bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup prot

poruka: 11
|
čitano: 7.447
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup prot".
16 godina
odjavljen
offline
bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup prot

Nije bas nesto impresivno...

Freak Show Inc.
 
0 2 hvala 0
13 godina
offline
bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup prot

Očekivao sam puno veću cijenu, ovo je čak in OK za "be quiet!" brend. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup
Friday kaže...

Nije bas nesto impresivno...

 Gle, nije impresivno možda u usporedbi s 1000+kn modelima, ali je stvarno dobro.

bequiet! je u zadnje vrijeme čudesan za izgradnju tihih konfiguracija.

Njihovi Silent wings 3 ventovi stoje uz bok noctuama, a ni blizu cijenama, pogotovo ako kupiš value packove.

Promster kaže...

Očekivao sam puno veću cijenu, ovo je čak in OK za "be quiet!" brend. 

 Slažem se, u zadnje vrijeme rade odličan posao u bequietu...

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
6 godina
offline
Re: bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup
Friday kaže...

Nije bas nesto impresivno...

u kome smislu?

 

Kraken X52 kosta preko 1000kn, stock ventovi su uzasno glasni, a ovdje sa Noctua ventovima je bolji na 50% i tisi, kod stock postavki, a isti i glasniji na 100% kod OC postavki, za 799kn meni se cini da je impresivno :D

 

Steta sto nema usporedbe sa Arctic, koji je u istom cjenovnom rangu

 

ovaj i Arctic su svakako, kak bi rekli neki ulozeno/dobiveno, vrhunski odabir 

 

 

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup
rooswelt1991 kaže...

Njihovi Silent wings 3 ventovi stoje uz bok noctuama, a ni blizu cijenama, pogotovo ako kupiš value packove.

Silent Wingsi su odlicni al ovo su puno jeftiniji/losiji Pure Wings, a i nije da su Silent Wingsi jeftiniji od Noctua-e, od najskuplje a12-25 da, al s ostalima je tu negdje...

14 godina
offline
bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup prot

OK, svei hvalitetu kavlitetu, ali zašto onda ne daju duže jamstvo na napajanja ?

 

oni su na 3 g. ?!?!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup
3dfx kaže...
Friday kaže...

Nije bas nesto impresivno...

u kome smislu?

 

Kraken X52 kosta preko 1000kn, stock ventovi su uzasno glasni, a ovdje sa Noctua ventovima je bolji na 50% i tisi, kod stock postavki, a isti i glasniji na 100% kod OC postavki, za 799kn meni se cini da je impresivno :D

 

Steta sto nema usporedbe sa Arctic, koji je u istom cjenovnom rangu

 

ovaj i Arctic su svakako, kak bi rekli neki ulozeno/dobiveno, vrhunski odabir 

Još da Arctic nije dao nekom klincu da dizajnira onog 'aliena' od pumpe/cold platea bio bi neprikosnoveni kralj AIO segmenta. 

15 godina
offline
Re: bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup
ansha kaže...
rooswelt1991 kaže...

Njihovi Silent wings 3 ventovi stoje uz bok noctuama, a ni blizu cijenama, pogotovo ako kupiš value packove.

Silent Wingsi su odlicni al ovo su puno jeftiniji/losiji Pure Wings, a i nije da su Silent Wingsi jeftiniji od Noctua-e, od najskuplje a12-25 da, al s ostalima je tu negdje...

 Istina, ali u članku buku uspoređuju s hlađenjem s noctuama, tako da je i to hlađenje automatski skuplje za noctue 

Uostalom, pure wingsi nisu loši, s smanjenim okretajima, mogu biti čisto dovoljni za ispuh iz kučišta, dok se silenti kupe za radijator 

 

Da se razumijemo, ne kažem da svi odemo sad kupiti ovaj hladnjak, već samo da je hladnjak više nego solidan izbor za one koji traže neki low-middle segment.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
protjeran
offline
Re: bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup
rooswelt1991 kaže...

 Istina, ali u članku buku uspoređuju s hlađenjem s noctuama, tako da je i to hlađenje automatski skuplje za noctue 

Uostalom, pure wingsi nisu loši, s smanjenim okretajima, mogu biti čisto dovoljni za ispuh iz kučišta, dok se silenti kupe za radijator 

 

Da se razumijemo, ne kažem da svi odemo sad kupiti ovaj hladnjak, već samo da je hladnjak više nego solidan izbor za one koji traže neki low-middle segment.

Losi su, problem za 99% ventova na trzistu je sta su AC F/P12 bolji, a ako nisu bolji, onda su puno jeftiniji... Pored AC-a, smisla imaju jedino jos par najboljih modela na trzistu koji jesu bolji, al su i daleko skuplji...

16 godina
odjavljen
offline
bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup prot

Da ansha jebote vrati staru profilnu sliku, ovo mi ide na zivce kad ne znam tko pise

Freak Show Inc.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: bequiet! Pure Loop 240 - Alternativni pristup
ansha kaže...

Losi su, problem za 99% ventova na trzistu je sta su AC F/P12 bolji, a ako nisu bolji, onda su puno jeftiniji... Pored AC-a, smisla imaju jedino jos par najboljih modela na trzistu koji jesu bolji, al su i daleko skuplji...

 Nisu loši kao free ventovi  AC je zakon, tu se slažemo, otkako sam počeo rudarit, kupujem njihove ventove u paketu po 5 komada. Obično cijeli paket košta kao jedan dva dobra venta druge marke 

Friday kaže...

Da ansha jebote vrati staru profilnu sliku, ovo mi ide na zivce kad ne znam tko pise

 hahah i mene je slika tripala 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice