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Korny1603987 kaže...

Iskreno meni je zadnji hack and slash rpg Grim Dawn. Nemam problema s istim, ali Diablo2  je legenda.
Što je uopće danas popularno osim Grim Dawna, možda Path of exile ?

 Da, Path of Exile koji je dosta kompleksan, pogotovo end game. Ogromno je stablo skillova. Takoder relatovno popularan je i Project Diablo 2 - community made mod koji ukljucuje prosiren stash, inventory od 80 mjesta (40 su samo charmovi), povecan loot drop rate itd.

16 godina
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas

Path of Exile sam igrao prije 3-4 godine i imam 2 lika - onoga djeda templara i vješticu. Sada je to vjerovatno sve resetirano i oni itemi koje sam imao su bezvrijedni.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
16 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

MrLlamaSC i jos par insidera danas (24hr prije live alphe) pocinje streamat prva dva acta D2R.

 

oko 19:00 CET

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remaster

Diablo II Resurrected finally has a release date, seeing the Blizzard ARPG remake release on September 23rd, 2021. 

waaagh ;
 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Blizzard najavio Diablo II: Resurrected, remas
Taman poslje ljetovanja😁😁😁😁💣💣💣
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice