Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

poruka: 153
|
čitano: 25.447
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš".
12 godina
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
mzopg kaže...
ivan dragi kaže...
mzopg kaže...
ivan dragi kaže...

Stavim si prst u guzicu i zapjevam si onu pjesmu o Krku.. krkenzi kikiriki evridej, jes aj KRK.

Napravi nešto korisno i pametno pa prst radije stavi u guzicu kolegi ispod sebe, a on neka ti uzvrati istom mjerom pa zajedno zapjevajte. Može neka iz produkcije kolege ispod tebe, vidjeli smo da je nadaren i kad je u pitanju poezija. 

E moj šušumigo.

Daj nas malo savjetuj kako da podesimo softver pa da naraste bitcoin na 100.000$. 

Lele dunje ranke.

Svakako bi trebalo analizirati kako ovolika količina glupana u svijetu vjeruje u bitcoine, a ne vjeruje u cjepiva.

Kažu kod nas "nije žvaka za seljaka".

I morati ću te razočarati, vjerujem u cjepiva i znanost. Jbga nitko nije savršen. 

Kako nije. Pa bitcoin ce spasit i kucanice, zasto nece i mene neskolovanog seljaka.

Nego, jesi malo razmislio o tome kako da podesimo softwere pa da se bitcoinu malo podigne cijena. Ja sam kupio 100 komada kad je bio 50.000$ pa bi htio malo i zaradit kao i kućanice koje će bitcoin spasiti.

Da kupujem dip? Ili da kupim low, prodam high? Što da radim u međuvremenu sa svojih 100 komada po 50.000$ vrijednih bitcoina?

Cuo sam da je bitcoin super protiv inflacije, evo inflacija ošla 10-15%, bitcoin pao 50%. Objasni nam malo kako to inflacija - a pada cijena bitcoinu koji i kućanice štiti od inflacije.

Oš kupit od mene 100 bitcoina za 100.000$/kom pa da zaradim napokon na tomu?

Kod nas kazu, mlati svojim kurcem ako nisi picka, pa eto da vidimo jesi li spreman dat svoje pare , ne ove izmišljene coine nego eure/dolare iza kojih stoje zle centralne banke pa da i ostali zarade ili si jamio dok su druge budale davale pare pa te sad boli kurac sta će kućanice ostat bez prebijenog dinara.

Daj nam neki rainbowchart pa da vidimo koja ce cijena bit za 10 dana.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
14 godina
Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom tržiš

Bitcoin će pomoći samohranoj baki sa rastavljenoj majci sa kćeri izbjeglicom i sinom udovicom Domovinskog rata da plate struju.

Ne znam jesu li CEO i CFO kompanije pročitali komentar našeg stručljaka za blokchain mzopga i njegov izdašan citat regionalnog direktora za vanjsku nabavu internih transkacija u Blackrocku koji je rekao da je blockchain revolucija u disrupciji članaka o disrupciajama na disruptivnom tržištu disrupcija.

Ja sam im poslao mail da opozvu ostavke, stavio sam mzopg u CC, da mu se jave za savjete.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
Re: Bitcoin nastavlja tonuti, zajedno s ostatkom t
wyks kaže...

Bitcoin će pomoći samohranoj baki sa rastavljenoj majci sa kćeri izbjeglicom i sinom udovicom Domovinskog rata da plate struju.

Ne znam jesu li CEO i CFO kompanije pročitali komentar našeg stručljaka za blokchain mzopga i njegov izdašan citat regionalnog direktora za vanjsku nabavu internih transkacija u Blackrocku koji je rekao da je blockchain revolucija u disrupciji članaka o disrupciajama na disruptivnom tržištu disrupcija.

Ja sam im poslao mail da opozvu ostavke, stavio sam mzopg u CC, da mu se jave za savjete.

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_fallacies

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice