BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po doma

poruka: 9
|
čitano: 3.176
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po doma".
16 godina
offline
BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po doma

Mislim da bi nam šišmiši bolje pasali uz rakiju od konoplje. Ono kad dovedeš predavače reda radi da popune broj.

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po doma

Samo neka oni njupaju kukce, kada ne znaju za bolje

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po doma

Hrana od kukaca, neka, hvala, ne bih.

Konoplja za po doma? To ne bih odbio 

Tigar Krezumica
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po doma

Sva sreća pa da nemamo 1245 vrsta hrane pa nam trebaju još i kukci jer bez njih ne možemo baš nikako i trebaju nam za preživljavanje 

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po doma

A jbg... Što god mi rekli, neke šašave ideje se ukorijene...

Piccasove slike su umjetnost jer je tako rekla moćna ekipa za to područje... To što mi ne kužimo njihov kolorit, dubinu boja, snažan izričaj i ostale fore, to je naš problem, ono, jel...

Vegetarijanstvo i veganizam su, isto, poprilično uzeli maha...

Tetoviranje i pirsing na zapadu, isto u zaletu...

 

Tko se sjeti još nekih fora, neka doda...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po dom
EZY-E kaže...

Sva sreća pa da nemamo 1245 vrsta hrane pa nam trebaju još i kukci jer bez njih ne možemo baš nikako i trebaju nam za preživljavanje 

 Sva sreća je da mi imamo dovoljno hrane, pa nam kukci ne trebaju, ali znanstvenici kažu da bi uzgoj kukaca za hranu bio bolji od uzgoja stoke, sa puno boljim prinosom bjelančevina. Raja u Africi, a bogme i u mnogim dijelovima Azije  jede kukce bez ikakvih problema, naprosto zato što drugih izvora bjelančevina nema dovoljno. Čak se tvrdi da 1 kg kukaca ima više bjelančevina od 1kg svinjetine ili govedine. Što se drugog dijela tiče - konoplje za po doma - meni osobno ne treba, jednostavno me droge i alkohol ne zanimaju, ali bogme znam neke kojima bi to zbilja dobro došlo. Druga stvar je korištenje konoplje u medicinske svrhe, što svakako podržavam ako takvo liječenje ima pozitivnog efekta. U svakom slučaju liberalizirao bih, pa kome treba neka izvoli.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.2.2020 16:33 (učo).
15 godina
offline
Re: BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po dom
To ovi ljudi gušteri promoviraju, ne ne bude previše čudno kada jedu kukce umjesto pršuta 🤔🤣
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po dom
učo kaže...
EZY-E kaže...

Sva sreća pa da nemamo 1245 vrsta hrane pa nam trebaju još i kukci jer bez njih ne možemo baš nikako i trebaju nam za preživljavanje 

 Sva sreća je da mi imamo dovoljno hrane, pa nam kukci ne trebaju, ali znanstvenici kažu da bi uzgoj kukaca za hranu bio bolji od uzgoja stoke, sa puno boljim prinosom bjelančevina. Raja u Africi, a bogme i u mnogim dijelovima Azije  jede kukce bez ikakvih problema, naprosto zato što drugih izvora bjelančevina nema dovoljno. Čak se tvrdi da 1 kg kukaca ima više bjelančevina od 1kg svinjetine ili govedine. Što se drugog dijela tiče - konoplje za po doma - meni osobno ne treba, jednostavno me droge i alkohol ne zanimaju, ali bogme znam neke kojima bi to zbilja dobro došlo. Druga stvar je korištenje konoplje u medicinske svrhe, što svakako podržavam ako takvo liječenje ima pozitivnog efekta. U svako slučaju, liberalizirao bih, pa kome treba, neka izvoli.

 

A svi se upravo zgražavaju na kineske navike prehrane... gledam videe jedenja šišmiša, živih miševa, kukaca, zmija... Možda su Kinezi zapravo ispred vremena 

6 godina
neaktivan
offline
Re: BFS 2020: Hrana od kukaca i konoplja za po dom
Spiridon kaže...

Vegetarijanstvo i veganizam su, isto, poprilično uzeli maha...

 

 

 

 Vegetarijanstvo je sasvim u redu, i ja ga podržavan. Veganstvo ne podržavan, štetno je i nema smisla.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice