Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

poruka: 75
|
čitano: 17.053
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!".
16 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Meni ovo samo potvrdjuje misljenje koje imam od samog pocetka kada se poceo upotrebljavati izraz "rudarenje" da to nije novac u smislu naseg "svakodnevnog" novca kojim kupujemo u trgovinama nego roba koja ima neku vrijednost koja varira u skladu sa kapitalistickim trzistem tj. ponudom i potraznjom. Znaci kao zlato, nafta, dionice ... Kada bi se nas "svakodnevni" novac ovako ponasao misljenja sam da bi brzo nastao kaos isto kao i kod slucajeva hiperinflacije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 14:07 (Eld).
Moj PC  
3 1 hvala 2
3 godine
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

100k here we come!

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Postoji li način da nekako pošaljem poruku samome sebi od prije 10 godina. Samo jednu riječ: "prodaj_sve_što_imaš_uključujući_ženu_i_kupuj_bitcoin_makar_još_ne_znaš_kaj_je_to_pa_ćeš_mi_poslije_zahvaliti".

 

 

 
31 0 hvala 0
12 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Jedan do drugoga, dosta sličan graf, s time da je BTC malo stabilniji.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Šteta da sam plaćao s njime. Imam 0.00330483 BTC što je nekih 111 EUR.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
Sad budu slabije graf. kartice startale od 10 000 kn. Možda bolje da o tom pišete. To je jedan od razloga, nažalost ima i onih drugih koji će baš nas najgore pogoditi .. :(
 
3 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
BarbaVeli kaže...

Postoji li način da nekako pošaljem poruku samome sebi od prije 10 godina. Samo jednu riječ: "prodaj_sve_što_imaš_uključujući_ženu_i_kupuj_bitcoin_makar_još_ne_znaš_kaj_je_to_pa_ćeš_mi_poslije_zahvaliti".

 

 

 Veceras prebaci na RTL, 'Povratak u budućnost' u 21:30 pa provjeri detalje 

16 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
ante_etna kaže...

Jedan do drugoga, dosta sličan graf, s time da je BTC malo stabilniji.

 cijeli EV market je ludnica od ljeta naovamo, pogledaj samo kineske EV firme i sve firme koje imaju imalo dodira sa EV, lova do krova.

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
16 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
BroccDaRock kaže...

100k here we come!

 be brave, don't sell! 

TheVeka
10 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Prijevara stoljeća. Al će bit suza kad mnogi izgube sve što imaju. Sigurno će onda opet država bit kriva što je netko glup. 

Moj PC  
7 19 hvala 1
4 godine
online
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
5220 kaže...

Šteta da sam plaćao s njime. Imam 0.00330483 BTC što je nekih 111 EUR.

 Uvijek može i gore... https://bitcoinpizzaindex.net/

16 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
pero322 kaže...
5220 kaže...

Šteta da sam plaćao s njime. Imam 0.00330483 BTC što je nekih 111 EUR.

 Uvijek može i gore... https://bitcoinpizzaindex.net/

 taj lik vjerojatno ima(o) jos 10x tolko

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
13 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
nixass kaže...
ante_etna kaže...

Jedan do drugoga, dosta sličan graf, s time da je BTC malo stabilniji.

 cijeli EV market je ludnica od ljeta naovamo, pogledaj samo kineske EV firme i sve firme koje imaju imalo dodira sa EV, lova do krova.

Vecina stock marketa je ludnica u 2020, bez puno pokrica ako se detaljnije ide gledat.

Di2 & EPS FTW!
14 godina
neaktivan
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Napuhali su strašan balon zadnjih tjedan dana, mogla bi cijena privremeno dolje jedno 30-40%

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
partija pokera...s jedne strane nitko ne želi prodavati...s druge strane kupce hvata nervoza da ne zakasne na vlak

bacite oko na Zagrebačku Burzu...u proteklih 9 mjeseci sve što je palo se skoro oporavilo... znači rast od 50-100%...tko je imao MUDA i PARE...sad je financijski teži za 50-100%
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 15:47 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
gogogogic kaže...

Napuhali su strašan balon zadnjih tjedan dana, mogla bi cijena privremeno dolje jedno 30-40%

 za to nema bas nikakvog argumenta, ko sto ga nema ni zasto dionica raste

 

The market can remain irrational longer than you can remain solvent.

 

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
14 godina
neaktivan
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
nixass kaže...
gogogogic kaže...

Napuhali su strašan balon zadnjih tjedan dana, mogla bi cijena privremeno dolje jedno 30-40%

 za to nema bas nikakvog argumenta, ko sto ga nema ni zasto dionica raste

 

The market can remain irrational longer than you can remain solvent.

 

Pumpanje traje zadnja dva tri tjedna, zadnjih tjedan dana izrazito pumpanje. Naročito od nočas mi se čini da ne kupuje nitko više osim botova.

 

Pa moraju se trgovci istovariti i da bi ponovo kupili, neće valjda opet kupovati na ovim cijenama.

 

Naravno, moguće je i da sam u krivu i da ćemo biti na 100 k prije kraja mjeseca.

15 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

mnijem da sam bogatiji od svih (pa i mošusa) jer nisam rob pohlepe a bogami ni sklon kockanju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
Ajar kaže...

mnijem da sam bogatiji od svih (pa i mošusa) jer nisam rob pohlepe a bogami ni sklon kockanju. 

 Svaka čast...drži i dalje i ne prodaj ispod 100k

13 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Imam osjećaj je enormna hrpa dolara iz covid-19 reliefa otišlo u kripto.


 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Zaboli me.

Ne prodajem do kakvih 90-100K

Pala bu cijena?To je 100% sigurno,samo je pitanje trenutka.Ali rast če opet,za godinu,dvije,tri..

Pitanje je samo de če se zaustavit.Na 20K?manje?ko zna...

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
segregator kaže...

 Svaka čast...drži i dalje i ne prodaj ispod 100k

 ma ne. ne igram ako ne mogu vještinom/znanjem/iskustvom/vlastitim radom utjecati na ishod. nemam bitkonja, dionica, bla. u kockarnici bijah tek jednom u životu, vodeći studente na razgovor s vlasnikom (cit. vlasnika "rad, rad i samo rad"). jednostavno nisam tip za to. al sretno prištekanima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
3 godine
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
andre_delambre kaže...

Imam osjećaj je enormna hrpa dolara iz covid-19 reliefa otišlo u kripto.

 Pa naravno da je sve manje lakomislenih koji su spremni čuvati ušteđevinu u fiat valutama. Iste se mahnito tiskaju eksponencijalnim tempom, dok istovremeno političari najavljuju produžetak zabrana rada i lockdowna. Bitcoin se u usporedbi s tim apsurdima čini pouzdanija investicija nego ikad.

8 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
Idem sutra malo sjediti pred crkvu, dok je misa.....

Mozda mi netko ubaci koji bitcoincic u kutijicu......
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
Jedan moj poznanik je, kupio btc dok je bio 1700$. Umjesto pc-a za rudarenje kupio je 2 btc za cca 22000k. Sad će useliti u novi stan. A ja ga nisam slušao...😉
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

Kako se prijavljuje porez na prihod kad se proda?

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
BarbaVeli kaže...

Postoji li način da nekako pošaljem poruku samome sebi od prije 10 godina. Samo jednu riječ: "prodaj_sve_što_imaš_uključujući_ženu_i_kupuj_bitcoin_makar_još_ne_znaš_kaj_je_to_pa_ćeš_mi_poslije_zahvaliti".

 

 

 A cuj isto kad sa mozes skociti sutra pogledati brojeve eurolota. Pa da budes tezi pola milijarde kuna 🤣 i das Plen-ki-monu  30%

14 godina
offline
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
srco1978 kaže...
Jedan moj poznanik je, kupio btc dok je bio 1700$. Umjesto pc-a za rudarenje kupio je 2 btc za cca 22000k. Sad će useliti u novi stan. A ja ga nisam slušao...😉

 Ako ce ti bit ista lakse, vjerojatno ce pozalit sto ga je prodavao, pa sto je umjesto 10 stanova, uspio kupit samo jedan. 

 

Taj ce se po glavi lupat vise nego ti sad... ali ako je covjeku dovoljno, to je sasvim uredu. 

13 godina
offline
Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!

kome to on 'vrijedi' 40 000$? Mislim da se netko tu lijepo zafrkava, neki Musk svako malo kupi određenu količinu i ispali neku nebuloznu cijenu, zašto ne? Eto načina kako da 'poveća' svoje bogatstvo - kupi 10 000 bitcoina i onda sljedećih 500 kupi za duplo više, eto ti rast 💲😊

 
0 4 hvala 0
13 godina
online
Re: Bitcoin sada vrijedi više od 40.000 dolara!
BarbaVeli kaže...

Postoji li način da nekako pošaljem poruku samome sebi od prije 10 godina. Samo jednu riječ: "prodaj_sve_što_imaš_uključujući_ženu_i_kupuj_bitcoin_makar_još_ne_znaš_kaj_je_to_pa_ćeš_mi_poslije_zahvaliti".

 

 

 Ma ni ne treba 10 godina. 2013. je bitcoin bio 13.5$ al priznajem nisam ni znao kaj je to onda ko i većina nas. E da upravo gledam Back to the future 3 na rtl-u

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.1.2021 22:27 (vrinho).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice