Battle royale i 3D Mario kolekcija među najavama z

poruka: 7
|
čitano: 6.367
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Battle royale i 3D Mario kolekcija među najavama z".
Battle royale i 3D Mario kolekcija među najavama z

Bio sam presretan kad su najavili Super Mario 3d world, no onda su najavili i 3D All Stars te još rekli da je datum izlaska za 2 tjedna! Uh! Jedva čekam. 

Što se tiče limitirane prodaje i manjka Galaxy 2: Mislim da će se nakon Ožujka 2021 svaka od tih igrica prodavati zasebno na eShop-u. Ja ću najvjerojatnije pokupiti fizičku verziju svih tih igara. Svih začuđuje zašto su stavili vremensko ograničenje, no sigurno nije da ljudima napakoste i lažno limitiraju prodaju (kao što su radili s Amiibo-ima)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battle royale i 3D Mario kolekcija među najavama z

Pozdrav. 

Da li se zna gdje će se moći kupiti fizička verzija 3D All Stars-a?

nintendo.co.uk ne isporučuje u RH. Koja je najbolja opcija? Gdje uopće gledati?

Hvala

 
0 0 hvala 0
Re: Battle royale i 3D Mario kolekcija među najava
Svijet Media u Zagrebu. Tamo kupujem sve Nintendo igre jer su najpovoljniji. Čak imaju i Ring Fit Adventure. Ok, malo sam ga preplatio (700 kn) no nitko drugi ga nema. Ako ne tamo, Mall.hr (nisam probao) ili neka lokalna franšiza knjižare poput Znanje (oni su posvuda, no cijena hardwarea im je katastrofa).

Moja preporuka je kupovati fizičke igre jer ih možete prodati naknadno. Tako sam prodao Pokemone i Splatoon. Dosadili su mi, prodao za 70% kupovne cijene.
A i sigurni ste kad se ugasi eShop kao što se ugasio Wii.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2020 10:42 (imsonotgonnatellyoumyname).
5 godina
offline
Re: Battle royale i 3D Mario kolekcija među najava
Da Nintendo nema konkurencije(koju su i sami stvorili)...i dalje bi se igrali u 2D na 640*480
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 3 hvala 0
Re: Battle royale i 3D Mario kolekcija među najava
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Bio sam presretan kad su najavili Super Mario 3d world, no onda su najavili i 3D All Stars te još rekli da je datum izlaska za 2 tjedna! Uh! Jedva čekam. 

Što se tiče limitirane prodaje i manjka Galaxy 2: Mislim da će se nakon Ožujka 2021 svaka od tih igrica prodavati zasebno na eShop-u. Ja ću najvjerojatnije pokupiti fizičku verziju svih tih igara. Svih začuđuje zašto su stavili vremensko ograničenje, no sigurno nije da ljudima napakoste i lažno limitiraju prodaju (kao što su radili s Amiibo-ima)

 

Kakav je galaxy u usporedbi s odyssey? Iskreno odyssey mi nije nešto sjeo, odustao nakon 5 sati igranja, gledam da li mi se isplati uopće kupovati stariji galaxy.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Battle royale i 3D Mario kolekcija među najava

Meni je Odyssey sjeo baš tek nakon nekoliko sati igranja. Treba neko vrijeme da se jako DOBRO upoznaš sa kontrolama i onda igra postane predobra. Meni je osobno Odyssey najbolje odrađena Mario igra ikad. Svaka čast Mario 64, ipak je to ikona svoje vrste, ali Odyssey ima puno više materijala za uživanje. 

 

Igrao sam i Galaxy - nisam ga prešao jer sam ga igrao na softmoddanom Wii-ju, pa mi se prilikom updatea softmod-a savegame izbrisao. Ali, bio sam došao do skoro samog kraja.

 

I meni se ta igra baš i nije svidjela, jer mi (po sjećanju) nije pasala ta čudnjikava fizika uz ne baš predobre kontrole.

 

Definitivno ću ja odigrati cijeli Galaxy kada izađe za Switch, ipak je Mario dio opće kulture :) 

 

I da, definitivno probaj dati još jednu priliku Odyssey-u... Ima neke full zahtjevne questove, koji jesu zahtjevni, ali nisu uopće frustrirajući (ipak je to Nintendo) nego zabavni, i kako se kaže "rewarding" - jednom kad uspiješ imaš osjećaj da si nešto postigao.

 

 

13 godina
offline
Re: Battle royale i 3D Mario kolekcija među najava
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
imsonotgonnatellyoumyname kaže...

Bio sam presretan kad su najavili Super Mario 3d world, no onda su najavili i 3D All Stars te još rekli da je datum izlaska za 2 tjedna! Uh! Jedva čekam. 

Što se tiče limitirane prodaje i manjka Galaxy 2: Mislim da će se nakon Ožujka 2021 svaka od tih igrica prodavati zasebno na eShop-u. Ja ću najvjerojatnije pokupiti fizičku verziju svih tih igara. Svih začuđuje zašto su stavili vremensko ograničenje, no sigurno nije da ljudima napakoste i lažno limitiraju prodaju (kao što su radili s Amiibo-ima)

 

Kakav je galaxy u usporedbi s odyssey? Iskreno odyssey mi nije nešto sjeo, odustao nakon 5 sati igranja, gledam da li mi se isplati uopće kupovati stariji galaxy.

 Daj još jednu priliku Odysseyu. Ako ti se ne svidi, onda ti se neće sviđati ni Galaxy. Odyssey je možda i najbolja i najkompletnija 3D Mario igra ikad. Galaxy je isto tako klasik ali vjerujem da ako ti se ne sviđa Odyssey, onda te jednostavno ne privlače 3D Mario igre. 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice