Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

poruka: 7
|
čitano: 2.215
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor".
8 godina
offline
Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

Praćenje opijata u kanalizaciji - iz čije se koncentracije potom procijenjuje koliko ima "narkića" - radi se i u nas. Koliko mi je poznato, takvom se vrstom analize bave i u zagrebačkom Institutu za medicinska istraživanja. A sve zahvaljujući izvanredno osjetljivim analitičim metodama. 

 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

Tražimo više zaposlenika. Radi se u službi znanosti, za dobrobit čovječanstva, na terenu, posve ste samostalni. Osigurat ćemo vam vrhunsku zaštitnu opremu. Ako niste gadljivi i klaustrofobični, dobrodošli u naš tim. Posao se sastoji od najobičnijeg prikupljanja uzoraka za laboratorijsko ispitivanje. Zaradite plaću bez po' muke.

 
2 0 hvala 0
7 godina
online
Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

"Ideja za projekt je nastala iz rezultata novijih istraživanja širenja zaraze, koja su pokazala da se SARS-CoV-2, virus koji uzrokuje COVID-19 (wuhansku bolest), osim putem sluznice dišnog sustava (kašljanja, kihanja), može iz zaraženih osoba širiti i putem njihovih fekalija."

 

Teška su vremena za ekstremnije fetišiste...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 9:04 (fer-de-lance).
 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

a meni dosad nije bilo jasno zašto svako malo spominju dijafragmu

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

vaša su govna...naše zlato

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.3.2020 14:15 (HCMAA).
Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

budučnost je u govnima,prilika koja se ne smije propustiti

waaagh ; #boycottTurkey
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Biobot: analiza fekalija za praćenje epidemije kor

Zanimljiv i poučan članak Doc, kao i inače. Da li se i "Hrvatska" planira upustiti u taj projekt, imate li kakvih saznanja?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice