Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Ljudsk

poruka: 17
|
čitano: 4.827
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Ljudsk".
16 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Ljudsk

#564

Cool, idući put dok ću se rješavati konkurencije srednjak i kažiprst u oči, a palac u usta i idemo Roki.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
@ Lovac

Još si nabiješ baguette i natakneš kozji orbikularni mišić ... i nitko sretniji od Rokija.
Pis on ju :P
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 11:31 (Antiseptik).
9 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
#565 mogu potvrditi, meni rasvjeta osvjetljava jedan mali dio sobe daleko od kreveta i to je dovoljno da se budim vise od 5 puta po noci, jako sam osjetljiv dok spavam na bilo koji podrazaj. Zastor i potpuni mrak je moje jedino rjesenje za miran san. Po danu nema sanse da zaspim, koliko god umoran bio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Ljudsk

561 - znam i neke odrasle koji se ne bune pa je to win-win (mislim da se takva "usluga" doplaćuje) 

562 - eh, što se sve upotrebljva u tu svrhu. nema na forumu prostora za kompletan popis. tu se tek vidi kreativnost homastog (navodno) sapiensa. 

563 - odmah si odbijam 10% od lažljive vage i njezina "zlonamjernog i neistinitog" prikaza činjenica. 

 

564 - je, ali kugla se jednostavnije kontrolira a i ljudi okolo ne postavljaju glupa pitanja u kuglani. 

 

565 - svjetlo mi ne smeta koliko zvukovi. mora biti apsoštrumfna tišina (ćorim s vatom u vaškama). krmljenje je ionako samo akcija uvjetovana prisilama organizma ("oj više spat, jeotepapak") iz raznovrsnih razloga (umor, bolest, lijenost, samoobrana ...) 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Ljudsk

"Stari Grci su koristili posebno oblikovane izdužene hljepčiće kruha (baguette, rekli bi Francuzi) kao dildo."

 

Stari Grci ili stare Grkinje?

 
8 0 hvala 0
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
Gogy7 kaže...
#565 mogu potvrditi, meni rasvjeta osvjetljava jedan mali dio sobe daleko od kreveta i to je dovoljno da se budim vise od 5 puta po noci, jako sam osjetljiv dok spavam na bilo koji podrazaj. Zastor i potpuni mrak je moje jedino rjesenje za miran san. Po danu nema sanse da zaspim, koliko god umoran bio.

 

 

Ja na sreću spavam sa zatvorenim očima tako da mi ne smeta.

 

Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
Mycroft kaže...

"Stari Grci su koristili posebno oblikovane izdužene hljepčiće kruha (baguette, rekli bi Francuzi) kao dildo."

 

Stari Grci ili stare Grkinje?

 

Da li su rođeni u vrijeme kad nije bilo krastavaca, tikvica ni patliđana? Ili je to više zbog naboranosti ... hmm...

 

Ne djeluje mi funkcionalno, mokar kruh moš samo svinji bacit; dok se tikvica ipak može kasnije i servirati u jelu.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
Stari Grci su jako voljeli seks. Onda su došli Rimljani i objasnili im da to mogu raditi i sa ženama...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
Mycroft kaže...

"Stari Grci su koristili posebno oblikovane izdužene hljepčiće kruha (baguette, rekli bi Francuzi) kao dildo."

 

Stari Grci ili stare Grkinje?

 stari, slabo ti znas stare grke. pogotovo atenjane.

 

a za doca, da te neki germanofili ovdalen razumiju, velis; shtruca, zhemlja ili vekna... sto bi se reklo - 'leb te jeb'o!

 

6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
#565
efikasno liječi probleme ulične rasvjete
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
Nešto vezano za spavanje - ne smeta mi svjetlo već trebam imati nešto ispred face - zid, ormar itd... da mogu normalno zaspati. Kao da imam neki sonar... 🤷🏿‍♂️
 
1 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
Dex.pwn kaže...
Nešto vezano za spavanje - ne smeta mi svjetlo već trebam imati nešto ispred face - zid, ormar itd... da mogu normalno zaspati. Kao da imam neki sonar... 🤷🏿‍♂️

 A jel ti smeta ako ne spavaš u orijentaciji sjever-jug?

 

Kruha i igala...
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
To ništa. Jednostavno moram glavom biti okrenut prema zidu i zid mora bit blizu.
7 godina
online
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj

Da, znanstvenici tvrde da je to zaostatak evolucijskog razvoja, naši preci su tražili špilje orijentirane sjever-jug i spavali su tak da su imali pogled prema ulazu (ako naiđe divlja zvijer), samo se ne sjećam kaj nam sad uvjetuje to kaj imaš pogled na ormar itd., valjda zato kaj ti tak nekaj predstavlja nekaj kaj bi njima predstavljao ulaz u špilju ili tak nekaj.

A glava uz zid zato kaj su uvijek spavali u toj orijentaciji tak da je ulaz bio uvijek na vidiku.

Nisam siguran, ali guglaj, postoji znanstveno objašnjenje.

BTW, to ti bude prošlo kad malo ostariš, još si mlad pa te pere, poslije budeš zakrmio čim sjedneš ili legneš, bez obzira na sve, taman i da nisi uopće umoran 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 20:00 (fer-de-lance).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Lj
Da, dobijem osjećaj sigurnosti kad mi je nešto pred facom.
15 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Ljudsk

mi smo u našu pećinu uveli inovaciju: navečer u fotelju posjednemo najstarijeg među nama - dedu "the expendable" slaveka, koji onda, kao, pazi da ne uđe međed/vuci/susjedno pleme/inkasatori/jehovini svjedoci. da deda ne zaspi na dužnosti brine se oveći sadržaj kofeina + taurin u fiziološkoj otopini koju ionako mora dobivati infuzijom, kap po kap. ponekad mu zločestiji pripadnici plemena ubace i malo guarane, da zamiriši (a i poboljšava okus, koliko se da osjetiti kroz kanilu). otkad smo to uveli, smanjio se broj nezaposlenih četvrte dobi u našoj šumi a i ostali mirno spavaju, neovisno kako su okrenuti (iako postoji opća sklonost okretanja gujce stijenki pećine, za svaki drugi slučaj). deda je privezan na viseći grozd limenki i ako primijeti nešto sumnjivo, samo trzne rukom i svi smo očas na nogama. sva sreća da nema parkinsona; nitko nikad ne bi spavao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2020 12:29 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#113) - Ljudsk

#561- jel se oksitocin  luči ako i simuliraš izdajanje žemskinjama ?

 

#562 - ma ovisi o korisnici je li odvratno (vic: pfuj kak' baba vozi ?!?!)

 

#565 - ako se uzme u lumenima:

 

Sunčevo svjetlo - izravno 108000

Sunčan dan - 10800

Vedar dan - 1080

Vrlo taman dan - 108

Sumrak - 10.8

Duboki sumrak 1.08

Puni mjesec - 0.108

Mjesečeve četvrti - 0.0108

Zvjezdano noć - 0.0011

oblačna noć -  0.0001

 

mislim da bi  trebalo ograničiti rasvjetu noćnu na nekih 20-ak lumena, a ne 'ko Betlehem...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice