Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u bežičn

poruka: 9
|
čitano: 7.786
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u bežičn".
14 godina
offline
Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u bežičn

Kakve bi bile za office sluške? Vidim da imaju neki low latency mod, to bi dobro došlo za razgovore.

 

Što se tiče mikrofona, pick-upa li i koliko zvukove iz prostorije?

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u bežičn

Pitanje jedno me muči, da li su bolje od Sony MX (koje već) ili nisu? Mislim da se cijela priča svodi oko toga mada je Sony poprilično skup.

Uređivano: Ispričavam se: Mislio sam da su skušalice za utišavanje buke pa sam ih usporedio sa Sonyem. Meni je ionako i ovako Audio-Technica sledeća na listi prioriteta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.3.2022 1:00 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u be
kratos091 kaže...

Kakve bi bile za office sluške? Vidim da imaju neki low latency mod, to bi dobro došlo za razgovore.

 

Što se tiče mikrofona, pick-upa li i koliko zvukove iz prostorije?

 

Za ured bi bile odlične, pasivna izoloacija buke je vrlo solidna, u svakom pogledu u rangu drugih zatvorenih naglavnih slušalica s jastučićima od umjetne kože. U recenziji imaš uzorak mikrofona u kojem možeš čuti njegovu "općenitu" kvalitetu. Zvukove iz prostorije će pobrati ako je netko u tvojoj blizini glasno priča, no u "normalnim" uvjetima nisam naišao na takve probleme.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
offline
Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u bežičn

Pozdrav,

 

kupio sam ove slušalice i imam jedan problem - kada ih spojim na laptop dolazi do konstantnog prekida signala prilikom reprodukcije audia.

 

Slušalice sam testirao spajanjem na mobitel i rade bez problema pa zaključujem da nije problem u njima.

 

Provjerio sam postavke (bluetooth i audio), reinstalirao drivere i tu se sve čini u redu.

Na kraju sam skužio da slušalice rade "normalno" kada isključim wifi na laptopu...pretpostavljam da dolazi do nekakvih interferencija između bluetooth-a i wifi-a...

 

Može li se tu što napraviti, odn. koje su mi opcije?

 

Laptop je na Win11, a modem je T-Comov Speedport.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u be

Koji laptop je u pitanju? Eventualno da probaš uzeti vanjski bluetooth adapter (da je barem BT4.0 ili noviji) 

16 godina
offline
Re: Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u be

Asus Vivobook Pro N705UN

15 godina
offline
Re: Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u be

Vidim da on ima ugrađen BT4.0 međutim nije isključeno da se nešto pregrijava. Rekao si da radi ako isključiš WiFi (to je fizički jedan modul). A da pokušaš spojiti se na 2.4GHz pa na 5GHz mrežu zajedno s uključenim bluetoothom pa vidjeti kako se onda ponaša? Bacam samo ideje, ali ja bih nakon toga pokušao ovo što sam ti napisao (vanjski BT adapter). 

16 godina
offline
Re: Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u be

Pokušao sam s 2.4GHz i 5GHz pojasom i situacija je ista.

 

Spojio sam se danas i s drugim (poslovnim) laptopom na kućnu mrežu i nije bilo problema sa slušalicama...pa bi se možda dalo zaključiti da je problem u Asusovom laptopu.

No, ono što me dodatno buni je što kad laptop (Asus) spojim na hotspot od mobitela, problema nema...

 

Ne znam što zaključiti iz ovog...

16 godina
offline
Audio-Technica ATH-M50xBT2 - Stari znanac u bežičn

Samo da javim da je problem bio u WiFi adapteru ugrađenom u laptop koji ne podržava 5GHz, što sam riješio kupnjom Wireless USB adaptera (s podrškom za 802.11 b/g/n/ac standard).

 

Doduše, sad mi se čini da mi je Internet nešto sporiji, odn. imam dojam da je manje responzivan, kao da se stranice sporije učitavaju...

Iako, kada odvrtim speedtest, nema značajnih razlika u odnosu na prije, što me malo zbunjuje...

 

S obzirom da nisam znao hoće li WiFi adapter riješiti problem sa slušalicama, uzeo sam neki jeftiniji model (Chipoteka)...mislite li da bi kupnja nekog "kvalitetnijeg" adaptera utjecala na ovaj novi problem s Internetom...ili je nešto drugo u pitanju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice