Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

poruka: 14
|
čitano: 3.955
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,".
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

Jutro Doc, hvala na odličnim biserima!

Činjenica je da se dijelovi insekata nalaze u velikoj količini namirnica. Teško je napraviti hranu potpuno bez insekata, zato imamo  "razine hrane u hrani", koje navode najveći dopušteni broj zagađivača kao što su insekti ili štakorske dlake dopuštene u proizvodu da bi se prodavali 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

26. > sam, pušim, 57 navršenih, stres posvuda, anrtisportski tip, 20 kila pretežak ... - mrtav sam već 30 godina. 

27. > najbolja fora je kad ti na pakiranju kikirikija piše "može sadžavati kikiriki u tragovima" 

28. > ateisti, nekrsti i protivnici crkve žive dulje? onda sam mrtav samo 15 godina. 

29. > tv ne gledam već desetak godina (osim kad moram - u dućanima i to) a spavam k'o mačak. i gangliji rade k'o blesavi. bit će više pepela kad me izroštiljaju. 

 

bonus: treba imati muda za operaciju promjene spola. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

imam i ja jedan;

*svakih deset kilograma iznad optimalne težine kod muškarca (visina 180/80 kg) smanjuje veličinu piše za 1 cm. 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

da je ijedan drugi forumas pokrenuo takvu temu, bio bi popljuvan od strane ostalih... nevjerojatno je kako se gutaju g*** samo jer ih je određena osoba napisala (kvota postova ispunjena).

Moj PC  
0 9 hvala 0
13 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štak
Anđeo bez falinge kaže...

imam i ja jedan;

*svakih deset kilograma iznad optimalne težine kod muškarca (visina 180/80 kg) smanjuje veličinu piše za 1 cm. 

 wait,what?

10 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

Kad imaš kućne pse koji se brat bratu linjaju dva puta godišnje (od siječnja do lipnja i od lipnja do siječnja) čije dlake lete sve po svuda da ne znam koliko glancaš i čistiš, nekako ti postane svejedno za male količine štakorskih dlaka u hrani. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
 
6 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štak
Idealist kaže...

da je ijedan drugi forumas pokrenuo takvu temu, bio bi popljuvan od strane ostalih... nevjerojatno je kako se gutaju g*** samo jer ih je određena osoba napisala (kvota postova ispunjena).

 To biserje je nešto najkvalitetnije što se može pročitati u nekom freestyle obliku tema.

Napisano je na zabavan način no to su sve točni znanstveni podaci na koje malo tko "inače" obraća pažnju

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
15 godina
odjavljen
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

Biser #26

Kod ovakvog načina iskazivanja koeficijenata je jasno da se ne množe, međutim, ovakvo iskazivanje koeficijenata samo po sebi je suludo jer po njemu ispada da nepušenje produljuje život, umjesto da ga pušenje skraćuje. Kad gledaš da je očekivani životni vijek čovjeka koji živi po PS-u X godina, a rizična ponašanja ga skraćuju, onda je vrlo vjerojatno ukupni koeficijent jako blizu umnoška.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štakori,

Proizvod može u tragovima sadržavat kikiriki, lješnjak, muškatni oraščić, žohare, štakore, bogomoljke, xenomorphe i necromorphe.

 

Inače, samo strastveni pušaći koji uživaju refužo duvan, znaju da isti doprinosi zdravlju više nego šta šteti.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štak
Siguran sam da su neženje statistički niže i to ne samo 2 cm.
Činjenica je da žene za partnere preferiraju visoke muškarce da bi dobile kvalitetniji pomladak. Iz toga logički proizlazi da su samci u prosjeku niži...
 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štak
gurusinj kaže...
Siguran sam da su neženje statistički niže i to ne samo 2 cm.
Činjenica je da žene za partnere preferiraju visoke muškarce da bi dobile kvalitetniji pomladak. Iz toga logički proizlazi da su samci u prosjeku niži...

Mene više zanima koja je donja gradnica godina za ulazak u statistiku. Pa čak i gornja - ipak ljudi u poznim godinama krenu gubiti na visini, a neoženjeni muškarci žive dulje...

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.10.2018 20:11 (MrBlc).
10 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štak
gurusinj kaže...
Činjenica je da žene za partnere preferiraju visoke muškarce da bi dobile kvalitetniji pomladak. 

 Ne, nego zato da nam ima tko oprat visoke prozore, promijenit zavjese i dohvatit stvari za koje nama koje smo metar i žilet trebaju vatrogasne ljestve 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štak
MrBlc kaže...

Mene više zanima koja je donja gradnica godina za ulazak u statistiku. 

 čim te rode postaješ statistika i većina samo to i ostane do kraja, osim ako nešto radikalno ne poduzmeš sa svojim životom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#6) - Štak
Onda nam bebe ruše prosjek...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice