Bacanje medicinskog biserja by Doc (#71) - Koliko

poruka: 34
|
čitano: 7.237
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#71) - Koliko ".
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#71) - Kol
danen kaže...
Ne, profesor nije "mogao slobodno reći" da ima ljubavnicu, nego je ta gospođa (mentorica studenta) došla sama do toga, naime vijdela je da se s jednom kolegicom s posla više druži. Dakle, čisti trač! I meni su na poslu "lijepili" ljubavnice: čim s kolegicom odeš na kavu, već krenu priče. I nitko ne misli da netko od to dvoje (ili oboje) mogu biti u braku. I ne znam zašto bi netko trebao o svojim privatnim stvarima, a kamoli tuđim pričati na poslu. A ako netko ne zna o drugome razgovarati, onda s takvim čovjekom ne treba imati posla.

 Ova dilema, ka i neke druge, prije svega ovisi o tipu osobnosti. Nekima su takvi razgovori potpuno normalni, pa i dobrodošli, a nekima poput tebe - niti najmanje, ili barem minimalno. Time rečeno, slažem se s tobom. Ne iznosim svoju intimu ikome, ne tražin tuđu, niti me to uopće zanima. 

15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#71) - Kol
Ajar kaže...
danen kaže...
 Pa ne dolaze ljudi na posao radi jebačine!!!

 osim u državnim službama, u stanci između dva pasijansa. onima iz privatnog sektora ostaje samo u zdrav mozak. 

 Wrong!!!

 

U državnim službama nema seksa - svi su rodbina

morrisoN
6 godina
neaktivan
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#71) - Kol
morrisoN kaže...
Ajar kaže...
danen kaže...
 Pa ne dolaze ljudi na posao radi jebačine!!!

 osim u državnim službama, u stanci između dva pasijansa. onima iz privatnog sektora ostaje samo u zdrav mozak. 

 Wrong!!!

 

U državnim službama nema seksa - svi su rodbina

 Izrodi, s kolina na kolino u nove poslovne pobjede.

14 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#71) - Kol
morrisoN kaže...
Ajar kaže...
danen kaže...
 Pa ne dolaze ljudi na posao radi jebačine!!!

 osim u državnim službama, u stanci između dva pasijansa. onima iz privatnog sektora ostaje samo u zdrav mozak. 

 Wrong!!!

 

U državnim službama nema seksa - svi su rodbina

 veli crni vic:

 

incest je zabava za cijelu obitelj!

Ju je je? Je ju je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice